Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.10.2019 o 13:49, Chapicha napisał:

Witam, kończy mi się umowa z końcem listopada, wypowiedzenie już wysłałam i czekam na kontakt... W sumie za bardzo nie zależy mi na czymś bardziej ekstra, a bardziej na obniżeniu ceny abonamentu - teraz mam pakiet platynowy, SnO, pakiet Eleven, 100mb za 109.90. Proszę o pomoc i wskazówki, co mogę ugrać? ?  

 

Kiedy dzwoniłam z innego numeru, jako potencjalny nowy klient to opcje były dużo bardziej korzystne ?

 

Internet mam od 6 lat a telewizję od 4

Spójrz sobie co mam w opisie i sobie dopasuj cenowo, ile możesz ugrać. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.10.2019 o 22:06, szyzag123 napisał:

Spójrz sobie co mam w opisie i sobie dopasuj cenowo, ile możesz ugrać. ?

Nie wiem, gdzie szukać tego opisu? ?‍♀️?

 

Dzisiaj dzwoniła Pani z DUK i zaproponowała mi to co mam teraz, plus pakiet Cinemax i podwyższenie internetu do 150mb/s (plus wymiana routera bo ten szwankuje) za 107 zł. 

 

Co Wy na to? Niepotrzebny mi ten Cinemax, a samo podwyzszenie internetu z wymianą routera było droższe niż mam teraz ? albo ja nie umiem negocjować... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Chapicha napisał:

Nie wiem, gdzie szukać tego opisu? ?‍♀️?

 

Dzisiaj dzwoniła Pani z DUK i zaproponowała mi to co mam teraz, plus pakiet Cinemax i podwyższenie internetu do 150mb/s (plus wymiana routera bo ten szwankuje) za 107 zł. 

 

Co Wy na to? Niepotrzebny mi ten Cinemax, a samo podwyzszenie internetu z wymianą routera było droższe niż mam teraz ? albo ja nie umiem negocjować... 

Po krótce - 84zł i 2x Moduł CI+ z pakietem Platyna, SnO, Eleven i 150 mbps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Dostałem dziś następującą ofertę na przedłużenie:

  • Telewizja Super Film&Sport (w tym HBO GO);
  • Internet 100/10;
  • Multiroom (2 X dekoder HD z nagrywarką HDD);
  • Umowa na 24 miesiące;

Za 119 zł miesięcznie*

* - 97 zł przez pierwsze 4 miesiące, pozostałe 20 miesięcy 119 zł. Finalnie daje to 115 zł miesięcznie.

 

Co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Mam od niedawna dekoder VEC-4730CD(X) z Graphyne, w którym menu wygląda identycznie jak na screenach kilka postów powyżej.

Utworzyłem własną listę kanałów, posortowałem jak chcę i pojawił się problem.

Jak można ją wywoływać po wyłączeniu dekodera z prądu? Teraz gdy odłączę od prądu dekoder, to po ponownym uruchomieniu wskakuje standardowa lista 'Wszystkie'.

Czy można coś na to poradzić?

I przy okazji; Jak pozbyć się ekranu startowego z sugestiami co niby powinienem obejrzeć?

Będę wdzięczny za odpowiedzi.

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesteś w stanie sprawdzić i wymienić wszystkie polskojęzyczne SD-ki, które pozostały w MPEG-2? Ciekawi mnie czy Vectra pozostawiła w MPEG-2 już tylko te kanały, które w tym kodeku jeszcze dostaje od nadawcy. A może część z nich nawet sama przerabia do MPEG-4, tak jak wcześniej robiła w drugą stronę (MPEG-4 -> MPEG-2).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Vectry po długim czasie zaktualizowano planszę, w której pojawiło się info o usunięciu TVP1 SD i TVP2 SD z dniem 30.11. 

Brak informacji na temat TVP Kultura, więc prawdopodobnie na wersję HD będzie trzeba poczekać. 

 

@menx dzięki za screeny z softem Graphene o które prosiłem jakiś czas temu!

Edytowane przez CYFROmaniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...