Jump to content

tomekjot

Users
 • Content Count

  1028
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Neutralna

About tomekjot

 • Rank
  Połowa mocy ;)

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Chełm- woj. Lubelskie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No faktycznie zaszaleli. Z polskimi produkcjami u nich kiepsko. Ostanie nowości są z 2018 r,
 2. tomekjot

  TVP VOD

  Martwi mnie krótki czas publikacji materiałów zewnętrznych dostawców. Filmy są dosyć krótko, po jakiś czasie wracają. Taki misz masz
 3. Dosyć dobrze chodzi Ipla na chromecast, w końcu się przekonali...
 4. Proszę o odpowiedź na kilka pytań. 1. Aplikacja Ipla nie działa na Chromecast. Odpalenie przez stronę www na smartfonie nic nie daje - pokazuje się komunikat o tym, aby odpalić materiał na aplikacji. Nakładka cast na www też nie zadziała, gdyż Ipla w wiadomy sobie sposób blokuje przesyłanie materiałów na Chromecast. 2,. Dlaczego nie można ujednolić dostępności materiałów, bez względu na rodzaj sprzętu? W tym momencie np. na LG jest okrojona wersja Ipli, bez seriali, filmów oraz kanałów sportowych i filmowych. Nawet nie można sobie przesłać ze smartfona filmu na duży ekran, Ja rozumiem ograniczenia czasowe, np. licencja sportowa. Jednak jest to uciążliwe. Pamiętam, jak co tydzień na LG pojawiały się i znikały kanały telewizyjne. Konkurencja nie ma z tym problemu i udostępnia swoje treści na rożnych urządzeniach. W tym momencie Ipla traci klientów, którzy wolą obejrzeć materiały na większym ekranie.
 5. Jako ciekawostkę podam, że w Chełmie w końcu uaktualniono listę programów na DVB-T, świecą wszystkie i nawet z EPG
 6. Niekodowane kanały na DVB-C w Warszawie : 1. Epic Drama 2. a-mazing 3. mango24 4. Zoom TV 5. VOD INFO 6. TV Okazje 7. TVP 3 8. Polsat Viaset 3x History, Natury oraz Explorer Kilka dni temu były jeszcze TVP 1, TVP 2 i chyba TVP Historia,
 7. Pytanie na FB na MMP, dotyczące przeskanowania DVB_T, jest mojego autorstwa. Jak wchodził TVP Sportt na MUX-8 była podobna sytuacja, z tym, że wtedy zadzowoniłem na infolinię i odpowiedź była podobna. Na moją sugestię, że sygnał u abonenta zależy od MMP, zgloszno sprawę do techników .
 8. 03.11.2019 r.: Eryk Kulm nie żyje. Wybitny polski perkusista i założyciel zespołu Eryk Kulm Quintessence zmarł 3 listopada w wieku 67 lat. Radio Wrocław poinformowało, że w nocy zmarł Stanisław Pelczar,dziennikarz, były prezes tej rozgłośni i dyrektor wrocławskiego oddziału telewizji. Miał 73 lata.
 9. Jeśli chodzi o DVB-T, w weekend byłem w Chełmie i tam jest tak jak opisał Grzechu27. Napisałem u nich na profilu na FB i tam jakiś boot odpisał, "Usługi te świadczone nie stanowią przedmiotu umowy, tym samym nie są modernizowane czy naprawiane".
 10. W czwartek (19 września) w godzinach porannych w Warszawie zmarł ojciec Hubert Czuma. Jezuita miał 89 lat i był znany ze swojej działalności opozycyjnej w czasach PRL.
 11. Po sukcesie sprzedaży internetu w paczce z telewizją (Pakiet Start) w cenie 39,90 zł, UPC oferuje teraz Pakiet Select HD z intenetem za 49,90 zł . Ulotka w bloku na warszawskim Żoliborzu.
 12. No więc tak, formalnie do innego miasta nie da się przenieść umowy. Wynegocjowałem nową umowę 49 zł za Superbox, Pakiet HD oraz na dwa miesiące HBO, C+ i Muiltimedia GO z internetem 120 MB. Umowa na 12 m-cy W Warszawie na klatkach schodowych brak aktywności przedstawicieli MMP, brak BOK w stolicy itd. Firma chyba się poddała...
 13. Witam! Czy jest możliwość przeniesienia usług do innego miasta? Konsultantka, powiedziała, że absolutnie nie ma takiej opcji. W pażdzierniku kończy mi się umowa w MMP i w sumie mógłbym płacić do końca umowy na starym adresie.
 14. Witam! Czy karta Conax od Multimedii Polska zadziała w każdym niezależnym dekoderze? Czy Ariva 253 odczyta moduł z kartą ?
 15. tomekjot

  Pogodynki

  Wątek o pogodynkach. Najładniejsza z pogodynek w polskich telewizjach jest Paulina Koziejowska, natomiast najlepszy skład ma TV Trwam. A jakie są wasze opinie w tym temacie?
×
×
 • Create New...