Jump to content

Grzechu27

Users
 • Content Count

  327
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About Grzechu27

 • Rank
  Rozpisany

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Chełm

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie ma co zwracać uwagi na komentarze zakręconych na satkurierze, przy tak niskich opłatach w porównaniu z konkurencją nie ma szans na tyle nowości i trzeba się z tym niestety pogodzić, coś za coś. Ostatnia nowość w MM to Active Family HD z kwietnia w nowym roku pojawi się CBS Reality HD i na tym pewnie się skończy. Jedyne co mogą jeszcze zrobić i co by ich nie kosztowało to podnieść do HD kanały SD z dopiskiem HD bo ich sygnał już pobierają, tylko dobrej woli trzeba albo jakiejś zgody z góry.
 2. U mnie w analogu jest 31 kanałów i wszystkie muxy DVB-T ale jakieś dwa tygodnie temu gdy sprawdzałem to zamiast TVP Sport była TVP Kultura HD potpisana w EPG jako TVP Sport oraz dwa razy TVP Rozrywka z czego jedna to barak sygnału, natomiast TVP Sport w ogóle nie było. Teraz nie chce mi się sprawdzać bo będę musiał od nowa ustawiać kanały kablowe.
 3. U mnie wszystkie kanały HD, oprócz tego promocyjnego w MM na module cam nadają w 1080i.
 4. Niby kablówki mogą sobie puszczać kanały HD do woli i jak sobie chcą 1080i/1080p, tylko jak to się ma do MM ? Dlaczego sporą część kanałów zamiast udostępniać w HD obniża się do SD ? Pod tym względem MM jest na szarym końcu konkurencji w tym satelitarnej gdzie powinno być na odwrót, spektakularne 106 kanałów HD (wliczając ten promocyjny) w ofercie, ktoś może wytłumaczyć ten fenomen ?
 5. Ten kanał 1080p bez nazwy u mnie jest na pozycji 806 posiadam moduł i tam obraz zawsze był prawidłowy. Akurat przed chwilą na moment znikł PN, obraz wrócił do 1080i i teraz jest normalnie to samo na PSF.
 6. U mnie od wtorku Polsat News jest w 1080p to samo Polsat Sport Fight, widoczne lekkie pogorszenie jakby rozmazane nie ostre ruchy nie wiem jak to nazwać, tak czy inaczej było dobrze a jest pogorszenie jakości. Widzę też choć nie jest to jakieś uciążliwe przy dłuższym oglądaniu lekkie zacinki brazu na TV4 co jakiś czas na 1-2 sek.
 7. Czy u was również od kilku dni Polsat News HD i PS Fight HD nadaje w 1080p przez co obraz jest gorszej jakości mniej ostry ? Na pierwszy rzut oka tego nie widać ale przy ruchach kamer czy postaci, nie wiem jak to określić obraz jest taki mniej płynny przy szybkich scenach nawet widoczne poziome pasy, wygląda to bardziej jak jakaś tv internetowa.
 8. Potem się dziwią że abonentów ubywa, mają najgorszą ofertę TV, brak znanych marek jak: Fox,NG,BBC, Histoy a dodatkowo to co jest nadawane, nie jest nawet nadawane w HD. W czasach gdzie płatna TV nie jest już jakimś luksusem to ktoś kto jest skłonny płacić za TV ma prawo wymagać przynajmniej lepszej jakości obrazu niż jest to dostępne w eterze bezpłatnie. Na nowości w ofercie nie ma co liczyć ale to co już jest powinno bez łaski być dostępne w HD gdyż nadawca tylko taki sygnał oferuje. Takie obniżanie jakości do SD to jest skandal, w płatnej ofercie powinno być karalne, nadawcy takich kanałów powinni się takim praktykom przyjrzeć i poczynić jakieś kroki aby zaniechać takich praktyk u takich operatorów którzy to robią.
 9. Czy u was również na kanale 232 aMazing wisi plansza że wkrótce w tym miejscu pojawi się nowy program telewizyjny? Jakiś nowy projekt medialny, ma być nowa nazwa i sporo informacji i ciekawostek z waszego regionu. Może teraz będzie jakiś ciekawy program lokalny zamiast teledysków 24h.
 10. A kto to może wiedzieć MM ledwo ciągnie, ubywa klientów netu itp chociaż w usługach TV mają jeszcze jakieś wzrosty ale olewaja to by coś zmienić. W październiku minie rok od ostatnich podmian na HD, może tym razem coś podmienia/dodadzą pewnie wszystko zależy od tego jak dogadaja się z Polsatem jak zostanie po wyższych kosztach to raczej nic nowego nie dadzą, chyba że brakujące kanały właśnie od Polsatu.
 11. Ten kanał z instrukcją dekodera nadaje już od kilku miesięcy u mnie też bez nazwy na kanale 806, nie wiem jaki sens nadawać to coś w HD i marnować pasmo zamiast nadawać normalne kanały w HD a nie przerabiać na SD. W analogu również 31 kanałów + 4 muxy DVB-T.
 12. Tylko że teraz wszystkich 28 w MM niema czyli Eska Rock, Extra, Vox Music oraz Polsat Rodzina i Games, wedle nowej umowy będą musieli je włączyć, po co komu ten syf ? Dla mnie warte są tylko News, Film, Doku i sportowe reszta to powtórki. Nikt dla Polsatu nie zapłaci 10zl więcej, bedzie pretekst do zerwanai umowy i żeby klient nie uciekł będzie cena po staremu i kto na tym zyska ?
 13. Wielokrotnie MM pokazywała że może to zrobić było tak z BBC ,NGC, FOX czy nawet z Eurosport a do abonentów wysyłali pisma że nie godzą się na podwyżkę a ta od Polsatu jest dość znaczna, tylko czy te kanały są jej warte ?
 14. W tedy z oferty wypadły PS i PSE i lokalnie tam gdzie był dostępny z analogu wypadł Polsat 2, wiecej kanałów Polsatu nie było w ofercie albo jeszcze nawet nie istnialy. Teraz z tego info wynika że sportowe Polsaty nadal będą mogły być w wyższych pakietach reszta w podstawowym czyli w MM jest to MiniBox.
×
×
 • Create New...