Jump to content

TomG

Users
  • Content Count

    8
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About TomG

  • Rank
    Niedoświadczony

Informacje o profilu

  • Gender
    Mężczyzna
  • Location
    Gdynia

Recent Profile Visitors

109 profile views
  1. Proponuję negocjować. SuperBox (+HD, Dzieci, Filmy i Seriale, HBO, C+ Prestige) 3xCAM, HBO Go, MultimediaGo, 120 Mbps + stały adres IP, umowa na 12 miesięcy (c+ na 24, można bez kary zrezygnować po 12 miesiącach, od 13 miesiąca +49zł) - całość za 73 zł/m-c (Przed wypowiedzeniem w tej samej cenie wszystko bez C+). Tylko trzeba uważać na terminy, bo standardowo jest rozjazd - promocje na 12 i 13 miesięcy. Na życzenie mogą skrócić wszystko do 12 miesięcy.
  2. Chyba znudziła im się zabawa w wypowiedzenia, albo faktycznie zatrzymują abonentów po kosztach albo nawet poniżej. Dziś kontrolnie zapytałem o ofertę bez złożonego wypowiedzenia. Pierwszy raz zdarzyła się oferta tańsza niż obowiązująca w danym momencie. Co prawda minus kilka złotych, ale zwykle było około +10 zł. Propozycja z dziś: Superbox z pakietami: HD, Dzieci, Filmy i Seriale, HBO, HBO GO, Multiscreen (3xCAM), Internet 120 Mbps, stały adres IP = 73 zł (umowa na rok). Szkoda tylko, że Internet u mnie wciąż max to 120 Mbps. A może jednak zmienić operatora? Ciekawe jak nisko zejdą?
  3. To oczywiście rozumiem. Nie rozumiem różnych baz dostępności określonych usług pod konkretnym adresem w ich systemach i na www w formularzu "Sprawdź dostępność naszych usług pod Twoim adresem". I to już trwa wiele lat. Kiedyś miałem odwrotną sytuację - na stronie nie była dostępna prędkość 120 Mbps, a przy przedłużeniu umowy taką prędkość otrzymałem.
  4. Też o tym pomyślałem, ale Vectra przy 150 ma 15 Mbps uploadu, więc to wciąż różne pakiety.
  5. Coś zaczynają zmieniać w MM, ale to znów jakaś kosmetyka. Co to za różnica 120 czy 150 Mbps, skoro upload bez zmian 10 Mbps? https://www.multimedia.pl/strefa-produktowa/strefa-klienta/aktualnosci-i-konkursy/aktualnosci/Zmiany-w-cenniku-usługi-Internetu-zwiazane-z-nowym W mojej lokalizacji wg ich strony jest dostępne 600 Mbps, infolinia twierdzi, że max 120 Mbps mogą mi zaoferować. Może teraz będzie max 150?
×
×
  • Create New...