Jump to content

tomekjot

Users
 • Content Count

  1054
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Neutralna

About tomekjot

 • Rank
  Połowa mocy ;)

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

588 profile views
 1. Też tak uważam...Należy skończyć serial. Zaraz zostanie tylko główny bohater.
 2. Wszystko ok. Tylko zastanawiające jest, że największy operator kablowy nie dba o to aby oferta programowa jak i sprzętowa, była na miarę lidera..
 3. Kanały, o które pytałem są na 506 MHz. Pojawiły się po ponownym wyszukaniu.
 4. To ja wiem, ale ewidentnie mój Ferguson nie wyszukał jednej częstotliwości: z TVP Rozrywka, TVP Warszawa, UA TV oraz tymi kanałami promocyjnymi Vectry, na którym leci niekodowane BBC.
 5. To by się zgadzało, nie wiem co z dwoma pozostałymi?
 6. Nie wiem, czy to odpowiedź do mnie, ale niestety pudło. Przy automatycznym szukaniu brakuje też UA TV oraz Club MTV.
 7. Czy ktoś wie, na jakiej częstotliwość w Warszawie nadaje TVP 3 oraz Polsat News 2? Na razie tego nie widzę.
 8. W wiadomościach na ebok przyszło przypomnienie o zmianach. Warszawa do tej pory bez zmian.
 9. Warszawa oferta bez zmian. Wg. zapowiedzi, zmiany miały być w tym tygodniu .
 10. Komunikat ze strony MMP: Informujemy, że od 1 września 2020 r. w sieci Multimedia trwa proces zmiany numeracji kanałów. Numeracja zmienia się na dekoderach IPS3000 oraz Kaon KGS3200, a także na dekoderach z kartą i modułach CAM. Opisana powyżej zmiana nie dotyczy natomiast dekoderów ADB oraz dekoderów IPS3000 połączonych światłowodem. Obecnie brak EPG, zapewne z uwagi na niekompatybilność sprzętu: Ferguson Ariva 253. Ciekawe czy po modernizacji sieci EPG wskoczy - Warszawa
 11. tomekjot

  TVP 1

  Tak sobie patrze na TVP i czy nie mogli na tylu kanałach pogodzić transmisji meczu i Opola ???
 12. W Warszawie komunikat wskazuje na zmiany w dniach 08-10 września. Lista kanałów taka sama jak podana wyżej. Czy mi się wydaje, że w Chełmie wyłączyli DVB-T , czy to tylko na adresach bez umowy ?
 13. tomekjot

  Pogodynki

  Ramona Olaru- Rumunia https://www.youtube.com/watch?v=rpJoAMzg37Q Isabel Zubiaurre en La Sexta Emilie [beep]uis sur Rtl Tvi (22/07/2020)
 14. Tak informacyjnie: Duży spadek oglądalności Superstacji po wprowadzeniu nowej ramówki, stację śledzi 3,8 tys. widzów Superstację po niemal roku od wprowadzeniu nowej ramówki ogląda średnio 3,8 tys. widzów. Kanał zanotował duży spadek oglądalności względem analogicznego okresu rok wcześniej - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl. Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/spadek-ogladalnosci-superstacja-nowa-ramowka https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/spadek-ogladalnosci-superstacja-nowa-ramowka Z Superstacją pożegnał się wicedyrektor programowy Grzegorz Ada
×
×
 • Create New...