Jump to content

radek34

Users
 • Content Count

  358
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About radek34

 • Rank
  Rozpisany

Informacje o profilu

 • Location
  Toruń
 1. TV Toruń włączyła do swojej oferty Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4. W dodatku zaktualizowano nazwy niektórych kanałów, a także podniesiono do HD Fokus TV oraz Polo TV.
 2. Ciekawe, czy w związku z wyłączeniem analoga coś się zmieni w cyfrówce? Mogliby pousuwać duble SD i dodać nowe kanały - chociaż, jak na tą cenę, to oferta bardzo dobra :))
 3. W pakiecie złotym jest jeszcze Epic Drama, który cały czas nadaje jako "TEST"
 4. Witam, dawno nikogo nie było w tym temacie, ale chciałbym podpytać, czy ktoś obecnie z Was posiada telewizję cyfrową w TVK Toruń? Jak to wygląda z ofertą (na stronie jest trochę przestarzała)? Awaryjność? Etc.
 5. No wiadomo, że źle coś rozpoznało, ale przez prawie rok dzień w dzień było Multimedia, a tu nagle wczoraj źle zaczął rozpoznawać? To mnie zaciekawiło A co do NG, Polsatów, etc...to siedzę wpatrzony w ekran i "odświeżam" listę haha
 6. Zobaczcie to - taka ciekawostka. Dodam, że do dzisiaj cały czas telewizor odczytywał kablówkę, jako Multimedia Polska, a od dzisiaj nagle pojawiła się ikonka UPC... Co to może oznaczać? https://zapodaj.net/94ac447572835.jpg.html
 7. Ja składałem wypowiedzenie pierwszego dnia obowiązywania tego prawa. Zeszli mi z rachunku 30 zł od razu.
 8. Może być ciekawie, jak to przejdzie... https://media2.pl/telekomunikacja/154729-Nadchodzi-kablowa-rewolucja.-Duze-kablowki-udostepnia-swoje-sieci-konkurencji.-Bedzie-taniej.html
 9. Co do wysłania wypowiedzenia, to znam te "myki", jednak za każdym razem (kiedy w tle pojawiały się informacje o przejęciu MM przez UPC, czy Vectrę) oferty były lepsze cenowo, a teraz... twardo stoją przy swoim. Generalnie pasuje mi bardziej cenowo i kanałowo Netia, więc MM ma ostatnią szansę na utrzymanie mnie A jak to wygląda w Netii z internetem, kanałami, jakością TV? Jest dużo awarii? Kanały da sie oglądać na dużym telewizorze? Dodają nowe kanały często, czy raczej zastój?
 10. Witam wszystkich, ostatnio mocno zastanawiam się nad zmianą operatora z Multimedia Polska na Netia. Generalnie w MM po wszystkich latach "bycia razem" zaproponowali mi taką ofertę, że pożal się boże... Chciałbym się od Was dowiedzieć, jako użytkowników oraz stalych bywalców, znawców, jakie plusy i minusy ma Netia? Bo w tej chwili cenowo skłaniam się właśnie ku Netii.
×
×
 • Create New...