Jump to content

PowerTV

Official Account
 • Content Count

  1986
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

443 Rewelacyjna

4 Followers

About PowerTV

 • Rank
  Konto oficjalne

Metody kontaktu

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To oczywiste, że zmiany są nieuniknione, bo spółka NTL musi stać się rentowna = przynosić zyski, a nie straty. We wrześniu dalej będzie można oglądać programy lokalne, ale już z niższym budżetem, dostosowanym do realnych warunków ekonomicznych..
 2. Faktycznie KRRIT szybko załatwiła ten wniosek. Nowa nazwa pojawi się na ekranie TVR jesienią, gdy pewnie znów będziemy musieli #zostaćwdomu.
 3. Oczywiście, że łódzki nadajnik jest obsługiwany przez Emitel, a wszystkie 4 nadajniki MUX L3 są w pełni ze sobą zsynchronizowane w sieci SFN.
 4. Nadawca dał czas operatorom do 15-go lipca na wprowadzenie zmian w EPG. Tego dnia marka TO!TV przejdzie do historii i w pełni zastąpi ją nowa nazwa GOLD TV.
 5. @Satelitowiec Daj znać gdzie nas odbieracie (lub nie), bo generalnie z nowej wieży powinno być u wszystkich lepiej lub co najmniej tak samo dobrze.
 6. MUX L3 na nową, wyższą wieżę w Kamieńsku został przeniesiony 23 czerwca. Tak wynika z informacji od Emitela. Czy widzicie poprawę odbioru? Moc nadawania jest taka sama, ale anteny nadawcze są zamieszczone wyżej i powinny siać dalej. Nowy kanał na MUX L3 się szykuje. Może wskoczy już za tydzień. Kolejne zmiany w ofercie programowej MUX L3 planowane są wstępnie na 1 sierpnia oraz 1 października.
 7. Czekamy na przedłużenie rezerwacji częstotliwości i będziemy rozpisywać przetarg. Możemy działać z BCASTem, Emitelem, PSN Infrastruktura albo rzeźbić coś samemu. NTL Radomsko posiada przecież własny i całkiem spory maszt antenowy w Amelinie, z którego analogowo nadawał TVN. NTL ma też własne nadajniki. Plusem masztów Emitela jest to, że ludzie już mają na nie ustawione anteny.
 8. Inna firma dostarcza EPG do Platformy Canal+, a inna do MUX-lokalnego, stąd różnice w ich treściach redakcyjnych. W lipcu BIZNES24 powinien znacznie zwiększyć zasięg techniczny. Trzymajcie kciuki! Pracujemy też nad wprowadzeniem większej ilości pasm live, bo ma to już uzasadnienie biznesowe.
 9. Pewnie Gold TV kanału Stars.TV nie przebije, ale jeśli 4fun Gold przez pół dnia puszcza piosenki dla dzieci, to jedyną alternatywą dla Starsa będzie Gold TV. Gold TV jest też adresowany bardziej do osób w wieku 50+, bo ma biuro reklamy 16-59. Nie musi walczyć o młodszych widzów poniżej 49 roku życia. Inspiracją jest choćby Radio Pogoda.
 10. Nadawca 4fun Gold zrezygnował z miejsca na MUX L3. Miłośników złotych przebojów zapraszamy do oglądania GOLD TV (dawniej TO!TV) i STARS TV, które są dalej obecne w MUX L3. Złote przeboje można też znaleźć w paśmie Extra Klasyka na kanale Power TV, również obecnym w MUX L3. Nowy nadawca, który ma zająć to miejsce po 4fun Gold, jeszcze nie dosłał sygnału swojej stacji. Niewykluczone, że nowy kanał będzie nawet w HD, ostateczna decyzja u nadawcy jeszcze nie zapadła.
 11. Nadawca, Telestar S.A., otrzymał zgodę KRRiT na zmianę nazwy, tym samym przeprowadzany jest rebranding TO!TV na GOLD TV, ale taki powolny, nie z dnia na dzień wszystko i wszędzie.
 12. Ale tak właśnie jest. MTV Polska to retransmisja MTV Europe, a tylko wieczorem jest okienko lokalne z polskimi "produkcjami rozrywkowymi".
 13. Panie Ryszardzie, Wydanie sobotnie Kuriera z Radomska zostało zdjęte ze względu na przerwę wakacyjną. Serwis informacyjny z Łodzi również w wakacje będzie mieć 5 wydań zamiast 6. Opracowujemy nową strategię programową telewizji NTL, aby po wakacjach była ciekawa dla widza i rentowna dla właściciela.
 14. Widzów zainteresowanych programami ekonomicznymi zapraszamy do telewizji BIZNES24
 15. Napisaliśmy w tej sprawie reklamację do AKPA - firmy dostarczającej dane EPG.
×
×
 • Create New...