Jump to content

rafmik

Users
 • Content Count

  98
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About rafmik

 • Rank
  Amator
 1. Informuję, że dzisiaj w BOK udało się odkręcić sprawę. Napisałem rodzicom pismo "Oświadczenie o uchyleniu się od skutków prawnych oświadczenia woli złożonego pod wpływem błędu" - nie wiem czy pomogło, ale rodzice załatwili sprawę z innym pracownikiem BOK - udało się anulować wczorajszą umowę i podpisać od razu nową na ok warunkach (w sumie przedłużenie ostatniej umowy) na 24 mc. Internet 30mbit, Maxbox+pakiet HD+ Sport Champions HD + multiroom. U moich rodziców tez TV kablowa w zasadzie nie była by potrzebna (DVB-T by wystarczyło), gdyby nie brak TVN24 i kanałów sportowych (tata piłki dużo ogląda)
 2. U mnie wyszły jaja z wypowiedzeniem umowy. Ponieważ sprawa dotyczy mieszkania moich rodziców, umowa z Multimedia jest na nich - wysłałem ich dzisiaj do BOK w celu złożenia wypowiedzenia. Niestety, jak to starsze osoby niestety nie poradziły sobie z zadaniem 😡 zamiast wypowiedzieć umowę, zawały nowy aneks na 24 miesiące, oczywiście na gorszych warunkach niż mieli do tej pory. Wg ich relacji przedstawiciel w BOK powiedział, że podpisując ten aneks będą mieli utrzymany ten sam pakiet co wcześniej - rodzice mu powiedzieli, że chcą te same kanały które mieli do tej pory. Praktyka (na piśmie) pokazała co innego - warunki są znacznie gorsze Aktualnie próbuję ugryźć temat 😬 Rodzice jeszcze dzisiaj złożyli w BOK reklamację, z prośbą o anulowanie dzisiejszej umowy (motywując to tym, że zostali wprowadzeni w błąd przez przedstawiciela.). Ja właśnie napisałem Oświadczenie o uchyleniu się od skutków prawnych oświadczenia woli złożonego pod wpływem błędu (art 84 Kodeksu Cywilnego) - jutro to rodzice zaniosą. Jak myślicie, da się to jeszcze odkręcić i po reklamacjach traktować dzisiejszą umowę/aneksy z MM jako nie zawarte? MM ma proklienckie podejście czy raczej szykować się na ścieżkę zdrowia (Miejski Rzecznik Konsumentów itp)? Orientuje się ktoś, czy w BOK MM jest zapis audio/video lub audio? Da radę wyciągnąć zapis rozmowy przedstawiciela z moimi rodzicami? PS. Mam nauczkę, w tym tygodniu idę z rodzicami i zrobimy cesję wszystkich umów (telefony itd) na mnie.
 3. To po co wprowadzili taką pozycję we własnym formularzu?
 4. W formularzu jest nawet pozycja w temacie: rezygnacja z usług. Więc powinno działać. Zresztą, do końca miesiąca dużo czasu, zawsze można jeszcze zadzwonić.
 5. Cytując sam siebie - wczoraj rodzice wysłali wypowiedzenie umowy korzystając z formularza na www. Zobaczymy kiedy będzie jakiś tel w tej sprawie. Ogólnie rodzicom zależy na TVN24 i Eleven sports, po za tym to bym im wystarczyło zwykle DVB-T + internet.
 6. Moim rodzicom z końcem sierpnia kończy się umowa. Aktualnie mieli (wynegocjowane rok temu po złożeniu wypowiedzenia): - internet 30mbit - TV: Pakiet Maxbox + multiroom + pakiet Eleven Sports i HD Za całość płacą 65 zł miesięcznie Propozycje z BOK teraz to to samo za 74 zł miesięcznie. Co można aktualnie uzyskać po złożeniu wypowiedzenia? Słyszałem, że zmieniło się teraz prawo i złożyć wypowiedzenie można także telefonicznie i na maila - czy MM to praktykuje i nie ma z tym żadnych problemów?
 7. Hej Poszukuje u siebie do domu mini wieży. Z funkcji jakie taka wieża powinna mieć potrzebował bym: - radio FM (plus ewentualnie DAB) - odtwarzanie plików mp3/flac z USB - chromecast - zapewnione wsparcie dla spotify/Tidal dodatkowo fajnie by było jak by wieża miała: - obsługę radio internetowego - obsługę odtwarzanie muzyki po DLNA (pliki mp3/flac na komputerze lub NASie) Dodatkowo, chciałbym, żeby było zapewnione wsparcie dla sterowania przez Google Assistant (czyli np mówię smart głośnikowi "zagraj w Spotify muzykę klasyczną na wieży" i w tym momencie włącza się wieża i puszcza muzykę klasyczną ze Spotify). Co do budżetu na zakupy to chciałbym się zmieścić w 1000 zł - chociaż już wiem, że będzie ciężko. Z tego co teraz sam przeglądałem to wybrałem: - ONKYO CS-N575D tutaj wady to brak radia internetowego oraz brak obsługi DLNA - Ferguson i400s to jest całkiem fajny kombajn, tylko brak chromecasta (czyli wymagany zakup chromecast audio) i ogólnie nie wiem jak Ferguson z jakością dźwięku chodzi. Może ktoś coś poleci? Niestety ciężko jest coś znaleźć. W grę również wchodzi odtwarzacz sieciowy + głośniki.
×
×
 • Create New...