Jump to content

Marek

Users
 • Content Count

  1219
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralna

About Marek

 • Rank
  Połowa mocy ;)
 • Birthday 10/06/1947

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Płock
 • Hobby
  TV Sat,film,muzyka

Recent Profile Visitors

541 profile views
 1. Chciałbym poinformować ,że w dniu dziś Płock dołączył do szczęśliwych miast z nową fantastyczną listą programową stworzoną chyba w pianym widzie z przejawami świadomości w liczbie 250 kTV+16 Radia Cyfrowego.Pozostało 12 stacji radia analogowego FM,8 TV analogowej i sieć naziemna.W sumie dobrze kanały TV zaczynają się od 100 gdyż łatwiej będzie się przerzucać swoje ulubione kanały na wolne pola od 1-ki.Dlatego cieszę się ,że zamiast deka wziąłem moduł i z listą na moim monitorze= telewizorze pasującą mi nie będzie kłopotu.Odnośnie jakości to jest zbliżona ale to 22 cale i w cale źle nie wygląda.Na dużym mam obecną Platformę Canal +co w stopce ale to opowieść na inną okazję i inne forum.Pozdrowienia ze stolicy polskiej petro.Drugie TVP 3 u nas to Łódź
 2. No i w końcu i Płock dostąpi jutro zaszczytu zmiany układu kanałów.Mam pytanie czy lista kanałów Telewizji Naziemnej się zmieniają bo chyba nie znikają jak i radia/kto miał/pozostały czy zostały zastąpione tymi z Vektry?
 3. Koniec świata to nie jest możliwość ale pewność zresztą jak i podatki.Możliwy może być deszcz za godzinę.tak dla sprostowania.
 4. Po zalogowaniu się na darmowe konto po prawej stronie masz ustawienia.Po otwarciu wybierasz moje konto.U góry masz trzy pozycje Substrykcja Moje dane Kontakt .Wybierasz moje dane i schodząc niżej masz Pozostałe a w nim Usuń konto i pykasz w nie i po sprawie.Powodzenia
 5. Dziś po północy podminiono TVP Polonia z SD na HD k.17
 6. Ja jak Paweł przesiadłem się tylko z WiFi Premium na ultraboxa 4K/Technicolor/i jestem zadowolony.W odróżnieniu od WFP masz dostęp dodatkowo do kanałów 4K które możesz obejrzeć w Ful HD.
 7. U mnie w Płocku na module oba działająZ tym z uwagi Super Box TVP HD mam kodowany.EPG działa
 8. Ja tak samo.A czy macie odkodowane też Bollywood HD?
 9. C:/Users/kprus/Downloads/zmiana_układu_kanałowego_tydzien_2_B2C (1).pdf
 10. U mnie w Płocku kanał SK HD działa.Jak również 15 stacji radiowych.Wykaz z nowymi kanałami i listem dotarł na eBok.
 11. U mnie w Płocku powróciło do normy Play odkodowany/kodem/a BH zakodowany.Ale mam odkodowany Bollywood który wcześnie był kodowany.Pakiet SuperBox
 12. Zgodnie z zapowiedzią odkodowany Canal+Dokument k47.
 13. Nie mogą bo nadawany jest póżniej czyli nie jest już premium.Czyli nazwa kanału jest adekwatna do nadawanej treści.
 14. Ba ,przecież na samym początku był za darmo.Dopiero na wniosek abonentów Solorz zgodził się łaskawie na wprowadzenie abonent /tak to tłumaczono/.
 15. Paweł@ ja byłem z Wizją od grudnia 1998r.W tym czasie płaciło się na rok z góry. Wtedy było ok 800 zł/czyli 66.66 zam-c/ ja zapłaciłem 400 w promocji za talon za zakup TV Philipsa.Więc te 600 też było chyba za rok.Miesięczne opłaty weszły chyba po 2 latach jak mnie pamięć nie myli.Talerz po wizji do tej pory wykorzystuje jako drugą antenę na Astrę i HD chodzą b.ładnie mimo 60 cm.
×
×
 • Create New...