Jump to content

Marek

Users
 • Content Count

  1208
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About Marek

 • Rank
  Połowa mocy ;)
 • Birthday 10/06/1947

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Płock
 • Hobby
  TV Sat,film,muzyka

Recent Profile Visitors

448 profile views
 1. Zgodnie z zapowiedzią odkodowany Canal+Dokument k47.
 2. Nie mogą bo nadawany jest póżniej czyli nie jest już premium.Czyli nazwa kanału jest adekwatna do nadawanej treści.
 3. Ba ,przecież na samym początku był za darmo.Dopiero na wniosek abonentów Solorz zgodził się łaskawie na wprowadzenie abonent /tak to tłumaczono/.
 4. Paweł@ ja byłem z Wizją od grudnia 1998r.W tym czasie płaciło się na rok z góry. Wtedy było ok 800 zł/czyli 66.66 zam-c/ ja zapłaciłem 400 w promocji za talon za zakup TV Philipsa.Więc te 600 też było chyba za rok.Miesięczne opłaty weszły chyba po 2 latach jak mnie pamięć nie myli.Talerz po wizji do tej pory wykorzystuje jako drugą antenę na Astrę i HD chodzą b.ładnie mimo 60 cm.
 5. A co z domowej bibloteczki wszystko przeczytane?
 6. Nie 45.Płyty 78 to były przed i po wojenne.Tłukące się i puszczane na gramofon przeważnie nakręcany korbką.Późniejsze słynne już elektryczne Bambino też miały 78. Igły do tych z korbką to dopiero były grubsze niż obecne do szycia.Jeszcze go pamiętam z młodych lat.Nie kojarze aby póżniej /w czasach Bambino/ były wydawane płyty na 78.Potem były maxi single czyli duża płyta tz Long Play zamiast na 33 grał na 45.
 7. Odnośnie kupowania sprzętu.Dawno temu w przeglądzie Technicznym opisali taki przypadek.Gościu kupił sobie gramofon Daniela/to chyba pierwszy super HI FI polski gramofon/i narzekał .że wydał tyle kasy a nie odtwarza mu płyt pocztówkowych./ciekawy jestem ilu forowiczów wie o co chodzi lub je pamięta/
 8. Jak widzę date 1.04. To zawsze podchodzę ostrożnie bo ktoś może krzyknąć Prima Aprilis.
 9. A czy ja odpowiedziałem,że oglądam w 4K. Napisałem :"oglądam programy 4K w FHD " a to jak napisał Paweł jest możliwe.Czytaj ze zrozumieniem.
 10. [email protected] nie mam TV 4K tylko FHD i oglądam programy 4K w FHD na deku Technicolor.Więc TV nie ma tu nic do rzeczy.
 11. To dopiero ludzie mają problemy tylko pożałować
 12. U mnie z dźwiękiem było tak samo.Dopiero po podpowiedzi Pawła i zamianie DD problem znikł.
 13. Po prostu "now" to po angielsku to obecnie teraz.Czytaj nowości 4K na Canal+ obecnie C+4K.Ja tak to odczytuje
×
×
 • Create New...