Jump to content

Marek

Users
 • Content Count

  1208
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Marek

 1. Zgodnie z zapowiedzią odkodowany Canal+Dokument k47.
 2. Nie mogą bo nadawany jest póżniej czyli nie jest już premium.Czyli nazwa kanału jest adekwatna do nadawanej treści.
 3. Ba ,przecież na samym początku był za darmo.Dopiero na wniosek abonentów Solorz zgodził się łaskawie na wprowadzenie abonent /tak to tłumaczono/.
 4. Paweł@ ja byłem z Wizją od grudnia 1998r.W tym czasie płaciło się na rok z góry. Wtedy było ok 800 zł/czyli 66.66 zam-c/ ja zapłaciłem 400 w promocji za talon za zakup TV Philipsa.Więc te 600 też było chyba za rok.Miesięczne opłaty weszły chyba po 2 latach jak mnie pamięć nie myli.Talerz po wizji do tej pory wykorzystuje jako drugą antenę na Astrę i HD chodzą b.ładnie mimo 60 cm.
 5. A co z domowej bibloteczki wszystko przeczytane?
 6. Nie 45.Płyty 78 to były przed i po wojenne.Tłukące się i puszczane na gramofon przeważnie nakręcany korbką.Późniejsze słynne już elektryczne Bambino też miały 78. Igły do tych z korbką to dopiero były grubsze niż obecne do szycia.Jeszcze go pamiętam z młodych lat.Nie kojarze aby póżniej /w czasach Bambino/ były wydawane płyty na 78.Potem były maxi single czyli duża płyta tz Long Play zamiast na 33 grał na 45.
 7. Odnośnie kupowania sprzętu.Dawno temu w przeglądzie Technicznym opisali taki przypadek.Gościu kupił sobie gramofon Daniela/to chyba pierwszy super HI FI polski gramofon/i narzekał .że wydał tyle kasy a nie odtwarza mu płyt pocztówkowych./ciekawy jestem ilu forowiczów wie o co chodzi lub je pamięta/
 8. Jak widzę date 1.04. To zawsze podchodzę ostrożnie bo ktoś może krzyknąć Prima Aprilis.
 9. A czy ja odpowiedziałem,że oglądam w 4K. Napisałem :"oglądam programy 4K w FHD " a to jak napisał Paweł jest możliwe.Czytaj ze zrozumieniem.
 10. [email protected] nie mam TV 4K tylko FHD i oglądam programy 4K w FHD na deku Technicolor.Więc TV nie ma tu nic do rzeczy.
 11. To dopiero ludzie mają problemy tylko pożałować
 12. U mnie z dźwiękiem było tak samo.Dopiero po podpowiedzi Pawła i zamianie DD problem znikł.
 13. Po prostu "now" to po angielsku to obecnie teraz.Czytaj nowości 4K na Canal+ obecnie C+4K.Ja tak to odczytuje
 14. Na moim co prawda tylko fulHD TV obraz Premier Ligi był znacznie lepszy niż derby Madrytu
 15. [email protected] U mnie były podobne objawy ale jak się okazało miałem źle skonfigurowane ustawienie anteny/nie załączył się DiseqC.Spróbój skonfigurować ustawienie anteny i listę kanałów.
 16. [email protected] otrzymałem Technicolor na przedłużenie umowy na SuperPremium+4K bez pakietu z Netfix-em.Jak masz już konto w Netfix-ie to wklepujesz swoje hasło i oglądasz.Ad 3 zależy chyba od sklepu.
 17. Pali się biała dioda słabo.Po włączeniu świeci jasno.W ADB na czuwaniu świeci czerwona. Święte nieba a co się stało,że wziąłeś ten szkaradny szrot jak wielokrotnie się wyrażałeś o tym deku.Nawiasem mówiąc też go miałem parę lat i nie narzekałem.
 18. Ja wymieniałem WifiPremium w połowie grudnia i dostałem Technicolor a nie ADB.
 19. Ścieżka polska jest.Ja mam w Superpremiu +4K.Jak jest w innych pakietach nie wiem.
 20. W Płocku po przeskanowaniu TV/moduł CAM/na kanale 188 zgłosił się kanał CBS Reality HD nadawany w HD.Pakiet SuperBox
 21. Ja odebrałem 16.12 a następnego dni już był dostępny na pasku startowym czy 222.
×
×
 • Create New...