Jump to content

marivsh

Users
 • Content Count

  248
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About marivsh

 • Rank
  Czasami wpadam

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona
 • Location
  Gliwice

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Brak netu w Gliwicach. Ktoś z okolic ma podobnie?
 2. Na liście kanałów nawet jest napisane, że aktualna na dzień 1 października, więc już się zabezpieczyli w razie czego
 3. Może to był jakiś separator galwaniczny, albo tłumik, generalnie wyglądał jak dodatkowa złączka na kablu (tak jakby przejściówka).
 4. Generalnie trójnik wygląda dokładnie tak: Kable (wchodzący i wychodzące) nie różnią się niczym poza końcówkami (dwa mają dodatkowy pomarańczowy pierścień na końcówce łączenia z kablem, ale to raczej tylko "ozdoba"), ale nie ma na nich żadnych innych dodatków dokręconych (był swego czasu przy trójniku na kablu dochodzącym do modemu dodatkowy element - zapewne właśnie tłumik - ale gdy zawołałem technika z powodu problemi z zasilaczem modemu, to przy okazji usunął ów element mówiąc, że to już nie jest potrzebne).
 5. Mam pytanie techniczne, być może wielu się uśmiechnie pod nosem (albo wprost wyśmieje ), ale na prawdę nie mam pojęcia jak to jest - czy kabel koncentryczny od MM, który "wchodzi" do mojego mieszkania, to zwykły koncentryk którego jak chcę mogę potem podpinać czy to do modemu, czy do dekoderów lub tv z modułem? Czy też do modemu idzie inny kabel niż do telewizora? Mam po wejściu do mieszkania trójnik, z którego jeden kabel idzie prosto do modemu, a drugi rozgałęzia się na dwa telewizory. Czy te kable się czymś różnią? Bo zauważyłem, że zarówno wejściowy jak i ten co idzie do modemu mają na złączkach pomarańczowy pierścień. Niestety nie mam jak tego sprawdzić, ale chodzi mi o to, czy jeśli ten kabel, co idzie od modemu podpiąłbym do dekodera, to czy miałbym obraz i odwrotnie, jeśli ten z TV podpiąłbym do modemu czy byłby internet?
 6. Jest, w lewym górnym rogu. Jednak samo EPG jest mega biedne. Nie ma żadnych informacji o programach poza opisem, a i tego czasem brakuje. Przykładowo mecz ligi angielskiej na C+ opisany jest "Premier League - Bez opisu". Nie dowiesz się kto gra, czy to mecz na żywo, czy powtórka. Śmiech na sali z takim EPG. Wnerwia mnie również w filmach brak info o roku produkcji, twórcach, obsadzie, itp.
 7. Od 10 min brak sygnału w TV i internetu. Jakaś awaria? Ktoś coś wie?
×
×
 • Create New...