Jump to content

zuzik1111

Users
 • Content Count

  400
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

159 Rewelacyjna

About zuzik1111

 • Rank
  Rozpisany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Poraża postawa niektórych komentatorów. To właśnie do odważnych świat należy...a nie tchórzy, co twierdzą, ze świat zły i nic się nie da zrobić. Rozporządzenie o dostępie do wolnych kabli to znakomita wiadomość dla konsumenta. Daje wolność wyboru i warunki konkurencyjne. Potrzebna tu determinacja w obronie swych praw. Wiadomo, ze będzie opór materii ..ale w rekach odważnych jest dowiedzenie, że prawo jest prawem.
 2. ...i tak będzie najlepiej. Na stronie PC+ NIE MA możliwości sprawdzenie karty Smart HD+. Trzeba to zrobić poprzez kontakt z BOK 22 430 77 77. Tam wyjasnia wszystko. Jeśli karta była migrowana do Smart HD+ po doładowaniu na pewno zadziała i nie jest to żadna "inwestycja". Nieuzytkowanie przez lata nic jej nie szkodzi. 9o ile nie była przechowywana w skandalicznych warunkach) I tak na dobrą sprawę....życzliwi ludzie cos tam podpowiadają....i co jeszcze mają zrobić? Zadzwonić gdzie trzeba, opłacić Ci kartę ?
 3. Ale były siatkarski mistrzostwa....Przykre , ze brnie pan w głupotę. Nawet samego siebie pan nie przekonał, ze PS ma lepszą ogladalność niż TVP Sport. reszta dyskusji bez sensu.\Wszyscy wiedzą, że akurat pan zna sie na wszystkim. I wypraszam sobie [beep]two w słowie Pan w cudzysłowie..
 4. Zapamietamy. I wrócimy do tematu jak trzeba bedzie odwoływać..
 5. To, ze są prześmieszne. I uzył Pan wygodnych dla siebie danych... I wisi mi to ogólnie...gdyby nie wywołał Pan sprawy.....chyba po to aby zabłysnąć. A zrobił Pan rzecz prostą. wyszukał w necie te dane, oczywiście pominął te z miesiaca nastepnego, które obalają tezę. Jak żałosnie to wyglada pokazują fakty ogladalnośći kanałów sportowych w październiku 2019 TVP Sport 1,47 Polsat Sport 0,75 Takie "przeliczenia" to szczyt głupoty. Jest bowiem % populacji, który nie jest w ogóle zainteresowany tematyką. I zasieg techniczny nic tu nie pomaga. Pan mi o TVN24,,,,to proszę też sama prawda: Taki kanał Red Carpet teoretycznie ma 100% zasiegu (bo kazdy moze załozyc antenę sat) a ogladalność 0007% Rozumiem , ze Pan zakłada, ze techniczna mozność odbioru TVP Sport w Polsce to 99 %....pytanie czy wszyscy w tym zasięgu zechcą założyć antenę. Bo sam "zasięg" to nie wszystko. Też potrafię uzyć google. w stycznie 2019 TVP SPORT 1,04 % Polsat Sport 0,23 % W I półroczu 2019 TVP Sport 1,23 % Polsat Sport 0,43 % ...przeliczy Pan?
 6. Opinie paru gości z forum. No to faktycznie ma ciężar gatunkowy. .
 7. Dla kogo okazała się klapą....wiem, ze [beep]ze.e na tym forum to norma ale (litosci) nieco obiektywizmu..
 8. I to właśnie PC+.. Ja mam wgląd do 5 umów..i jak popadnie. Posiadany pakiet nie ma znaczenia. Na jednej z nich (MMP w XI19 wykorzystany) nie było walentynkowej promo w ICA. Od poczatku. ale w identycznej (był MMP w listopadzie) w środę była i gdybym włączył to by zadziałało..ale poczekałem do czwartku i w ICA ZONK. Dziś tel. do BOK i tez odmowa. Jak nie ma to nie ma. Za to w 3. przypadku (MMP w XI19 wykorzystany) była też walentynkowa i ale od razu w srode włączyłem. Na kolejnej (brak wykorzystania promo w XI) była od poczatku w ICA i włączona i w 5. nowej z grudnia też była i włączona . Tak wiec zasób doświadczenia z opcją spory.
 9. ....i uzyskać odmowę. Bo maniek pewnie nie dzwonił...a "wie" Jeśli promocji brak w ICA to szansa na właczenie u konsultanta prawie zerowa. Tak się składa, ze promocję włączono niechlujnie w środę. Niektórzy jej nie mieli od razu (przeważnie ci, którzy korzystali z MMP w listopadzie19), niektórzy mieli ale wczoraj dla wielu poprawiono i wyleciała w kosmos (jak ktoś zdążył w srodę to ma). A niektórzy jakim cudem mają... mimo korzystania z MMP z jesieni. Po kontakcie z BOK konsul spokojnie poinformował , że się nie da włączyć w tej opcji za darmo do końca marca.
 10. I to miętolenie tematu ma pomóc? Ludzie. Znajdźcie e-maila do C+ i słać tam wyrazy niezadowolenia... bo wywnętrznianie tutaj to tylko przejaw bezradności. I zupełnie nic nie daje. A p. Sadowska i spółka i tak maja wasze zdanie ....jeszcze dalej. I dalej piszą, że "premiery prosto z kina". I co im zrobicie. Raban poprzez ICA lub e-mail albo odważniej portfelem.... Chyba, że uwielbiacie dojenie.
 11. Kolego Artek...a co to ten proces? " libllaryzacji " Boję się , że nowa umowa na tv poszkodziła...
 12. ...i nie trzeba dopłacić za jakiś pakiet podstawowy? Obawiam się , że gołego C+ się nie zaabonuje, także w Player. Wątek byłby super i przydatny gdyby polecajacy napisali za ile oni korzystają z opcji. Inaczej to polecanie merca kl. S . Tylko, ze ktoś potrzebuje auto na dojazd do pracy. I subiektywne polecenia N dla miłosnika filmu, seriali , dokumentu...i sportu już traci sens.
 13. Tak jak nie ma Netfliksa za 13😀 ... a gdzie bez opłaty za pakiet bazowy jest Canal+ za 25 ???
 14. W oderwaniu od realnej ceny te licytacje są tak dziecinne, że szkoda komentować. Jeden z Panów na forum ma wszystko i poleca. To akurat rozumiem bo każda z opcji ma jakieś walory. Porównanie np. N za 52 z HBO Go za 10 to bezsensowne. Ale gdyby N za 13.... Rynek już dawno określił co dobre i ile kosztuje. I Wasze typy nic nie wnoszą. Polecane powinny być usługi w relacji do ceny. Jak ktoś poleca CANAL+ a dla niektórych to +80 zł/m to bezsens. Jesli trzeba dodać do abo 25....o to już C+ niezły.
×
×
 • Create New...