Jump to content

zuzik1111

Users
 • Content Count

  227
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

108 Rewelacyjna

About zuzik1111

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pewnie POPRZEDNIO korzystałeś z "zapamiętania hasła" przez przegladarkę...wyczyścić i wpisać ponownie.
 2. TAK. Wystąpił wewnętrzny błąd serwera. ....to komunikat na kilku kontach , które obsługuję. Dostęp uzyskuje się po ponownym zapisaniu loginu (e-mail) i potwierdzeniem hasła.
 3. Pewna barierą dla N jest konieczność wskazania źródła finansowania usługi. Nie wszyscy chcą podawać numery swych kart płatniczych. Może po prostu zaabonujemy N poprzez PC+, która pobierze od nas opłatę. My zalogujemy sobie nasz dekoder do serwisu N.... czemu myślicie, że usługa N będzie bardziej zwydziwiana niż np. HBO GO czy nc+go
 4. A dlaczego dziwnie. To akurat nabardziej normalne.... podobnie agregacja usług w wypadku gdy 2 operatorzy biją się o te same portfele abonentów. Dostrzeżono jakiś czas temu, ze wyniszczajaca kunkurencja prowadzi na manowce.
 5. Absolutnie , zgoda. Nie znam cen, nie spekuluję....ale słomiany zapał niektórych lekko osłabia. Zafundowano nam ostatnio połączenie usług różnych operatorów. Zdaje się, ze wszystkie zostały skrytykowane m.in. jako drogie i wymagające spełnienia dodatkowych warunków..... a tu dalej paru o mało nie posika się z tego jak to super bedzie PC++N..... Doświadczenie uczy, że będzie średnio...albo gorzej. 52 zł za 4 ekrany w full jakości chyba nie przebija. A podnietka, ze N będzie z dekodera CP+....a nie prosto z telewizora....to naprawdę postęp.
 6. nnK działa nc+ Start działa TnK Smart HD+ nie działa
 7. Finał żużla (chyba bardzo nośny event do prezentacji nowej nazwy)...a na banerach wokół toru....reklamy trupa. Rozumiem jakieś zapomniane napisy, czy ścianę reklam (moze jakieś formalne umowy?) ..... ale banery na stadionie czy pagonach zawodników to pokaz bezradności tej pożal się Boże , platformy czerpiacej z "jakości" C+. Prowizorka )a może brak wyobraźni i profesjonalizmu) i pełne zaskoczenie dyspozycjami z Paryża. Nawet fanboje przyznają, że reklamowanie czegoś, czego już nie ma to żenada i bezsens.
 8. Czytam forum, z rzadka pisuję....ale jak ktoś ponad miarę gra mistrza.... Przeczytajcie obaj fanboje swe teksty...o refleksje nie proszę bo wiem, ze tacy na to nie pójdą. Czymże Panie @czerstwy jest stek posadzeń o żebractwo innej grupy medialnej? Czym to jest mądrzejsze, wyższe niż pojękiwanie Pana @BizzarreX? Bo czy to obiektywne nie ma co dyskutować. Z całym szacunkiem Panie @ircios jak ktoś zarzuca komuś nieuctwo (brak rozumienia używanych słów) warto, żeby sam prezentował się nieco lepiej.... Nie ja zacząłem swad. Pozdrawiam
 9. Może nie warto popadać w samouwielbienie.... bo do omnibusa daleko. Wg Słownika Polskiego: 3. ( jedno ze znaczenń słowa żebrać) .... usilnie, bez godności prosić o coś Może @BizzareX to miał na myśli?
 10. Poziomem argumentacji ośmieszacie się fanboje.... dowaliliście polsatowcowi...grubo. Czym róznicie się od podobnych wpisów drugiej strony... Dobrze byłoby gdyby osoby wiodace na forum trzymały pewien poziom argumentacji...wysmiewanie marnymi argumentami to dziecinada. Zapomnieliscie ile nc+ zażyczyła sobie za odkodowanie czegos tam na kilka godzin w podobnym systemie ja ppv/ W bardzo "atrakcyjnej" cenie pamietam....
 11. Tak w życiu bywa najczęściej... Coś co kojarzy się źle usuwane w cień... to najtańszy zabieg polegajacy na odsunięcie od siebie odium przeszłości. Skompromitowani odchodzą....zwykle te same osoby zakładają coś nowego i twierdzą, że przeszłość to nie nasza wina. W kwestii Canal+ Platforma nie znamy wszystkich pobudek. Moze wiele z nich ma dobre konotacje. Trudno się spodziewać w warstwie programowej (bo tu ciężko coś zmienić) ale w sferze wdrażania nowych technologii czy metod zarzadzania pole jest. Jednak nie oszukujmy się (podobnie jak w przypadku pewnej tesciowej) na rynku grają głownie przyzwyczajenia. Potem ciekawostki. Większosci Polaków Canal+ z NICZYM się nie kojarzy bo nigdy tej arki nie potrzebowali i nie mieli w domu. Słyszeli coś o n-ce, Cyfrze, Wizji czy nc+ ale przeciez nie nazwa skłaniała ich do zakupu. W wiekszosci przypadek, potem dla pewnej grupy wybór pokazywanych tresci. Bardziej opinia sąsiada, niż fama o marce. Mnie to na razie wyglada na transfer tegiego grosza z Polski (gdzie oddział jeszcze jakos zipie) do wspólnej skarbony. Kupę rzeczy, usług opatrzonych będzie nazwą Canal i za to ITI bedzie bulić.
 12. Zwykłe pit...nie o Szopenie. Tak samo mozna powiedzieć o ITI , ze wysforowało na rynek całkiem nową markę.....i nie upadli. może powiesz, ze te marki z Twej listy jakoś z kopyta i zdecydowanie opanowały rynek? Bo to, ze właściciel wprowadził markę natywną to jeszcze nic nie znaczy. Sukcesem takiego przeobrazenia byłoby zakasowanie innych czyli postęp w dzieleniu rynkowego tortu.
 13. Mam nowy nieaktywowany moduł ncam z 3 pakietami na 3 mce w cenie...mogę sprzedać
 14. A toś się chłopie zaprodukował. Zmiany wg ITI trwają od zawsze i trwać będą wiecznie.....tylko w niezrozumiałym kierunku i na pałę. Rzecz w tym, ze nikt tu nie spodziewał się rewolucji Ludzie nauczyli się doswiadczeniem. I cudów nikt się nie spodziewał. Znaczy to, ze forum rzeczowe i blisko ziemi. Jednak jeśli ktoś bierze się za naprawę nowego otwarcia rozwoju i robi to jak remont wiejskiej drogi (na raty i z kadrą jak z robót interwencyjnych) to jest zaskoczenie. W dzisiejszej rzeczywistości mile widziany profesjonalizm.
 15. Jeśli wierzyć SK to 1. efektem wybuchu są promocje sprzedażowe.... jak zwykle do wyczerpania i..diotów. Było (za nc+) 6 m-cy za pół ceny........po wybuchu 3 miesiące bez opłat. Tak trzymać Platformo Canal+!
×
×
 • Create New...