Jump to content

Grzechu27

Users
 • Content Count

  320
 • Joined

Community Reputation

2 Neutralna

About Grzechu27

 • Rank
  Rozpisany

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Chełm

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Potem się dziwią że abonentów ubywa, mają najgorszą ofertę TV, brak znanych marek jak: Fox,NG,BBC, Histoy a dodatkowo to co jest nadawane, nie jest nawet nadawane w HD. W czasach gdzie płatna TV nie jest już jakimś luksusem to ktoś kto jest skłonny płacić za TV ma prawo wymagać przynajmniej lepszej jakości obrazu niż jest to dostępne w eterze bezpłatnie. Na nowości w ofercie nie ma co liczyć ale to co już jest powinno bez łaski być dostępne w HD gdyż nadawca tylko taki sygnał oferuje. Takie obniżanie jakości do SD to jest skandal, w płatnej ofercie powinno być karalne, nadawcy takich kanałów powinni się takim praktykom przyjrzeć i poczynić jakieś kroki aby zaniechać takich praktyk u takich operatorów którzy to robią.
 2. Czy u was również na kanale 232 aMazing wisi plansza że wkrótce w tym miejscu pojawi się nowy program telewizyjny? Jakiś nowy projekt medialny, ma być nowa nazwa i sporo informacji i ciekawostek z waszego regionu. Może teraz będzie jakiś ciekawy program lokalny zamiast teledysków 24h.
 3. A kto to może wiedzieć MM ledwo ciągnie, ubywa klientów netu itp chociaż w usługach TV mają jeszcze jakieś wzrosty ale olewaja to by coś zmienić. W październiku minie rok od ostatnich podmian na HD, może tym razem coś podmienia/dodadzą pewnie wszystko zależy od tego jak dogadaja się z Polsatem jak zostanie po wyższych kosztach to raczej nic nowego nie dadzą, chyba że brakujące kanały właśnie od Polsatu.
 4. Ten kanał z instrukcją dekodera nadaje już od kilku miesięcy u mnie też bez nazwy na kanale 806, nie wiem jaki sens nadawać to coś w HD i marnować pasmo zamiast nadawać normalne kanały w HD a nie przerabiać na SD. W analogu również 31 kanałów + 4 muxy DVB-T.
 5. TLC HD normalnie działa na kanale 28.
 6. Tylko że teraz wszystkich 28 w MM niema czyli Eska Rock, Extra, Vox Music oraz Polsat Rodzina i Games, wedle nowej umowy będą musieli je włączyć, po co komu ten syf ? Dla mnie warte są tylko News, Film, Doku i sportowe reszta to powtórki. Nikt dla Polsatu nie zapłaci 10zl więcej, bedzie pretekst do zerwanai umowy i żeby klient nie uciekł będzie cena po staremu i kto na tym zyska ?
 7. Wielokrotnie MM pokazywała że może to zrobić było tak z BBC ,NGC, FOX czy nawet z Eurosport a do abonentów wysyłali pisma że nie godzą się na podwyżkę a ta od Polsatu jest dość znaczna, tylko czy te kanały są jej warte ?
 8. W tedy z oferty wypadły PS i PSE i lokalnie tam gdzie był dostępny z analogu wypadł Polsat 2, wiecej kanałów Polsatu nie było w ofercie albo jeszcze nawet nie istnialy. Teraz z tego info wynika że sportowe Polsaty nadal będą mogły być w wyższych pakietach reszta w podstawowym czyli w MM jest to MiniBox.
 9. Możliwe jest że z końcem listopada MM będzie bez kanałów Polsatu, choć nawe bym im się nie dziwił z ich stanem finansowym gdyby tak było. Otóż Polsat podnosi ceny za swój pakiet ponad dwukrotnie do tego 24 z 28 jego kanałów będę musialy być dostępne w pakieci podstawowym info z Telko. Wyglada to tak że gdyby MM przestała na te warunki musiała by włączyć do oferty brakujące Eski, Polsat Rodzina, Games itp.
 10. Czy u was też od jakiegoś tygodnia może dłużej nadaje kanał w jakości HD z wkoło zaplatana instrukcją o nowych funkcjach dekodera ? U mnie na module kanał 806 bez podpisu nadawanie 1080p. Na to im miejsca nie szkoda a inne kanały skaluja do SD.
 11. TVR HD nadal ma wielkie logo z dopiskiem Twoja Rozrywka.
 12. Ma pytanie wam też padły prawie wszystkie Polsaty od jakiś 20 min, działają tylko Romans i Sportowe ? Akurat w czasie finału LM, dziwne to.
 13. Gdyby ktoś nie wiedział dziś przez cały dzień odkodowany Canal+.
 14. Jak by tak było to np. przy Music Box nie dopisaliby HD. Dużo ludzi może nie zauważyć, że te kanały są w HD. Na modułach CAM TV wyświetla na pasku jakość danego kanału, ale już chyba przy dekoderach nie ma info o jakości kanału. Zostaje sugerować się nazwą w EPG.
 15. Kino TV już nadaje w HD, niby szczegół ale ciekawe dla czego ten kanał jak i Kino Polska nie mają w EPG dopisku HD?
×
×
 • Create New...