Jump to content

Michaelis

Users
 • Content Count

  823
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Dobra

About Michaelis

 • Rank
  Aktywny

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Michaelis

  Multimedia

  Bolywood jest w pakiecie HD.
 2. Michaelis

  Multimedia

  Mój znajomy ma od dawna Kaona z USB PVR i nie ma żadnych problemów z nagrywaniem na dysk zewnętrzny.
 3. Michaelis

  Multimedia

  Na HFC w Wawie mają już do 1,2Gbps. Od dawna mają takie modemy, na sieci od ponad roku montują modemy, które obsłużą 300 i 600, do 1,2Gbps mają inny modem. Przy 1,2Gbps upload jest 60Mbps. Nikt przy zdrowych zmysłach nie wykorzysta 1,2Gbps to jest tylko marketing, nawet takiej karty sieciowej nie mają współczesne komputery/routery. Ludzie kupują 120Mbps a potem płacz, że nie osiągają tyle, co się okazuje mają karty sieciowe Fast Ethernet, czyli osiągną w porywach 90-95Mbps. Sprawa WiFi to już nawet nie mówię, dobrze, że UKE się za to wzięło i nie dopuszcza do sytuacji, że ktoś reklamuje kiepską prędkość po WiFi.
 4. Michaelis

  Multimedia

  Prędkości nie mierzy się po wifi, nawet UKE o tym mówi. Każda ewentualna reklamacja, że masz niski transfer po wifi zostanie z miejsca odrzucona.
 5. Michaelis

  Multimedia

  Nigdy w życiu nie bierze się usługi wifi od operatora! Spróbuj sobie w swoim pięknym modemie z WiFi ustawić filtrowanie po MACu, przekierować porty, podłączyć do niego dysk, żeby można było skonfigurować go jako dysk sieciowy - to tylko mała namiastka tego co robię na swoim routerze a ty możesz o tym zapomnieć.
 6. Michaelis

  Multimedia

  Skoro uważasz, że 8zł to dużo to możesz wykupić sobie dostęp bezpośrednio od HBO, to tylko 19,90zl za samo HBO GO
 7. Michaelis

  Multimedia

  Miałem internet od przynajmniej 5 operatorów i w każdym przypadku awarie były różne, zdarzało się że trwały nawet 48h - jak ktoś przeciął światłowód to co możesz na to poradzić? Widziałem kiedyś jak spawali taki gruby światłowód, nie wiem ile tam było nitek ale trwało to szmat czasu. Ludzie już są tak uzależnieni od internetu, że nie potrafią zrozumieć co to poważna awaria.
 8. Michaelis

  Multimedia

  Kanał zapchajdziura ale mniejsza z tym, nadawca kanału ma problem z emisja sygnału w HD, więc pretensje do Tele 5 :).
 9. Michaelis

  Multimedia

  Jak masz swój dekoder to jak ty to chcesz zamówić przez niego? Na takim wynalazku nie zamówisz dostępu do KSW przez dekoder, musisz zadzwonić i zamówić albo w eboku powinna być opcja zamówienia.
 10. Michaelis

  Multimedia

  Nigdy nie wrócę do dekodera, tylko moduł CAM albo rezygnacja z TV na rzecz Netflixa.
 11. Michaelis

  Multimedia

  Skoro jest tak źle to po co wy podpisujecie co roku nowe umowy? Dodam że niektórzy tuż po podpisaniu umowy zachwycają się ceną a zaraz potem marudzą, że nie mają tego i tamtego. MM ma biznes skierowany na mniej wymagającego klienta i pora się z tym pogodzić, jak oczekujesz czegoś więcej to czas na zmianę operatora. Mnie już żaden operator nie przekona do kanałów TV, Netflix spełnia moje wymagania a to co mam od MM (w świetnej cenie) jest wystarczającym uzupełnieniem.
 12. Michaelis

  Multimedia

  W Warszawie nie ma ani jednego kanału w analogu, przed chwilą to potwierdziłem. Wygląda na to, że ruszyli z miejsca, ciekawe które będą następne miasta.
 13. Michaelis

  Multimedia

  DVB-T nie jest dostępne w każdym mieście, było tu kilka osób które to potwierdzały.
 14. Michaelis

  Multimedia

  Nie zrozumiałeś tego co napisałem, tutaj padł zarzut, że oni filtrują częstotliwości kanałów cyfrowych i wycinają filtrami np. jakieś kanały z paczki powiedzmy C+ i HBO. Nie ma czegoś takiego i jest to bzdura. Filtrują jak ktoś nie ma TV tylko np. sam internet, przecież napisałem o tym ale powoli od tego też odchodzą, bo sygnał analogowy likwidują i nie ma co filtrować. Jest tu ktoś z Warszawy? Wczoraj technik mi powiedział, że tam podobno już zlikwidowali analog, nie ma ani jednego kanału. Może to ktoś potwierdzić?
 15. Michaelis

  Multimedia

  Multimedia nie stosuje żadnych filtrów do TV cyfrowej. Na jakimś tapie został gdzieś filtr i od razu pisanie, że oni filtrują pasmo gdzie lecą kanały cyfrowe. Filtr może jeszcze być tam gdzie jest analog i ktoś ma tylko internet albo telefon, wtedy filtrują częstotliwości na których lecą kanały analogowe ale to też nie jest reguła - mam kolegę, który ma tylko internet a odbiera analog i dvb-t, nie chce im się już tego filtrować, bo i tak za chwilę zlikwidują sygnał analogowy. Dzisiaj dzwonisz i aktywujesz sobie np. HBO od jutra, nikt nie jedzie do ciebie żeby ściągnąć filtr, bo go tam nie ma, dekoder czy tam karta dostanie uprawnienia do HBO i kanały zostaną odkodowane.
×