Jump to content

Grzechu27

Users
 • Content Count

  307
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Grzechu27

 • Rank
  Rozpisany

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Chełm

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Grzechu27

  Multimedia

  Jak by tak było to np. przy Music Box nie dopisaliby HD. Dużo ludzi może nie zauważyć, że te kanały są w HD. Na modułach CAM TV wyświetla na pasku jakość danego kanału, ale już chyba przy dekoderach nie ma info o jakości kanału. Zostaje sugerować się nazwą w EPG.
 2. Grzechu27

  Multimedia

  Kino TV już nadaje w HD, niby szczegół ale ciekawe dla czego ten kanał jak i Kino Polska nie mają w EPG dopisku HD?
 3. Grzechu27

  Multimedia

  Prawda to, że Animal Planet HD jest teraz dostępny również od pakietu SuperBox? Ten nowy Bollywood jest tylko w HD, czy również w MaxBox? Na stronie MM jest niezły bałagan. Kino Polska w SD, FilmBox Premium HD, z ikonami na stronie też mają bałagan. Brak kanałów z października w HD, Music Box HD w ogóle nie ma. Nie wiadomo teraz, co jest w jakim pakiecie.
 4. Grzechu27

  Multimedia

  Czy też u was występują od kilku dni przycinki obrazu na Polsat News HD? Przy dłuższym oglądaniu co jakiś czas obraz się tnie tak, jakby ktoś antenę źle ustawił albo coś w tym stylu. Najbardziej widać to na paskach informacyjnych.
 5. Grzechu27

  Multimedia

  Od zawsze FilmBox Family jest dostępny od pakietu SuperBox.
 6. Grzechu27

  Multimedia

  Ja tam nie oczekuje jakiś tam nowości typu NG czy Fox, nawet wszystkich Discovery w HD wiadomo jak się MM z nimi dogaduje ale wszystkie kanały z dopiskiem HD powinny być w HD koniec i kropka. Sygnał od nadawcy już otrzymują wystarczy dobra wola lub jak ktoś woli pozwolenie z góry.
 7. Grzechu27

  Multimedia

  Mogli dac jeszcze CCF, TV 6, Super Polsat w HD i resztę kanałów z dopiskiem HD ale dobre i to w końcu coś się zaczęło dziać w tym temacie.
 8. Grzechu27

  Multimedia

  W końcu coś ruszyło TV 4 , Polsat, Viasat Nature , Kuchnia+, TVP Info , Domo+, Cartoon Network i TNT w HD na niektorych na razie jeszcz ciemność, normalnie święto jakieś.
 9. Grzechu27

  Multimedia

  U mnie od dawna na końcu listy są zkodowane kanały od 803 do 807 ( oprócz 806 plansza HBO ) na których nic nie nadają. Nowości na pewno żadnych nie będzie, prędzej nowe duble jak było z Epic Drama HD. Można wiedzieć jakie kanały są u was zdublowane ?
 10. Grzechu27

  Multimedia

  To po co Vectrze będzie ta transakcja potrzebna jak prawie połowę sieci będą musieli odsprzedać komuś innemu ? U mnie akurat Vectry nie ma ale za przejęciem nie jestam ten sam syf może kilka kanałów więcej, masa dubli do tego również kanały SD z dopiskiem HD z tego co ludzie piszą również gorsza jakość obrazu. Jak właściciele nie chcą już prowadzić tego biznesu to niech lepiej znajdą jakiegoś nowego inwestora który pociągnie markę MM dalej i zainwestuje w sieć ale czy ktoś taki by się znalazł ?
 11. Grzechu27

  Multimedia

  Według tej listy aMazing powinien być na pozycji 232 a u mnie nadal jest na 803. Dubel kanału HD że im pasma nie szkoda, zmiast tego mogli przynajmniej jeden z CCF podnieść do HD no ale mądre głowy wiedzą lepiej czego abonent potrzebuje.
 12. Grzechu27

  Multimedia

  W Chełmie też nie ma Vectry. Mam pytanie czy tylko u nas w mieście jest dwa raz Epic Drama HD ? Czy jak u was jest podobnie to na jakim kanale macie aMazing, pytam z ciekawości ?
 13. Grzechu27

  Multimedia

  U mnie nie ma kanału 802, aMazing wylądował na kanał 803 na kanale 30 nadaje dubel Epic Drama HD, są jeszcze pozycje jak: 804 kanał kodowany, 805 Brak dostępu, 806 kanał kodowany, 807 tu nadaje obecnie reklama HBO, 808 kanał kodowany.
 14. Grzechu27

  Multimedia

  No i jest jak mówiłem k30 Epic Drama HD (dubel), k147 Epic Drama HD obydwa nadają w HD, aMazing tym razem na pozycji 803. Albo tak zostanie albo rano wszystko wróci do normy.
 15. Grzechu27

  Multimedia

  Coś dziś kombinują z TV cyfrową gdy włączyłem dziś TV to na kanale 30 zamiast aMazing był dubel Epic Drama HD a aMazing wyrzucili na pozycję 232, tylko nie wiem czy kanały działały bo jak wszedłem na k30 to TV automatycznie przyłączył mnie na inny kanał to samo było z k232. Teraz aMazing wrócił na pozycję 30 ale odkryłem że na kanale 800 nadaje zdublowany Epic Drama HD bez EPG i potpisu. Tego jeszcze nie było żeby dublowali kanały HD i obydwa nadawały właśnie HD. Może będą jakieś nowości od września ale to był by chyba cud.
×