Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

do końca umowy zostało mi jeszcze kilka miesięcy. W mojej lokalizacji dostępny jest internet o prędkości 600 Mbps.

Obecnie mam 120 Mbps (własny IP) z modemem Cisco EPC3008. Z jego dokumentacji wynika, że jest to Docsic 3.0 8x4. Nawiązując do tego komentarza:

W dniu 6.06.2020 o 15:17, Michaelis napisał:

Do 600 dają modemy 24/8, dla 1,2Gbps montują modemy 32/8. Od 1.06 mam 600Mbps na modemie 24/8. Pewnie znajdą się też przypadki gdzie ktoś dostanie modem 32/8,  o akurat monter tylko takie będzie miał ale jeżeli ktoś ma dzisiaj modem 24/8 i będzie zwiększał prędkość do 600Mbps to nie będą go wymieniać.

 

Czy znajdują się w ofercie Multimedii urządzenia, które są bez wifi i zbędnych dodatków? Mam własny router i nie potrzebuję żadnych dodatkowych energożernych pudełek. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas w analogu jest jeszcze 8 kanałów i jakieś dwa tygodnie temu DVB-T było dostępne teraz nie wiem. Co do nowej listy DTV to ona raczej jest z błędami, Nickelodeon nigdzie nie jest dostępny w HD, TVR w Vectrze jest w SD jeśli nam by go obniżyli też do SD to by była dopiero komedia. Lepiej by się nie wyglupiali i u siebie podnieśli ten kanał do HD no i nie wiadomo co z Super Polsat w spisie SD a w komunikacie HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porażka tak jak napisałeś. W TV Panasonic miałem to lepiej rozwiązane. Telewizor dodawał do mojej listy nowe kanały. 

Kupiłem LG. Tutaj taka zmiana kanałów/ częstotliwości rozwala mi moją listę, trzeba od nowa po swojemu układać...

Wiem, że to mój problem, ale kiepsko  MM układa/dodaje nowe kanały/częstotliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się od lokalnego "znawcy tematu" że ta zmiana będzie realizowana stopniowo  w poszczególnych lokalizacjach przez cały wrzesień. Ci co nie mają jeszcze wiadomości będą mieli w późniejszym terminie. Cała "operacja" ma zakończyć się 1 pażdziernika. Super Polsat będzie też w HD.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nie jest napisane " od 29 do 30 września nastąpi zmiana"  więc rozumiem że to data zmian numeracji EPG.

Ktoś jeszcze pomyśli że jest więcej programów jest od 1 do 325, a będzie od 101 do 999, tyle że puste pozycje w środku.

Infolinia będzie gorąca po zmianach ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby to przybliżenie do oferty Vectry nie poniosło ze sobą pogorszenia jakości obrazu bo wiele osób pisało że w Vectrze pod tym względem jest różnie. Nie wiem po co tyle dubli i to w dodatku HD, przecież każdy z nich będzie zajmować inną częstotliwość i w tedy mogą być one nieco zapchane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zerojedynkaX napisał:

Dowiedziałem się od lokalnego "znawcy tematu" że ta zmiana będzie realizowana stopniowo  w poszczególnych lokalizacjach przez cały wrzesień. Ci co nie mają jeszcze wiadomości będą mieli w późniejszym terminie. Cała "operacja" ma zakończyć się 1 pażdziernika. Super Polsat będzie też w HD.

Na liście kanałów nawet jest napisane, że aktualna na dzień 1 października, więc już się zabezpieczyli w razie czego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Grzechu27 napisał:

Aby to przybliżenie do oferty Vectry nie poniosło ze sobą pogorszenia jakości obrazu bo wiele osób pisało że w Vectrze pod tym względem jest różnie. Nie wiem po co tyle dubli i to w dodatku HD, przecież każdy z nich będzie zajmować inną częstotliwość i w tedy mogą być one nieco zapchane.

 

Ciekawe czy to tylko dubel  będzie na liście, czy będzie to osobny sygnał. Na satelicie to tylko dodatkową pozycja aby więcej było pozycji na liście, a w praktyce ten sam sygnał z tej samej częstotliwości.

Edytowane przez maks27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory każdy dubel miał inną częstotliwość np: Polsat CCE u mnie nawet kanał HD z instrukcją DTV nadaje podwójnie na dwóch różnych częstotliwościach, chociaż ten drugi można uznać z inny kanał bo ma skróconą wersję filmiku. Na nowej liście brakuje plansz typu Twoja DTV itp, może będzie tak jak w Vectrze co kilka kanałów występują takie plansze reklamowe które też zajmują miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze żeby nie mieszali w częstotliwościach właśnie...co z tego, że mam kopie listy na penie jak po aktualizacji wszystko pomieszają...

I trzeba od nowa wszystko układać.

A z tą jakością, jak będzie tak jak napisaliście gorzej, to kolejna porażka. 

A tu z alternatywą kiepsko. 

Edytowane przez marciniozo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...