Jump to content

tomekjot

Users
 • Content Count

  1019
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Neutralna

About tomekjot

 • Rank
  Połowa mocy ;)

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Chełm- woj. Lubelskie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W czwartek (19 września) w godzinach porannych w Warszawie zmarł ojciec Hubert Czuma. Jezuita miał 89 lat i był znany ze swojej działalności opozycyjnej w czasach PRL.
 2. Po sukcesie sprzedaży internetu w paczce z telewizją (Pakiet Start) w cenie 39,90 zł, UPC oferuje teraz Pakiet Select HD z intenetem za 49,90 zł . Ulotka w bloku na warszawskim Żoliborzu.
 3. No więc tak, formalnie do innego miasta nie da się przenieść umowy. Wynegocjowałem nową umowę 49 zł za Superbox, Pakiet HD oraz na dwa miesiące HBO, C+ i Muiltimedia GO z internetem 120 MB. Umowa na 12 m-cy W Warszawie na klatkach schodowych brak aktywności przedstawicieli MMP, brak BOK w stolicy itd. Firma chyba się poddała...
 4. Witam! Czy jest możliwość przeniesienia usług do innego miasta? Konsultantka, powiedziała, że absolutnie nie ma takiej opcji. W pażdzierniku kończy mi się umowa w MMP i w sumie mógłbym płacić do końca umowy na starym adresie.
 5. Witam! Czy karta Conax od Multimedii Polska zadziała w każdym niezależnym dekoderze? Czy Ariva 253 odczyta moduł z kartą ?
 6. tomekjot

  Nowe kanały TV

  Nie ma już takie potrzeby
 7. Nie wiem, czy ktoś zauważył, ale z datą 24 grudnia 2018 r. ukazała się aktualizacja dla starszych LG z Webos. I chyba teraz można już korzystać z samodzielniej już usługi...
 8. tomekjot

  TVP Polonia

  Nowy program dla widzów anglojęzycznych: "Focus on Poland". Codzienny program informacyjny w języku angielskim dla zagranicznych widzów. Emisja codziennie o godz. 23.10 i powtórka następnego dnia o godz. 5.55.
 9. Gdyby tak dłużej niż siedem dni trzymali materiały filmowe na VOD, to byłoby fajnie... A tak, to człowiek nie obejrzy w porze emisji w telewizji, ani później na VOD.
 10. I OK. Abonenci z Chełma mają pełną ofertę DVB-T...
 11. Na Smart TV LG udostępniono nową wersję aplikacji. W dalszym ciągu ograniczona jest lista kanałów TV, czyli nie wszystkie wykupione możemy oglądać na dużym ekranie.
 12. Po mojej interwencji babka z infolinii ma wysłać zapytanie do techników dlaczego TVP Sport SD/HDi TVP Rozrywarka nie ma na MUX-3/8 Pani twierdzi, że nic nie muszą robić, jak odbieram inne kanały z MUX to i te powinienem mieć
 13. Major Edward Podyma – ostatni weteran 1. Dywizji Pancernej gen. Stanisława Maczka, uczestnik m.in. bitwy pod Falaise – zmarł w nocy z czwartku na piątek we Francji, przeżywszy 96 lat – poinformowało Muzeum Montormel.
×
×
 • Create New...