Jump to content

maxio

Users
 • Content Count

  82
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralna

About maxio

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Karencja na adres i osobę obowiązuje jeżeli jest wpisana w regulamin promocji. Ale jako nowy klient nie dostaniesz nic zbliżonego.
 2. Można. Jest chyba tylko ograniczenie dotyczące jednej miejscowości. Przenosiłem. Koszt ok 59 zł. Można nawet na infolinii zgłosić.
 3. W trakcie umowy rezygnacja tylko z karą. Więc pewnie średnio się opłaca.
 4. Zawszę było 600/50. Ten cennik się nie zmienił.
 5. Konsultant ma rację. Przy światłowodzie pozostaje jedynie odbiór przez dekoder. Zresztą nie tylko w Multimedia.
 6. Za te pieniądze możesz mieć dobry router, ale wraz z oddalaniem się od niego spadającą prędkość. Żeby prędkość była taka sama w całym mieszkaniu musisz liczyć co najmniej 700-800 zł. Spójrz na https://www.tp-link.com/pl/home-networking/wifi-router/archer-ax50/ z https://allegro.pl/oferta/wzmacniacz-repeater-wifi-mesh-ac1200-tp-link-re300-8442158631?utm_medium=app_share&utm_source=facebook Powinno trzymać parametry na całej powierzchni.
 7. Przy tym budżecie osiągnięcie pełnej prędkości w całym mieszkaniu niewykonalne.
 8. Jak lubisz dobre parametry i dobry design to polecam https://www.x-kom.pl/p/342062-system-mesh-wi-fi-ubiquiti-amplifi-hd-mesh-router-1750mb-s-a-b-g-n-ac-usb.html Można też kupić zestaw z wzmacniaczami ale wtedy cena +- 1700
 9. thommy18 jak tam modem od Orange? Zmieścił się w plecaku?
 10. Jest jeszcze opcja, że kanały z Vectry będą w Multimedia, a z Multimedia w Vectrze. Oczywiście przy jednoczesnym podwyższeniu abonamentu.
 11. Jak odstępujesz od nowej umowy to automatycznie wyłączają usługi. Sprawdzone. A fakturę za wykorzystane dni i montaż na pewno wystawiają. Nawet jest taki zapis w formularzu odstąpienia.
 12. Ok. Teraz zobaczyłem, że zawarłeś umowę jako nowy klient. Jak odstąpisz od nowej umowy to tego samego dnia odłącza Ci usługi. I żaden DUK nie zadzwoni. Wystawią Ci jedynie fakturę za montaż i dni w których korzystałeś.
 13. Nie zrozumiałeś. Z jakim dniem miałeś mieć odłączone usługi?
 14. A z jakim dniem miałeś mieć odłączenie usług?
 15. thommy 18 ciekawe czy Orange będzie znosić Twoje mądrości, czy pogoni Cię przy pierwszej próbie przedłużenia umowy 😉
×
×
 • Create New...