Jump to content

marivsh

Users
 • Content Count

  243
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About marivsh

 • Rank
  Czasami wpadam

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona
 • Location
  Gliwice

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jest, w lewym górnym rogu. Jednak samo EPG jest mega biedne. Nie ma żadnych informacji o programach poza opisem, a i tego czasem brakuje. Przykładowo mecz ligi angielskiej na C+ opisany jest "Premier League - Bez opisu". Nie dowiesz się kto gra, czy to mecz na żywo, czy powtórka. Śmiech na sali z takim EPG. Wnerwia mnie również w filmach brak info o roku produkcji, twórcach, obsadzie, itp.
 2. Od 10 min brak sygnału w TV i internetu. Jakaś awaria? Ktoś coś wie?
 3. A ktoś coś wie o zmianach w EPG na Kaonach (nie wiem jak na innych)? Przecież z tego EPG nic się nie da zrozumieć. Na Eurosporcie ostatnio program wygląda tak: 15:00 - 17:00 Mistrzostwa Świata (brak opisu), 17:00 - 18:00 Mistrzostwa Świata (brak opisu), 18:00 - 19:30 Mistrzostwa Europy (brak opisu).
 4. No ale właśnie, skoro na CAM i starych dekoderach (z kartami) EPG był "szerszy", to na nowych nie mogą tego zrobić? Nie znam się na tym, ale może warto byłoby to zgłosić? Być może kilka telefonów by podziałało
 5. Być może w samym Dance Dance była taka sytuacja, że dźwięk rozmijał się z obrazem? Od dwóch miesięcy mam dwa Kaony i żadnych takich problemów nie zaobserwowałem. Natomiast strasznie irytujący jest ubogi EPG. Niby w niektórych pozycjach wstawiają nawet screen z np. filmu, ale opis danej pozycji i jej tytuł to jakaś kpina. W opisie nie ma nic nt. daty, reżyserii, aktorów, itp., a tytuły pozycji to już w ogóle hit: sobota, C+ Sport 2 i w EPG widzimy "Premier League", "Premier League", "Premier League" - wszystkie z "Brak opisu" i weź zgaduj kto kiedy gra... Jak miałem CAM i strego Kaona z PVR to opis i tytuł były zdecydowanie bardziej rozbudowane. Generalnie niby taki nowoczesny dekoder z możliwością nagrywania i odtwarzania materiałów w sieci, a tak podstawowych informacji na nim nie uświadczysz... Da się jakoś z tym coś zrobić? Może molestować dział techniczny, żeby się przyłożyli do tego?
 6. To muszą uruchomić na infolinii. Technik nic nie zrobi, bo to po stronie sieci jest blokada. U mnie np. mimo uruchomienia USB PVR, usługa działała tylko na jednym dekoderze. Po telefonie do BOK po 5 minutach działało już na obu. Molestuj ich na linii
 7. Ja mam za sobą dwie reklamacje pod rząd Póki jeszcze nie ma faktury, możesz poprosić na czacie w eBOK o podanie wartości z faktury i zgłosić reklamację, to przed końcem miesiąca będziesz miał odpowiedź (14 dni) i nie będziesz musiał płacić tych 40 zł więcej.
 8. Zauważyłem też, że kanały które zostały na tej liście są bez loga w EPG. Gdy wybrałem listę "wszystkich kanałów", a następnie spróbowałem dodać do mojej listy kanały, to okazało się, że mogę dodać ten sam kanał drugi raz do listy i tym razem ma on już logo. Usunąłem więc tą starą listę, stworzyłem nową i będąc na "wszystkich kanałach" zacząłem je dodawać i teraz jest już ok - lista została bez zmian po restarcie i kanały mają swoje loga. Dziwna sprawa, ale grunt że działa.
