Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Dziś około godz. 15:00 otrzymałem maila o pracach serwisowych w dniu 02.09. czyli w Gdyni już jutro zmiany.

 

treść:

" Drodzy Klienci, 

w związku z pracami serwisowymi, jakie będziemy realizować w dniu 2 września zmieni się liczba kanałów TV w jakości HD, częstotliwość nadawania programów oraz numeracja EPG. Klientów korzystających z modułu CAM lub dekodera z kartą, prosimy o ponowne wyszukanie kanałów na swoich odbiornikach telewizyjnych. Instrukcje są dostępne na multimedia.pl/dekodery

Opisane zmiany nie stanowią zmiany Umowy o usługę telewizji cyfrowej
z Multimedia Polska."

 

Edytowane przez ZmusieK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakie są kryteria wyboru drugiej wersji  drugiej wersji TVP3, póki co mam TVP3 Łódź pod koniec miesiąca będę wiedział.

No i zastanawiam się póki co nad wyłączeniem autoakttualizacji listy kanałów w tv, dzięki temu nie trzeba robić własnej listy tylko edycja listy głównej, aby była numeracja jak do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ZmusieK napisał:

Dziś około godz. 15:00 otrzymałem maila o pracach serwisowych w dniu 02.09. czyli w Gdyni już jutro zmiany.

 

treść:

" Drodzy Klienci, 

w związku z pracami serwisowymi, jakie będziemy realizować w dniu 2 września zmieni się liczba kanałów TV w jakości HD, częstotliwość nadawania programów oraz numeracja EPG. Klientów korzystających z modułu CAM lub dekodera z kartą, prosimy o ponowne wyszukanie kanałów na swoich odbiornikach telewizyjnych. Instrukcje są dostępne na multimedia.pl/dekodery

Opisane zmiany nie stanowią zmiany Umowy o usługę telewizji cyfrowej
z Multimedia Polska."

 

To ciekawie, bo ja żadnej informacji nie otrzymałem - ani mailowo ani przez BOK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O zmianach i konieczności strojeń informują tylko tych, którzy mają cam, po co mają informować posiadaczy adb skoro u nich nic się nie zmienia i nie trzeba nic stroić? Jak masz moduł cam i nie dostałeś informacji to może nie wyraziłeś zgody na takie informowanie, może nie mają twojego numeru albo maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że jest radio. Mam soundbara pod telewizor i mogę teraz słuchać radia przez głośniki soundbara mając do wyboru aż 16 programów. Chyba sie jeszcze całkiem nie ogarnęli bo mam Romance TV a nie mam pakietu Filmy i seriale ani Maxboxa. Mam TVP HD  a już dawno zrezygnowałem z pakietu HD. Ale zawsze lepiej niż mniej. Czekam teraz aż odkodują Nationale Geographic. Kiedyś lubiłem ten program jak był w Multimedii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Michaelis napisał:

O zmianach i konieczności strojeń informują tylko tych, którzy mają cam, po co mają informować posiadaczy adb skoro u nich nic się nie zmienia i nie trzeba nic stroić? Jak masz moduł cam i nie dostałeś informacji to może nie wyraziłeś zgody na takie informowanie, może nie mają twojego numeru albo maila.

Zgadza się mam CAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszemy do Vectry zażalenie? Numeracje mają idiotyczną i taka jest prawda.

Sprawdziłem na dekoderze ADB, nic się nie zmieniło, na module CAM mam tą nową numerację ale zaraz sobie z tym poradzę, ustawie wszystko tak jak ja chcę a nie jak Vectra!

O zmianach nie informowali klientów z dekoderami ADB, dlatego oni nie mają komunikatu w ebok. Numeracja zmieniła się na camach i ips300, bylem u sasiada, ktory ma ten nowy dekoder kaon kgs i tam też nowa numeracja. Podsumowujac zmiany nie dotyczą ADB.

Edytowane przez Michaelis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...