Jump to content

Michaelis

Users
 • Content Count

  1016
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

70 Świetna

About Michaelis

 • Rank
  Połowa mocy ;)

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Znowu się nie rozumiemy, możesz mieć upload nawet i 100Mbps ale nie zmienia to faktu, że mmp w pakietach 120 i 150 oferuje 10Mbps upload. Przez takie pisanie wprowadzasz ludzi w błąd. Tobie może działać, bo mierzysz to w taki a nie inny sposób a u innych będzie 10. Napisz do mmp, że masz pakiet 150 i masz upload np. tylko 10Mbps a powinieneś mieć 15, zobaczysz co ci odpiszą.
 2. Ubinoob potwierdzam 3949 to stara linia Cisco, bardzo dobre modemy ale już ich nie produkują. Jeżeli taki ci zamontują to nie będzie nowy tylko po jakimś kliencie. Przygotuj się na cga2121, może w bridge nie będzie z nim problemów, technik narzekał na jego działanie w trybie routera, czyli z WiFi. Żartujesz z tym pytaniem?😂
 3. Na takich testerach przez www to pokazywało nawet 25Mbps 😁, wysyłając duży plik na ftp, po dłuższej chwili stabilizuje się na 10. Przy 300 testując przez www to wyskoczy nawet czasami 36, wchodzę na ftp, wysyłam duży plik i stabilizuje się na 25.
 4. zerojedynka ja ciebie nie rozumiem, no przecież masz jak byk napisane, że 120 i 150 upload jest 10Mbps. Miałem pakiet 150 i upload jest 10Mbps. Jak możesz liczyć na 25? To tak jakbym kupił pakiet HBO i liczył, że może będą działać Eleveny?😂 Na testach może wyjść więcej przy chwilowym obciążeniu, wysyłałem coś dużego na ftp i po chwili stabilizowało się na 10Mbps. Teraz mam 300 i upload jest 25. Ubinoob pisane było wielokrotnie, obojętnie jaki modem dostaniesz nie zalogujesz się do jego panelu. Nawet jak wykupisz WiFi to też się nie zalogujesz, konfigurację WiFi robi się przez ebok.
 5. W mm jest tak: Przy 120 lub 150 upload jest ten sam 10Mbps. Przy 300 upload jest 25Mbps. Wszystko jest w cenniku https://www.multimedia.pl/getattachment/3ab416b9-a37b-4673-b763-8182e28d3ef1/Cennik-Internet-plus-MMP.aspx Jak podpiszecie umowę z Vectra to tam może być inaczej, trzeba sprawdzić na stronie Vectry w ich cenniku.
 6. Odchodzę do DVB-T, Netflixa, HBO GO i Amazon Prime. Nie chcę żadnej TV z kablówki czy satki.
 7. W mm nie bylo problemów z uprawnienia, nie zmieniali kluczy co miesiąc. Jestem z siebie dumny, rezygnacja z TV złożona, żegnaj Vectro!
 8. No a co mam napisać? Ty pytasz poważnie?😂 No masz awarie i tyle, tak ciężko to zrozumieć?
 9. Dalej nie rozumiesz, to że coś tam ci działa nic nie znaczy. To że ktoś ci coś powiedział nie zmienia faktu, że nie masz tego na umowie. Ktoś już wyżej pisał, że na Kaon i tym drugim dekoderze ips kanałów radiowych nie ma! Wkleiłem listę żeby pokazać, które kanały są w pakietach mm za które płacimy. Ciągle czytam, że nie działają jakieś kanały, których przecież nie ma w mm. Podpisujcie umowy z Vectrą to dostaniecie ich ofertę programową, bez kilku kanałów, które są tylko w mm.
 10. No właśnie, to nie są rzeczy za które płacimy, nie mamy ich w umowie. Dostaliśmy coś przy okazji, za darmo ale jak będą chcieli to mogą to wyłączyć.
 11. Każdy z was ma pakiet z mm, w którym miejscu widzicie że w ramach waszych pakietów są kanały 108 i 110? https://www.multimedia.pl/getattachment/4ca1aae9-1ad4-49a9-a456-131c44db67b8/Pakiety-telewizyjne-(cyfryzacja).aspx To że coś jest odkodowane w Vectrze nie oznacza, że abonenci mm to dostaną.
 12. Jak podpiszesz umowę z Vectrą to dostaniesz ich sprzęt, czyli m.in. dekoder 4K.
 13. Strona działa, ebok też działa. Ktoś już wyżej pisał, że jak się używa innych dns to jest jakiś problem.
 14. maks27 a czy konsultantka widziała Polsat Sport News którego ci brakuje? Przestań wierzyć w to co ci mówią studenci pracujący na infolinii. Twoja oferta nie obejmuje żadnych innych kanałów niż te, które są na oficjalnym wykazie od operatora z którym podpisałeś umowę. Niektóre kanały z oferty Vectry są odkodowane ale to nie zmienia faktu, że one nie są częścią pakietu za który płacisz - na umowie masz wyraźnie wskazany pakiet superbox, maxbox czy jakiś inny. Podpisz umowę z Vectrą to dostaniesz inne kanały, których nie ma w multimedia ale stracisz te, których nie ma w Vectrze.
 15. To nie są kanały dla klientów multimedia, każdy kto ma pakiet z mm, czyli w nazwie box dostaje kanały z tej listy https://www.multimedia.pl/getattachment/4ca1aae9-1ad4-49a9-a456-131c44db67b8/Pakiety-telewizyjne-(cyfryzacja).aspx Do żadnych innych kanałów nie powinniśmy mieć dostępu. Jak ktoś chce mieć dostęp to podpisuje umowę z Vectrą.
×
×
 • Create New...