Jump to content

Viva_Poland_FAN

Users
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

1 Follower

About Viva_Poland_FAN

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja chciałbym się was spytać, jak wam się podobała Oprawa Vivy HU z końca nadawania? Chodzi o tą najnowszą. Według mnie była naprawdę ładna i mogli taką wprowadzić do naszej polskiej Vivy.
 2. Ja natomiast sądze inaczej. Viva Russia według mnie była godna uwagi bo grała muzyke z lat 90. A to że grała EDM to już inna sprawa.
 3. Ja mu wysłałem belke z 2009 roku robioną przez VIVA PLUS, ale on jej wogole nie chce dać.
 4. Wiem znam tego gościa. Też robi fajną vive, ale nie chce zmienic belki mimo że mu swoją wysyłałem.
 5. Zgadzam się z tobą w całej rozciągłości.
 6. Źródło takie mam od kolegi, który gadał z chłopakami z Viva russia i mu tak napisali https://imgur.com/UzGs2Kv Tutaj macie zappa z nowego kanału chłopaków od Vivy Russia. Pulse Dance Music Channel według mnie za[beep]iście wygląda, a jak według was?
 7. Szkoda gadać Kiedy oni zrozumieją, że nikt nie chce MTV tylko kazdy chce VIVE.
 8. Może i mają ja sie na tym nie znam, tylko od kolegi tak usłyszałem
 9. Ja też się z wami zgadzam. Viva Russia to był jeden z najlepszych projektów jaki nadawał na ok.ru i TwitchTV. Skoro Viacom nie ma prawa do marki Viva, to czemu sie przy[beep]olili? Przecież skończyli nadawać ją, czyli tak jakby zwolnili prawa bo z niej nie korzystają. A tu jednak taka przykra sprawa. No cóż viacom jest z[beep]any i tyle.
 10. 31.08.2019 Viva Russia kończy nadawanie, ponieważ Viacom dowiedział się, że Viva jest streamowana nielegalnie i gościu dostał wezwanie do sadu i przegrał sprawe ;(
 11. Kilka dni temu nie pamiętam kiedy, gdy puszczali teledysk Tove Lo - Habits (Stay High) - Hippie Sabotage Remix bez przerwy puszczali oznaczenie od 16 lat. Jeszcze był jeden błąd chyba przy teledysku Golec UOrkiestra - Górą Ty ft. Gromee & Bedoes zniknęło logo EskaTV całkowicie, a po chwili znów się pojawiło.
 12. Tez przepadałem za tą VIVĄ, lecz wolałem oprawę z lat 2009-2012.
×
×
 • Create New...