Jump to content

zerojedynkaX

Users
 • Content Count

  1761
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

36 Dobra

About zerojedynkaX

 • Rank
  Przesiaduję 24/7

Informacje o profilu

 • Location
  Częstochowa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ciekawe, ile jeszcze będziemy czekać na TVP Kulturę w wersji HD? Przykre , że w tej wersji możemy oglądać za darmo w naziemnej, a za abonament już tylko w SD. 😯
 2. Nagrania dokonane przez telewizor zawsze są szyfrowane i możliwe do odtworzenia tylko na tym telewizorze, na którym były nagrywane. Dotyczy to też programów niekodowanych z DVB-T. I w tym przypadku przewagę mają tunerki DVB-T za 80 zł. Nagrania dokonane na nich można odtworzyć na każdym sprzęcie.
 3. No to jak w końcu? Można nagrywać z modułów Vectry, czy nie? Bo inni pisali, że nie (są zabezpieczone przed nagrywaniem).
 4. zerojedynkaX

  Multimedia

  Tak ogląda. Np.ja. Na Netfixie czy Playerze nie znajdę informacji ,.reportażu ,publicystyki czy historii. Poza tym przyzwyczajenie. Jak nie znajdę nic ciekawego w TV przełączam się na internet. A zaczynam od Polsat News. 😏
 5. A to ciekawe. Abonenci UPC protestowali to zdjęli blokadę nagrywania, a abonenci Vectry nie protestowali to nie zdjęli. W końcu po to mam telewizor z funkcją USB-PVR, żeby tej funkcji używać zamiast magnetowidu, czy nagrywarki DVD. Nagrywanie też jest kodowane i można je odtworzyć tylko na tym telewizorze, który nagrywał. Rozpowszechnić nagrania więc się nie da. Więc o co biega?
 6. Mam nadzieję że Vectra ma moduły CAM. Żadnych dekoderów nie chcę. 😐
 7. A w miastach gdzie nic nie muszą sprzedać może rozpoczną wcześniej zdejmowanie napisów "MM" i wieszanie " Vectra" ? Najbardziej mnie ciekawi jakie pakiety programowe i za ile będą dla przechodzących. 😉
 8. Brak elastyczności w wyborze programów i pakietów w kablówkach jest dla mnie porażający. Czy ja muszę przez rok czy dwa lata oglądać to samo ? Zmiana np. pakietu Cinemax na pakiet Filmy i Seriale dlaczego miała by nie nastąpić w ciągu umowy bez jej przedłużania ? Ważne żeby było to nie częściej niż raz w miesiącu aby właściwie przygotować fakturę.Tabelkę w Excelu można układać jak się chce. Brak dobrej woli ze strony operatora, ot wszystko. Myślę że w przyszłości tak będzie.Telewizja kablowa będzie tracić klientów na rzecz DVB T2 i telewizji internetowej ( vod i inne). Żeby ich zatrzymać będą żonglować pakietami i programami pod dyktando klienta. Inna rzecz to układ pakietów pod operatora a nie klienta. Ja na przykład wykupiłem pakiet HD tylko dla jednego programu: Ale kino HD. Trochę to dziwne że ten sam program w posiadanym przeze mnie Superboxie (też bez sensu ułożonym) jest w SD. A szanuję swój wzrok i na 55 calach nie będę oglądał pixelozy w SD. Długo by pisać o tym.Czekam na programy HD w DVB T2 (nawet płatne) i spadam z kablówki.
 9. To po producenci telewizorów dają podwójny tuner DVB C , skoro 95% programów jest w cyfrowych kablówkach zakodowana ? Dwa wejścia CI na moduł nie ma żaden ze znanych mi marek TV , nawet tych z górnej półki. Postaram się ogarnąć ten temat i potem napiszę.
 10. Czyli podwójny tuner w moim QLEDzie jak mogę wykorzystać ? Tylko do DVB T ? Nie chcę żadnych "przystawek" do TV. Oczywiście ani w Samsungu ani tym bardziej w Multimedii nie wiedzą o co mi chodzi i "radzą" wziąć od nich dekoder z nagrywarką. No trzeba być geniuszem żeby serwować takie porady !
 11. Czy Multimedia ma też moduły dwustrumieniowe ? Mam qleda z podwójnym tunerem. Jeden program mógłbym nagrywać , drugi oglądać.Ale moduł dekoduje mi programy tylko z jednego tunera. W okienku PIP obraz z drugiego tunera jest czarny ( z wyjątkiem TVP1 i coś tam). Jest to problem bo gniazdo CI jest jedno. Potrzebny moduł dwustrumieniowy. Może ktoś poleci skoro karty są nieparowane...
 12. Mam 3 telewizory w mieszkaniu , wszystkie chodzą na modułach CAM i da się nagrywać na pendrive. Telewizor oczywiście musi mieć funkcję PVR-USB, Przetestowałem , używam nagrywanie na co dzień.
 13. Co to jest "złączka operatora " ? Mam w domu rodzielacz sygnału na 3 pokoje. W każdym TV z modułem CAM. Godzinę temu CBS Realty wskoczył na wszystkie telewizory bez żadnych kombinacji. To była ewidentna techniczna wina Multimedii . Trzeba zamknąć sprawę uruchamiania tego kanału. Czekam na paczkę Discovery w HD ! Najwyższa pora !
 14. Zgadzam się z Tobą @Kiler ! Słowo musi się stać ciałem !! 🙂
 15. Hej, ale w łodzi i Płocku macie obraz i dźwięk ? Bo u mnie też się zgłosił , jest nazwa i EPG ,ale obraz czarny lub napis "usługa niedostępna". Kiedy dodawali inne kanały jakiś czas temu nie było takich problemów, Ten sam moduł i ten sam telewizor poradziły sobie bez problemów. Coś tu nie tak.
×
×
 • Create New...