Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem dziś z Multimedii SMS-a że jutro 1 września zmiana częstotliwości nadawania i dodanie więcej kanałów HD. Proszą o dostrojenie telewizorów i dekoderów z kartą. Czyli w mojej lokalizacji zaczynają jutro numerację kanałów od 101. He,ciekawe. Muszę ułożyć swoją listę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.08.2020 o 18:18, klient napisał:

Mój obecny pakiet w cenie 93 zł obejmuje: Super Box, Canal+, HBO i HBO GO, pakiet HD, multiroom, internet 150.

Moje dotychczasowe oferty z BOK:

Oferta BOK z początku sierpnia: powyższy pakiet w cenie 120 zł, umowa na 24 miesiące ale HBO tylko na rok (!!!),

Oferta BOK z połowy sierpnia: powyższy pakiet w cenie 140 zł, umowa na 12 miesięcy

 

Za każdym razem słyszę informację, że z Działu Utrzymania Klienta nie otrzymam lepszej oferty,  bo teraz ten dział oferuje podobne oferty co BOK.

 

Kolejna oferta BOK z dzisiaj  powyższy pakiet w cenie 110 zł, umowa na 12 miesięcy

 

6 godzin temu, michal007 napisał:

Umowa przedłużona - Net 150, BSM, maxbox, C+ Prestige, HBO, HBO GO, pakiet HD, Eleven, Multiroom x2 - wszystko na rok za 69 zł. Oferta z DUK dzień po złożeniu wypowiedzenia.

Różnice w podejściu do klienta (między BOK a DUK) kolosalne. To a propos jeśli są jeszcze tacy, którzy biorą na poważnie oferty z BOK (bez wypowiedzenia umowy).

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się Praktycznie przeszliśmy pod Vectrę. Tv wyszukał 205 programów TV i 16 radiowych. Jest BBC i National Geographic (jako zakodowane). Jakość obrazu HD: nie widzę różnicy między MM i Vectrą. Są też programy których nie ma na liśce MM. Tyle na gorąco. Jak to poukładać ? Numery 1-16 to radio. Na jedynce jest RMF FM !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ubyło. Co ciekawe jest Eleven Sports 4 w 4K (?!). Jako zakodowany. Polsat Seriale jest też w HD. Co ciekawe TTV HD jako zakodowany. Odstawiają jakieś numery. BBC EARTH  HD odkodowany !! Tego nie grali !!

Edytowane przez zerojedynkaX
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się dowiedziałem, że my dostępu do kanałów Vectry mieć nie będziemy, będą zakodowane, działa to też w drugą stronę, klienci z Vectry będą mieli zakodowane kanały, które są tylko w Multimedia. Wszystko się zgadza, dlatego w tym wykazie, który wysłali z nową numeracją nie ma podanych tych kanałów. Konsultant powiedział, że na dekoderach ADB kanały Vectry nie są widoczne.

Chcesz mieć dostęp do kanałów BBC, NG, zerwij umowę z Multimedia i podpisz o wiele droższą z Vectra hahahaha.

Edytowane przez Michaelis
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...