Jump to content

PowerTV

Official Account
 • Content Count

  1824
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

277 Rewelacyjna

3 Followers

About PowerTV

 • Rank
  Konto oficjalne

Metody kontaktu

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To naprawdę duży zaszczyt, że ktoś naśladuje grupę MWE Satelita dla Juniora będzie. Może nawet w tym miesiącu.
 2. Może przy okazji debiutu satelitarnego, który bardzo poważnie rozważamy (nawet jako FTA). Wszystko zależy od koniunktury na rynku reklamy telewizyjnej.
 3. Ostatnio sporo nowych pioseneczek-bajeczek dołączyło do oferty Top Kids Junior Music. Zapraszamy przed telewizory!
 4. Johny Test nie jest dystrybuowany przez Warner Media.
 5. Jesteście prawdopodobnie na granicy zasięgu, zatem już jako odbiory może zainwestujcie w lepszą antenę. Do odbioru z daleka polecane są anteny duże ATX lub Televes.
 6. Niektóre dzieci Baby Shark mogą oglądać nawet w 10 wersjach pod rząd Dopracujemy to jednak, czasem specjalnie lecą 3 wersje jedna po drugiej, ale zdecydowanie powinno to się dziać rzadziej na antenie. Na Święta (po Mikołaju) oczywiście będzie więcej piosenek religijno-świąteczno-kolędowych.
 7. LSS i KŻ nie zostały usunięte z ramówki, a jedynie zmieniły od listopada datę emisji na taką, na jakiej zależało producentowi tych audycji. Zmiany kadrowe , restrukturyzacja kosztów...to są sprawy oczywiste po zmianach właścicielskich. Właścicielem NTL nie jest już amerykańskie Discovery.
 8. Super, czyli MUX zaczął działać w Chojnie. A czy do dekodera i TV podłączasz tę samą antenę w tym samym domu?
 9. Top Kids i Junior Music to nie są produkty FTA. NTL też się stanie ciekawszą anteną, gdy zakończymy restrukturyzację spółki będącej jej nadawcą. Musimy ograniczyć koszty, które nie generują oglądalności i wtedy przesunąć je na zakup ciekawszych audycji do ramówki.
 10. @PPM Był to rozważany przez nas pomysł.
 11. Używamy rozszerzenia TVR Twoja Rozrywka od prawie 3 lat Mamy jednak większe ambicje, aby podbić oglądalność tego kanału.
 12. Gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta Wraz ze zmianą nazwy poprawimy jakość dźwięku TO!TV / GOLD TV na satelicie. Kanał zyska całkowicie nową oprawę. W kablu nadajemy chyba 320Kbit.
 13. Nasza firma jest mała. Nasz zespół liczy mniej osób, niż mamy kanałów, ale taki mamy model biznesowy. Gdybyśmy mieli ogromne zaplecza, to już dawno byśmy poszli z torbami.
 14. Zmiany w ramówce Top Kids tak jak przeczuwacie, dopiero w grudniu. Byliśmy zajęci zmianami w NTL, teraz robimy zmiany w Adventure HD, a potem w kolejce jest Top Kids.
 15. Witamy Top Kids JUNIOR MUSIC HD i Ultra TV 4K w sieci Toya Junior nawet w oknie otwartym do końca roku!
×
×
 • Create New...