Jump to content

PowerTV

Official Account
 • Content Count

  1907
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

410 Rewelacyjna

4 Followers

About PowerTV

 • Rank
  Konto oficjalne

Metody kontaktu

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pojawiły się oczekiwane kursy walut...i kryptowalut.
 2. Zmieniliśmy tej nocy modulację MUX Szczecin, dzięki czemu jest większy bitrate i jakość wszystkich programów. Dajcie znać czy poprawnie odbiera u wszystkich? BIZNES24 oraz inne programy dostępny w naszym szczecińskim multipleksie powinny wyglądać już znacznie lepiej.
 3. Po pierwsze Dzięki Bogu, że znikasz z tego forum i nie wracaj pod innymi loginami. Netflix jest dla Ciebie, szczególnie teraz w jakości SD, gdy Komisja Europejska poprosiła o zmniejszenie bitrate. Szukaj w tym Neflixie informacji oraz programów na żywo, może kiedyś znajdziesz? A tak na serio, kto inny pracuje w redakcji Biznes24, a kto inny w NTL. Inne miasta, inne adresy, inni ludzie, ten sam udziałowiec. Nie ma to żadnego związku. Niestety również firmy integrujące EPG pracują zdalnie i nie są gotowe na aktualizacje w czasie rzeczywistym. Dotyczy to także innych kanałów w ostatnich dniach, ale przecież świat się nie wali przez EPG! Świat się wali przez #covid19.
 4. 31-go marca, bo chcieliśmy dochować chociaż tej obietnicy, że nowości w TOP KIDS ruszą w 1 kwartale Dennis, Sabrina oraz Inspektor Gadżet to zupełnie nowe odcinki/sezony i w większej ilości niż poprzednio. Będą też inne nowości, które ogłosimy bliżej końca marca.
 5. Mamy problem organizacyjny ze względu na pandemię koronawirusa i przechodzimy na pracę zdalną. EPG zostanie zaktualizowane tak szybko, jak będą do tego zasoby.
 6. Kanał rusza zgodnie z planem 20 marca, może nawet testowo nieco wcześniej. Komunikat o starcie zostanie ogłoszony, gdy zyska on akceptację wszystkich kontrahentów.
 7. Kuriery są już emitowane praktycznie co do minuty o właściwej porze. A dziś pojawią się też nowe serwisy informacyjne, dzięki współpracy z łódzką TV Toya. Wydłużamy zatem pasmo lokalne!
 8. Czy jest już EPG na wszystkich kanałach MUX L3 łącznie z Red Carpet TV?
 9. Niestety platforma C+ nie jest obecnie zainteresowana kanałami z rodziny Top Kids, ale jest zainteresowana pozostałymi kanałami z naszej grupy medialnej. Nic na siłę
 10. Do końca roku nie planujemy zmian nadajników MUX L3, bo do końca roku obowiązuje umowa NTL z Emitelem. Kto wygra przetarg na 2021 rok i kolejne to się dopiero okaże. Informatyk od muxa walczy z konfiguracją EPG na brakujących kanałach.
 11. Nadajnik w Łodzi niedawno otrzymał pozwolenie na kolejny rok nadawania, więc będzie działał na pewno. Obecnie MUX L3 jest nadawany z 4 nadajników i tak będzie na pewno do końca roku. W 2021 roku zastanowimy się czy nadawać już w DVB-T2 (HEVC) czy pozostać przy DVB-T (MPEG4).
 12. Prosimy o potwierdzenie czy na wszystkich kanałach z MUX-Szczecin poprawnie działa EPG?
 13. Prosimy o potwierdzenie czy na wszystkich kanałach z MUX L4 poprawnie działa EPG?
×
×
 • Create New...