Jump to content

PowerTV

Official Account
 • Content Count

  1882
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

371 Rewelacyjna

3 Followers

About PowerTV

 • Rank
  Konto oficjalne

Metody kontaktu

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Gdy tylko KRRIT wyrazi na to zgodę (trwają procedury).
 2. Mamy już umowę z platformami satelitarnymi na BIZNES24, ale nie możemy ich jeszcze ogłosić. Oczywiście BIZNES24 otwiera też drzwi i pomaga w dystrybucji naszych pozostałych stacji. Taka jest idea naszej grupy medialnej.
 3. Jakoś nikomu nie przeszkadza 24 w nazwach kanałów: ECHO24 albo CT24 (czeski kanał informacyjny) albo TV Braniewo 24 albo Mango 24.
 4. Nie zapominajcie też, że nasza grupa ma szereg koncesji zagranicznych. Polskie są potrzebne tylko do muxów DVB-T. Na satce możemy nadawać na koncesjach zagranicznych.
 5. Kanał można zmienić w nadajniku, ale trzeba mieć jeszcze do tego kanału filtr pasmowy, by nadajnik nie zakłócał sąsiednich multipleksów.
 6. Pracujemy nad zbudowaniem zainteresowania kanałami z rodziny Top Kids u operatorów platform Canal+ i Cyfrowy Polsat. Zawsze w tym pomaga, gdy znika z oferty inny kanał o podobnej tematyce, ale tak się jednak nie stało. Nie ma obecnie planów kodowania transmisji satelitarnej. Możemy kanał zakodować tylko, jeśli zażądają tego platformy C+ i CP przy momencie włączania kanału do oferty. Orange nie wymagał kodowania, dlatego jest FTA dla wszystkich. Koncesja Echo24 miała charakter uniwersalny, zawierała nawet treści muzyczne i adresowane do dzieci. Dawniej kanał Echo24 emitował też przecież bajki dla dzieci. Obecnie program pod nazwą Echo24 nadaje inna spółka (dawniej miała nazwę KarkonoszePlay), której sprzedaliśmy też prawa do znaku towarowego Echo24.
 7. Kanał jest dostępny na satelitarnej liście Orange TV i pod tego operatora szykowana była obecna transmisja, a dzięki nadawaniu FTA kanał chwilowo złapać mogą też abonenci Cyfrowego Polsatu
 8. @Maks27 dziękujemy za informację, sprawdzamy to. Być może uszkodzony był plik z odcinkiem. Obecnie emisja NTL Radomsko prowadzona jest z Warszawy, a redakcja z Radomska przesyła swoje programy przez sieć.
 9. Gdyby DaVinci zniknął z PC+, to byłoby łatwiej, a tak walczymy od nowa o CP i PC+ Tymczasem Top Kids Junior Music mogą oglądać posiadacze dekoderów Orange TV oraz można wyszukać FTA w dekoderach Cyfrowego Polsatu.
 10. Przekazaliśmy uwagę technikom. Daj znać czy i kiedy będzie dobrze
 11. Naturalnie część tytułów zniknie z anteny z końcem roku. Nowe pojawią się jednak chwilę później. Potrzebujemy więcej czasu przez natłok prac w okresie świąteczno-noworocznym u zagranicznych dystrybutorów.
 12. Cieszymy się, że wszystko dobrze działa na MUX L3. Mamy nadzieję, że 2020 rok przyniesie u nadawców zainteresowanie slotami HD. Slot HD na muxie jest praktycznie dwukrotnie droższy od SD, dlatego nie każdemu nadawcy się to opłaca.
 13. Super wiadomość Oby tropo trwało jak najdłużej.
×
×
 • Create New...