Jump to content

zerojedynkaX

Users
 • Content Count

  1973
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

76 Świetna

About zerojedynkaX

 • Rank
  Przesiaduję 24/7

Informacje o profilu

 • Location
  Częstochowa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jest u mnie Polsat Sport News HD. Zawsze był . Przed zmianą i po zmianie. Właśnie teraz przełączyłem na ten program żeby sprawdzić.
 2. Czyli są lepsze i gorsze rejony w kraju. Ja nie mam co narzekać. Internet 120 Mb śmiga b. dobrze, nawet po wi-fi mam 90-110 Mb.Czasem spada do 70-80 co też nie jest tragedią. TV też bez awarii, jakość HD nieco gorsza ale oglądam udając że jest dobrze. Nie ma zacięć , klatkowania ani przerw. Mając tylko pakiet Superbox mam też odkodowanych kilka programów z Maxboxa. Niech sobie będą dopóki się nie zorientują. 😊
 3. Czy ja mogę swoją rekompensatę Eleven zamienić na HBO? Sportu nie oglądam, więc nie czuję rekompensaty...
 4. Platforma Vectry i ich dekoder IPTV mnie nie interesuje. Mam moduły CAM i nie zamienię je na żadne internetowe telewizje. Zostaję przy telewizji linearnej i internecie 150 Mb.
 5. Superbox , internet 150 Mb , 2xmultiroom i MM Go. Starczy na to 60 zł ?
 6. Wszyscy mieli przejść na nową numerację do 1 października (z wyjątkiem kilku miasteczek). Warszawy tam nie było. Niewiele dni zostało.
 7. W wyniku przyjęcia nas do siebie zmienili nawet logo https://satkurier.pl/news/195717/siec-vectra-z-nowym-logo.html
 8. Myśląc racjonalnie to MM już jest przeszłością. I na nic nasze żale,pretensje o niższą jakość TV. Każdy ma tylko 2 wyjścia : zmienić operatora lub pogodzić się z obecnym stanem rzeczy. Programy HD , nawet te w wersji Vectry i to mają lepszą jakość niż SD. A trzeba pamiętać że jeszcze niedawno nawet programy premium takie jak Cinemax były w Multimedii w SD , podczas gdy u innych już dawno były w HD. Teraz z wyjątkiem TTV wszystko mamy w HD , czy jak kto woli w super SD. Ja , jeżeli bym zmieniał operatora to tylko na UPC. Ale niestety UPC opanował nie tą dzielnicę miasta. Mogę mieć jeszcze tylko Orange, ale oni mają IPTV, no i dekodery. Odpada.
 9. Czy u Was na Discovery Science HD dźwięk co jakiś czas "czka", zacina się? Nie jest to regularne, ale przeszkadza. TV Q60R Samsung.
 10. No nie tylko osoby oglądające sport. Tradycyjna telewizja to również informacja ,reportaż ,publicystka,dokument,ostrzeżenia ludności (HBBTV),itp. Jedynie osoby oglądajace przeważnie filmy mogą opuścić TV na rzecz Netfliksa i HBO Go.
 11. Narobiła Multimedia tyle zamieszania że głowa boli. A wyjściowy komunikat z końca sierpnia mówił o podniesieniu kilku programów do jakości HD. Niewiele miało to z prawdą, bo do HD podnieśli więcej programów (Polsat Seriale np)itp. Słowem też nie było, że właściwie to przeszliśmy do TV Vectra , tyle że pod nazwą Multimedia. Już mają opóźnienia w tych przekształceniach, kto wie czy nie potrwa to do końca roku.Show trwa !
 12. Tak , też takiego sms-a dostałem. Od razu sprawdziłem ,rzeczywiście Eleveny mam odkodowane. Tyle że mnie sportowe nie interesują i tak nie będę oglqdał. Zamienił bym na HBO albo na Cinemaxy.
 13. Trochę odeszliśmy od tematu. Jak sądzicie , będą w październiku nowe uruchomienia DAB+ , czy znowu nic z tego ?
×
×
 • Create New...