Jump to content

MrB

Users
 • Content Count

  187
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralna

About MrB

 • Rank
  Czasami wpadam

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

613 profile views
 1. W punkt i konkret. Arczi13 nadal problem ze zrozumieniem?
 2. Faktycznie. Na telefonie działa. Na PC i na laptopie już nie (do tej pory działało). Nie znam się na DNS-ach
 3. Witam, Strona multimedia.pl nie działa chwilowo, czy to koniec MM i teraz już tylko Vectra? PS. Co z dostępem do e-bok w tej sytuacji?
 4. Pytanie z kim negocjujesz? Jeżeli Z MM to na bank. Jeżeli z Vectra... hmm...
 5. Czyli można już korzystać z pakietów Vectra, czy tylko od podpisania nowej umowy?
 6. Żenada. To jakby podarować głuchemu bilet na koncert. 😁 Bez urazy oczywiście.
 7. Dokładnie tak. Jest to rekompensata. Szkoda tylko, że nie mogę skorzystać z żadnej z otrzymanych usług, bo mam moduły cam. Ktoś kto uruchamiał usługi, pewnie nie widział, że na koncie klienta są moduły Cam a nie dekodery Ale... to tylko MM. I taka oto rekompensata 😃😃😃 Pozdrawiam.
 8. Witam, Dzisiaj zauważyłem zmiany na swoim koncie w ebok. Wszystkie usługi mam do 30-09-2021. Pojawiły się dwie dodatkowe usługi : Catch up TV i Nagrywarka sieciowa z okresem zobowiązania do 31-12-2020. Niech sobie będą, ale to chyba nowy sposób na "rozjechanie się" terminów poszczególnych pakietów. W pierwotnej umowie oczywiście ich nie akceptowałem. Żadnych aneksów również nie otrzymałem. Co o tym myślicie?
 9. "Przepraszamy za ostatnie niedogodności w odbiorze TV cyfrowej ". Tzn. Jakie? Bitrate czy zmiana numeracji? Pierwsze jest mega problemem na tą chwilę. Drugie bez znaczenia.
 10. Dzwoniłem dzisiaj na infolinię : "Prawdopodobnie zakodowane programy będą wdrażane do odpowiednich pakietów i odkodowywane dla abonentów MM." Pozwoliłem sobie tez zadzwonić do DUK: "Na tę chwilę nic nam nie wiadomo odnośnie wdrożenia zakodowanych kanałów do oferty MM." Także ten .... wszystko jasne 😃
 11. Tak więc, ja już po zmianach. In PLUS : - większa ilość kanałów w HD - kanały radiowe (16) jak dla mnie super - perspektywy na BBC, FOX czy NGF (kwestia ceny) In minus : - numeracja i duble (do ogarnięcia np.ChanSort) Co do jakości obrazu. Dopiero kilka godzin z nowym, ale niestety jest gorzej, szczególnie kanały TVP. TVN i POLSAT względnie. Premium całkiem przyzwoicie. Być może zbyt krótki czas aby ocenić rzetelnie. Cyferek i bitrate nie ogarniam, odczucia wizualne. A jakie Wasze odczucia po zmianach?
 12. U mnie na module bez zarzutu. Czysto i płynnie.
×
×
 • Create New...