Jump to content

Marek

Users
 • Content Count

  1178
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-3 Kiepska

About Marek

 • Rank
  Połowa mocy ;)
 • Birthday 10/06/1947

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Płock
 • Hobby
  TV Sat,film,muzyka

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mi po dłużej przerwie po włączeniu nc+Go TV loga opisy filmów się wyświetlały ale po włączeniu filmu ciemność.Pomógł 20 sec. reset wtyczkowy.
 2. A właśnie na samym początku dał za darmo ale podobno abonenci prosili aby był abonament więc wprowadził.
 3. Nie będzie ale na pewno będą atrakcyjne reklamy programów z pozostałych kanałów Canal+.A nuż ktoś zab CP się skusi się na powiększenie swej oferty o nc+
 4. [email protected] tylko.Będą reklamy jakie to inne rozgrywki będą w innych kanałach sportowych i filmy też.A nuż widząc jak na dłoni niektórzy zapragną poszerzyć swą ofertę.
 5. Mając moduł miałem podobną sytuację.Pomogło wjęcie wtyczki zTV,wyjęcie moduł i po odczekaniu paru chwil w odwrotnej kolejności.Po włączeniu TV załapały kanały.
 6. Ja Pace wymieniłem na WiFiP ponad 2 lata temu i chwalę tą dezyzję choć kosztuje mnie to dodatkowo 5 zl.A więc ma lepsze parametry i możliwości jak ta ad3 która polega na tym gdy jesteś poza domem a jest jakiś program godny obejżenia wchodzisz w aplikację nc+go w program TV i pykasz na ten program i ukaże się przypomnij i nagraj.I to urochamia zdalne nagrywanie programu.
 7. Mnie przyszedł identyczny SMS bez logowania do nc+go.Sprawdziłem na TV.Pakiet był uprzednio zablokowany a teraz świeci.
 8. U mnie, choć mam StartBox, zaczęły działać kanały takie, jak np. 3 kanały Eleven HD, CC HD, Eurosport 2 SD. Jakaś promocja?
 9. Jakieś typy co kryje się po Noworoczną niespodzianką ?
 10. Sprawdzałem u nas w Płocku. W pakiecie TV Naziemnej pojawiły się TVP Rozrywka - K25, a TVP Sport HD na K35. Mam przez moduł CAM cyfrowy pakiet StartBox, gdzie TVP Sport HD jest kodowany. Więc aby obejrzeć ten program, muszę wejść w menu swojego telewizora i zmienić ustawienie anteny z kablowej na naziemną. Dlaczego tu jest kodowany, a tam free? No, ale jest plus, że mogę sobie kolejność kanałów dowolnie przestawiać, czego chyba nie ma w dedykowanych dekach, tak jak to mam w nc+.
×
×
 • Create New...