Jump to content

Marek

Users
 • Content Count

  1222
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Marek

 1. Antena Cyfra+ HD (chyba 80 cm): 1-poz 81% jak 59% ,11-85%/78%, 78 -87% /71%, a 40 -85%/66%. Nadmieniam, że mam niekorzystne położenie bloku.
 2. Ja dziś otrzymałem rekompensatę: "Drogi Kliencie, Przepraszamy za ostatnie niedogodności w odbiorze telewizji cyfrowej. Specjalnie dla Ciebie na kanałach 230-232 udostępniliśmy na 1 miesiąc pakiet Eleven. Po tym okresie kanały zostaną automatycznie wyłączone. W przypadku chęci skorzystania z usługi po upływie powyższego terminu, prosimy o kontakt z infolinią sprzedażową 345 345 345. Przepraszamy za utrudnienia i życzymy miłego oglądania. Pozdrawiamy, Zespół Multimedia." Czyli Płock też na liście. Mnie akurat 11 nie urządzają, bo mam je z pakietu Super Premium
 3. Chciałbym poinformować ,że w dniu dziś Płock dołączył do szczęśliwych miast z nową fantastyczną listą programową stworzoną chyba w pianym widzie z przejawami świadomości w liczbie 250 kTV+16 Radia Cyfrowego.Pozostało 12 stacji radia analogowego FM,8 TV analogowej i sieć naziemna.W sumie dobrze kanały TV zaczynają się od 100 gdyż łatwiej będzie się przerzucać swoje ulubione kanały na wolne pola od 1-ki.Dlatego cieszę się ,że zamiast deka wziąłem moduł i z listą na moim monitorze= telewizorze pasującą mi nie będzie kłopotu.Odnośnie jakości to jest zbliżona ale to 22 cale i w cale źle nie wygląda
 4. No i w końcu i Płock dostąpi jutro zaszczytu zmiany układu kanałów.Mam pytanie czy lista kanałów Telewizji Naziemnej się zmieniają bo chyba nie znikają jak i radia/kto miał/pozostały czy zostały zastąpione tymi z Vektry?
 5. Koniec świata to nie jest możliwość ale pewność zresztą jak i podatki.Możliwy może być deszcz za godzinę.tak dla sprostowania.
 6. Po zalogowaniu się na darmowe konto po prawej stronie masz ustawienia.Po otwarciu wybierasz moje konto.U góry masz trzy pozycje Substrykcja Moje dane Kontakt .Wybierasz moje dane i schodząc niżej masz Pozostałe a w nim Usuń konto i pykasz w nie i po sprawie.Powodzenia
 7. Dziś po północy podminiono TVP Polonia z SD na HD k.17
 8. Ja jak Paweł przesiadłem się tylko z WiFi Premium na ultraboxa 4K/Technicolor/i jestem zadowolony.W odróżnieniu od WFP masz dostęp dodatkowo do kanałów 4K które możesz obejrzeć w Ful HD.
 9. U mnie w Płocku na module oba działająZ tym z uwagi Super Box TVP HD mam kodowany.EPG działa
 10. Ja tak samo.A czy macie odkodowane też Bollywood HD?
 11. C:/Users/kprus/Downloads/zmiana_układu_kanałowego_tydzien_2_B2C (1).pdf
 12. U mnie w Płocku kanał SK HD działa.Jak również 15 stacji radiowych.Wykaz z nowymi kanałami i listem dotarł na eBok.
 13. U mnie w Płocku powróciło do normy Play odkodowany/kodem/a BH zakodowany.Ale mam odkodowany Bollywood który wcześnie był kodowany.Pakiet SuperBox
 14. Zgodnie z zapowiedzią odkodowany Canal+Dokument k47.
 15. Nie mogą bo nadawany jest póżniej czyli nie jest już premium.Czyli nazwa kanału jest adekwatna do nadawanej treści.
 16. Ba ,przecież na samym początku był za darmo.Dopiero na wniosek abonentów Solorz zgodził się łaskawie na wprowadzenie abonent /tak to tłumaczono/.
 17. Paweł@ ja byłem z Wizją od grudnia 1998r.W tym czasie płaciło się na rok z góry. Wtedy było ok 800 zł/czyli 66.66 zam-c/ ja zapłaciłem 400 w promocji za talon za zakup TV Philipsa.Więc te 600 też było chyba za rok.Miesięczne opłaty weszły chyba po 2 latach jak mnie pamięć nie myli.Talerz po wizji do tej pory wykorzystuje jako drugą antenę na Astrę i HD chodzą b.ładnie mimo 60 cm.
 18. A co z domowej bibloteczki wszystko przeczytane?
 19. Nie 45.Płyty 78 to były przed i po wojenne.Tłukące się i puszczane na gramofon przeważnie nakręcany korbką.Późniejsze słynne już elektryczne Bambino też miały 78. Igły do tych z korbką to dopiero były grubsze niż obecne do szycia.Jeszcze go pamiętam z młodych lat.Nie kojarze aby póżniej /w czasach Bambino/ były wydawane płyty na 78.Potem były maxi single czyli duża płyta tz Long Play zamiast na 33 grał na 45.
 20. Odnośnie kupowania sprzętu.Dawno temu w przeglądzie Technicznym opisali taki przypadek.Gościu kupił sobie gramofon Daniela/to chyba pierwszy super HI FI polski gramofon/i narzekał .że wydał tyle kasy a nie odtwarza mu płyt pocztówkowych./ciekawy jestem ilu forowiczów wie o co chodzi lub je pamięta/
 21. Jak widzę date 1.04. To zawsze podchodzę ostrożnie bo ktoś może krzyknąć Prima Aprilis.
 22. A czy ja odpowiedziałem,że oglądam w 4K. Napisałem :"oglądam programy 4K w FHD " a to jak napisał Paweł jest możliwe.Czytaj ze zrozumieniem.
 23. [email protected] nie mam TV 4K tylko FHD i oglądam programy 4K w FHD na deku Technicolor.Więc TV nie ma tu nic do rzeczy.
×
×
 • Create New...