 9. Zrestartowałem KGS3200 bo po zmianie godziny zniknęło EPG. Teraz EPG wróciło, ale dekoder stracił zapisaną listę kanałów (tzn usunął z listy niemal wszystkie kanały, zostawił tylko 9-10). Dodałem kilka kanałów do listy, zrestartowałem dekoder raz jeszcze i znów ta sama sytuacja. Ktoś wie o co chodzi? Nie chcę układać swojej listy (165 pozycji), bo choć nie zajmuje mi to wiele czasu (ok. 15-20 min), to jednak ja mam to robić po każdorazowym uruchomieniu dekodera, to trochę lipa...
 10. Dodatkowo opcja nagrywania na swój dysk w KGS3200 to dodatkowa opłata (4-5 zł).
 11. @thommy18 mam podobną sytuację. Faktura w pierwszym miesiącu nowej umowy ok, a w kolejnym 3 razy wyższa. Reklamacja i czekanie na rozwiązanie, przy czym u mnie problem to nie złe kwoty, tylko np. trzykrotnie ta sama pozycja na fakturze. Podobno błąd systemu. Generalnie BOK MM to parodia - zamówienie usługi USB PVR kosztowało mnie 2 rozmowy - pierwsza 30 min (5 przekierowań) zakończona "nie możemy tego jeszcze zrobić", a druga 55 min (7 przekierowań) zakończona finalnie uruchomieniem usługi. Najlepszy motyw był, jak kobita mi powiedziała, że usługa będzie aktywna za 3 dni, więc pytam dlaczego nie od jutra, skoro jeszcze dziś jestem w stanie zatwierdzić warunki; po kilku sekundach ciszy "no dobrze, to można od jutra ją uruchomić". Trzeba naprawdę anielskiej cierpliwości...
 12. Nie mówię, że nie, natomiast jak pisałem, sprawdzałem u siebie pod koniec tamtego roku i kanały były zakodowane (kartę z modułu wsadziłem w dekoder i na odwrót). Być może to pozostałość po starych infrastrukturach (moje karty miały jeszcze logo Stream), niemniej nie generalizujmy że "nie są parowane"; bo to, że u Ciebie działa, nie znaczy od razu, że i u innych zadziała. Jeśli już ktoś chce swój dekoder sobie kupić, to niech celuje w taki z gniazdem na moduł, a nie na samą kartę - będzie miał pewność, że zadziała, a moduł i tak otrzyma od MM (bo samych kart przecież nie dają).
 13. Jak miałem wcześniej dekoder i moduł CAM, to kart które w nich miałem nie można było przemieniać, tzn. można było, ale dostępu do kanałów wówczas nie było, więc z tym brakiem parowania chyba różnie bywa...
 14. Są dwie opcje: 4 zł na rok, albo 4,99 zł + 2 miechy za darmo. Włączona opcja działa na wszystkich dekoderach (nie trzeba dla każdego z osobna wykupywać opcji). Trochę średnio, że każą sobie płacić za coś, co w ogóle nie jest od nich zależne (musisz sobie swój dysk skombinować), a co po prostu blokują softem po sieci. Ale cóż, biznes to biznes.
 15. Pytanie do posiadaczy KGS 3200: Gdy dekoder jest w trybie monitoringu (na wyświetlaczu jest widoczny zegar), to wciąż jest ciepły (a więc pewnie "żre" sporo prądu), dlatego wyłączam go w stan czuwania (wyświetla się tylko czerwona dioda) - tu jest wszystko ok. Gdy jednak zaplanuję nagrywanie (USB PVR) i wyłączę dekoder, to nagrywanie włączy się w odpowiednim momencie, nagra to co było zaznaczone, ale... raz dekoder po nagrywaniu się sam wyłączy znów w tryb czuwania, a raz nie wyłączy się wcale. Ktoś wie co jest przyczyną? Albo może ktoś wie, ile dekoder zużywa prądu w stanie monitoringu (w instrukcji jest tylko stan czuwania podany), bo jeśli to mimo wszystko niewielka ilość, to może lepiej zostawić go w tym stanie?
×
×
 • Create New...