Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

@maks27: U mnie też nie ma kanału Twoja DTV, kiedyś jak miałem dekoder to był na kanale 10 potem zmieniłem na moduł i kanału 10 nie było ale to jest zapewne ten kanał planszowy bez nazwy na końcu listy u mnie kanał 803, ostatnio wisiało tam info o wycofaniu Mango, obecnie nic tam nie ma tylko zielona kropka w górnym prawym rogu ekranu, natomiast takiego kanału jak Multimedia informacje DTV czy jakoś tak nigdy u mnie nie było więc nie wiem co to. Dziwne że uparcie trzymają TTV w SD przecież to kanał od TVN Discovery jest w top 10 oglądalności, nie żebym jakoś ten kanał uwielbiał ale powinien prędzej być w HD niż taki Polsat 2. Gdyby TTV też podnieśli do HD to jedynym kanałem z dopiskiem HD w SD została by tylko Polonia 1 ale za tym chyba nikt by nie płakał.

Edytowane przez Grzechu27
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, marciniozo napisał:

Jeszcze żeby nie mieszali w częstotliwościach właśnie...

Wszystko będziesz miał pomieszane, Vectra na jednej częstotliwości upycha znacznie więcej kanałów niż MM, czeka cię strojenie i układanie swojej listy.

Jak przełączą sygnał na ten z Vectry to z ciekawości policzę ile wciskają na jedną częstotliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zerojedynkaX napisał:

@PowerTV  A czy możesz potwierdzić że Super Polsat będzie w HD ? I dlaczego na liście jest jako SD , a w komunikacie jest wymieniony jako HD ?

 

Sorry, ale nie będziemy się zajmować kanałami innego nadawcy :P Każdy nadawca niech pilnuje swojego interesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dziwne że odbierają od nadawcy sygnał HD i puszczają go w SD. Też mi nie zależy na Polonia1 HD jednak ktoś widzi dopisek HD i się nabiera myśląc że ma ! kolejny kanał HD.  Na TTV oglądam serwis informacyjny i mogliby go brać choćby z DVB-T tam nie ma tego dopięła HD, może jednak doczekamy się podniesienia TTV do HD. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Michaelis napisał:

Wszystko będziesz miał pomieszane, Vectra na jednej częstotliwości upycha znacznie więcej kanałów niż MM, czeka cię strojenie i układanie swojej listy.

Jak przełączą sygnał na ten z Vectry to z ciekawości policzę ile wciskają na jedną częstotliwość.

Wiem, wiem, że będzie pomieszane...

 

Z innej beczki, mam jeszcze trochę czasu do końca umowy a cały czas dzwoni do mnie miły pan z MM i che ją przedłużyć. Oczywiście drożej, bo już tanio nie można...

Trzeba będzie negocjować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, bo jestem zielony w temacie, a przeszukując forum pojawiło sie pare sprzecznych informacji. Kończy mi sie pierwsza umowa z Multimedia i potrzebuje namiaru na DUK lub coś podobnego oraz informacji o możliwych negocjacjach kiedy najlepiej wypowiedziec umowę ( zgodnie z terminem czy tez szybciej jak w przypadku CP). Poza tym czy to prawda, że oferty różnia się w zależności od miasta?

Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem, że na obu dekoderach wyskakiwał błąd techniczny: brak uprawnień na kanałach Discovery Life HD, Bollywood HD, Active Family oraz Music Box UA. Zgłaszałem na dziale technicznym, po kilku dniach wróciło wszystko do normy. Może u Was jest ten sam problem. Wiem, że coś resetowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wojownik napisał:

Mam pytanie, bo jestem zielony w temacie, a przeszukując forum pojawiło sie pare sprzecznych informacji. Kończy mi sie pierwsza umowa z Multimedia i potrzebuje namiaru na DUK lub coś podobnego oraz informacji o możliwych negocjacjach kiedy najlepiej wypowiedziec umowę ( zgodnie z terminem czy tez szybciej jak w przypadku CP). Poza tym czy to prawda, że oferty różnia się w zależności od miasta?

Z góry dzięki za pomoc

Wypowiedzenie możesz złożyć w każdej chwili. Zaznaczając oczywiście, że składasz na koniec trwania obecnej umowy! Żeby nie naliczyli kary za przedwczesne zerwanie. Pamiętaj też, że najpóźniej minimum miesiąc przed końcem aktualnej umowy. Teraz można wypowiedzenie składać telefonicznie (jak uda się dodzwonić do konsultanta - a nie "rozmawiać" z automatem), w lokalnym BOK,  bądź pocztą.

Edytowane przez marciniozo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, marciniozo napisał:

Wypowiedzenie możesz złożyć w każdej chwili. Zaznaczając oczywiście, że składasz na koniec trwania obecnej umowy! Żeby nie naliczyli kary za przedwczesne zerwanie. Pamiętaj też, że najpóźniej minimum miesiąc przed końcem aktualnej umowy. Teraz można wypowiedzenie składać telefonicznie (jak uda się dodzwonić do konsultanta - a nie "rozmawiać" z automatem), w lokalnym BOK,  bądź pocztą.

Dzięki, ale pozostaje pytanie czy Multimedia mają taka instytucję jak DUK i jaki jest nr tel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonisz pod standardowy numer i mówisz, że chcesz złożyć wypowiedzenie w związku z kończąca się umową. Zostaniesz przełączony na linie utrzymaniową.Jeśli nie dostaniesz satysfakcjonującej oferty zostajesz ze złożoną rezygnacją.

 

Kanał Bolywood jest obecnie niekodowany.Też mam do niego dostęp a mam tylko usługę internetową.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...