Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, Michaelis napisał:

Doskonale wiesz, że w każdym mieście są inne częstotliwości, pewnie TV coś ci zgubił ;)

Pytanie, czy Vectra też tak ma, że w każdym mieście są inne częstotliwości? Jeśli tam jest jak w UPC, że w całym kraju tak samo, to i u nas może się ustandaryzować po tych zmianach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, andyp napisał:

Witam u mnie zmiany będą 22-24 września, ale wam już zazdroszczę ze jesteście po  i ze są BBC,NGC a History jest ? oraz kanaly 4K?
przecież macie napisane ze proces będzie trwał 1-3 września do tego czasu będzie wszystko normalnie.

 

Masz dostęp do satelity? Tam też te kanały są :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle nie dostałem żadnego info na BOK że u mnie będą te zmiany. Poza tym po tak zwanej cyfryzacji , redukcji analogu jest u mnie cały czas 28 kanałów analogowych. Więc u mnie nic się nie zapowiada na jakiekolwiek zmiany. Znając życie to u mnie to nastąpi na szarym końcu.

Wysłane z mojego SM-A715F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, mirolop napisał:

Ja w ogóle nie dostałem żadnego info na BOK że u mnie będą te zmiany. Poza tym po tak zwanej cyfryzacji , redukcji analogu jest u mnie cały czas 28 kanałów analogowych. Więc u mnie nic się nie zapowiada na jakiekolwiek zmiany. Znając życie to u mnie to nastąpi na szarym końcu.

Wysłane z mojego SM-A715F przy użyciu Tapatalka
 

To się ciesz że nie będziesz musiał układać narazie od nowa listy. Dla tych kilkunastu odkodowanych stacji radiowych nie warto. Zmiana nastąpi tak naprawdę dopiero od kolejnego przedłużenia umowy - w moim przypadku jeszcze rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jedna zmiana na lepsze. Duży plus za EPG. Po rozwinięciu opisu w końcu można znaleźć takie informacje jak kluby sportowe które się ze sobą zmierzą w wydarzeniach sportowych. Z kolei w opisach filmów można znaleźć nawet informację o oryginalnym tytule. Niby to takie oczywiste ale w MM jednak o tym nie wiedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, asdfg napisał:

Jest jedna zmiana na lepsze. Duży plus za EPG. Po rozwinięciu opisu w końcu można znaleźć takie informacje jak kluby sportowe które się ze sobą zmierzą w wydarzeniach sportowych. Z kolei w opisach filmów można znaleźć nawet informację o oryginalnym tytule. Niby to takie oczywiste ale w MM jednak o tym nie wiedzieli.

 

MM nie robiła tego sama tylko komuś zlecała. Wygląda na to, że Vectra ma od tego lepszą firmę po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rynku jest kilku dostawców treści w EPG, widać Vectra korzysta z innego niż Multimedia. Żaden operator nie tworzy tych opisów, oni to mają dostarczane przez zewnętrzny podmiot.

No to trochę się uspokoiłem z tą jakością, jeżeli będzie tak samo to szybko podpisuję nową umowę w dobrej cenie z Multimedia, zablokuje przejście do Vectry na wyższą cenę na 2 lata :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, asdfg napisał:

Różnicy w jakości nie dostrzegłem. MrB jeśli te szybsze ujednolicenie o którym piszesz to tylko pobożne życzenie to raczej cudu nie będzie. Operator nie ma interesu dawać brakujące kanały za nic. Za nową umowę to co innego.

Może i pobożne życzenie, ale myślę, że będą chcieli mieć gotowe pakiety "Vectrowe" dla przedłuzających z MM. Dlatego oferta z biegiem czasu będzie bardziej jednolita i spójna. Czego początek mamy dzisiaj. 

No ale czas pokaże jak to będzie rozwiązane. Pozostaje czekać i obserwować. 

Osobiście mam 12 m-cy czasu by ocenić tę fuzje i albo zostać albo odejść. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...