Jump to content

spider1978

Users
 • Content Count

  226
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralna

About spider1978

 • Rank
  Czasami wpadam

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Kalisz
 1. Multimedia jedzie pewnie po kosztach z ofertami, a później marudzi nie jeden czemu nie ma tych albo tamtych kanałów, albo że się nie rozwijają tylko ciekawe za co ;). Trzeba się niestety pogodzić albo dobra cena albo oferta a jak na razie to stawiają na to pierwsze.
 2. MM to jednak szrot nie podnieśli do HD Superstacji ani Polo TV ;).
 3. Ma ktoś może info czy Polo TV i Superstacja zostaną 11.10 również podniesione w MM do HD?
 4. W Kaliszu w dniu dzisiejszym wyłączono kolejnych 20 kanałów w analogu. Obecnie zostało chyba ok 12 ciekawe na jak długo ;).
 5. Ja to wiem bo mam teraz NC+ i naprawdę nie wiem o co tyle szumu i oczekiwanie na powrót kanałów NGC, FOX, BBC bo tam obecnie naprawdę nic nie ma. Mało premier i piłowanie tam ciągle tego samego.
 6. Fajnie że coś tam dodają, ale mimo wszystko wolałbym żeby takie kanały jak TV6, Super Polsat, Polsat 2 podnieśli wreszcie do HD
 7. A wiadomo może coś kiedy kolejne podmiany SD na HD. Jakieś info od zaprzyjaźnionych techników? bo jak na razie dyskusja tutaj polega tylko na tym kto co wynegocjował i za ile
 8. Raczej to nie wina odbiornika. Wystarczy porównać kanały TVP w MMP, a nc,+ a w szczególności te SD.
 9. Mam porównanie z nc+ i jakość w MM jest lepsza, niż na satce, a w szczególności kanały SD.
 10. Trzeba się cieszyć z oferty, jaka jest. Każdy oczekuje cudów płacąc małe pieniądze, a większość tutaj, patrząc realnie, płaci właśnie takie wynegocjowane ceny. Gdzie u innego operatora takie oferty i możliwości?
 11. Kanały BBC to już nie te same co kiedyś... BBC Brit w kółko powtórki "Top Gear". BBC Earth co włączę to w okowach mrozu mało premier... Jednym słowem, nic ciekawego. FOX podobnie. Jedynie, czego naprawdę może brakować to National Geographic.
 12. Podniesienie kolejnej partii kanałów z SD do HD - myślę że tego większość oczekuje
 13. Przekaz Kino Polska w SD zostanie zakończony w styczniu więc może wtedy jest nadzieja na wersję HD ;)
×
×
 • Create New...