Jump to content

zerojedynkaX

Users
 • Content Count

  1835
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

47 Dobra

About zerojedynkaX

 • Rank
  Przesiaduję 24/7

Informacje o profilu

 • Location
  Częstochowa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ale czy to sprawiedliwe? Nie każdy ma "gadane" i dlatego ma płacić 100 czy 200% więcej? No jakieś granice muszą być. 🙁
 2. A jaką proponujecie mini wieżę z DAB-em + za ok.500 zł ? Jeśli ktoś ma taką niech się pochwali.
 3. A możesz zdradzić jaki to model Duala ?
 4. Może w końcu coś Vectra zmieni w ofercie programowej....? Oby !
 5. zerojedynkaX

  TVP HD

  To zapewne efekt umieszczenia tego programu w DVB-T. Gdyby dali w HD to jeszcze ciut by podskoczyło! 😊
 6. Najwięcej ma do powiedzenia KRRiT. Jak czytam,jesienią powstanie kilka nowych nadajników DAB+,zwiększy się zasięg tej technologii. Tylko na czym to odbierać ? Na powystawowym Dualu ? Na piszczącym kieszonkowym odbiorniczku ? Na radiobudziku ? Musi powstać coś w rodzaju "Amatora-stereo" z tamtych lat. Tani i w miarę dobry. I nie ważne czy będzie produkowany w Chinach czy na Węgrzech. Ważne żeby był stale obecny w "salonach" RTV !
 7. Pytanie zasadnicze do wszystkich: dlaczego na rynku jest tak mało odbiorników z zakresem DAB+ ? Mam oczywiście na myśli sprzęt średniej :klasy (wieże) , amplitunery ,tunery w cenach do 500-600 zł. Odwiedziłem kilka "salonów" RTV i oprócz odbiorniczków przenośnych po 100 zł i sprzętu z wyższej półki po 2-3 tys.zł nic nie znalazłem. A na portalach aukcyjnych jak coś jest to "powystawowe" bez gwarancji. I jak ma się to do rozwoju radia cyfrowego w Polsce ? A wystarczyć powinna odpowiednia "dyrektywa" że każdy model radia będące w sprzedaży musi mieć zakres DAB+. Tak samo jak każdy telewizor musi mieć DVB T i DVB T2/HEVC.
 8. Czytałem gdzieś w necie że prezes Vectry zrówna "z biegiem czasu" oferty. Inna rzecz że ten czas to może być rok i dwa i jeszcze dłużej. 🙁
 9. Nie ma co zawracać głowy Polonią1. Spójrzmy na paczkę Discovery , Polsaty , TTV , MTV Polska. Wszystko SD . Liczyłem że Vectra zrobi z tym porządek. A tu żadnych zmian !
 10. zerojedynkaX

  TVP Info

  No i po wyborach 😊 Zaczynamy od nowa. Ciekawe jak TVP Info wyjdzie z twarzą : "Wybory w maju muszą się odbyć" . He,he...
 11. zerojedynkaX

  TVP Info

  Proszę wymienić wioski z telewizją kablową. Ja takich nie znam. Nie opłaca się operatorom ciągnoć kabel "przez łąki i lasy" dla 20-.30 gospodarstw. Kto poniesie koszty ? Dlatego telewizja naziemna jest najczęściej tam odbierana. Nieliczni mają satkę.
 12. Pokazał się nowy spis programów DTV z datą 1.05.2020. I znowu Kino TV opisane jest jako SD (już ponad rok nadają w HD). Kilkakrotnie zwracałem im uwagą aby to poprawili. Mur nie do przebicia !!
 13. zerojedynkaX

  Wszystko o TVP

  W kablówce Multimedia nawet TVP Kultura jest w SD.
 14. zerojedynkaX

  TVP Info

  A dlaczego miałby nie wyprzedzić ? Nie tylko w kwietniu ! Przecież TVP Info jest jedyną stacją informacyjną dostępną bezpłatnie na 99,9% terytorium kraju. Zróbmy TVN24 i Polsat News z takim samym zasięgiem i dopiero wtedy ocenimy kto kogo wyprzedził. Na wsiach i w małych miasteczkach nie ma kablówek a chętnych na płatne platformy sat. też nie za wiele. Dlatego TVP Info ma takie wyniki. 😐
 15. Zamierzam sobie sprawić mini wieżę z DAB+. Przejrzałem internet , ale wybór jest baaardzo skromny. Nie zamierzam wydać więcej niż 500-600 zł. Znalazłem Grundig CMS 4000 za 500 zł. Ma na pewno DAB z plusem. Niezłe opinie. Warto ? A może inne propozycje macie ?
×
×
 • Create New...