Jump to content

szyzag123

Users
 • Content Count

  1204
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

23 Dobra

About szyzag123

 • Rank
  Połowa mocy ;)
 • Birthday 02/13/1994

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak nie chcę nic mówić, ale pewne kanały, które miały być tylko wczoraj odkodowane, dalej mi świecą. 😊😊😊
 2. U mnie już C+S i C+S2 świecą Nowy Rok z Premier League oh yeah...
 3. A ja mam takie czysto teoretyczne pytanie : jak ktoś wypowiedział umowę z tego powodu to wywalczył jakieś lepsze warunki umowy?
 4. Na kanale 200 pojawiła się oficjalna informacja : jutro Canal+ Sport i Canal+ Sport 2 odkodowane !!!
 5. @kingofsouth platformy Canal+ i wybranych sieci kablowych. Więc jest szansa, że w Vectrze będą.
 6. Canal+ Sport i Canal+ Sport 2 odkodowane w Nowy Rok. Oznacza to aż 6 meczów Premier League na żywo, z hitem Arsenal Londyn - Manchester United włącznie. 😀😀
 7. Od jutra wchodzi w życie nowy wykaz kanałów gwarantowanych i niegwarantowanych dla umów przedłużanych lub zawieranych od 12 grudnia. Wg tego wykazu z kanałów grupy Polsat gwarantowane są tylko Polsat HD, TV4 HD oraz ATM Rozrywka.
 8. Siemka. Mam pytanie : który z aktualnych pakietów premium (poza Eleven, SnO i +18) jest godny polecenia w stosunku jakość - cena? 😀
 9. Nie wiem, czy widzisz opis, ale ja w 85zł mam jeszcze Eleven, drugi moduł oraz 150mbps. Ta cena, co masz obecnie jest g.... warta za przeproszeniem.
 10. Ogólnie to w pakiecie Super Film & Sport Cinemax jest
 11. Canal+ Select 39,99zł na 24 miesiące (po rozmowie z konsultantem okazało się, że na 12 miesięcy jednak) HBO 19,99zł na 24 miesiące Eleven Sports 9,99zł na 12 miesięcy Kolejne promocje Black Friday.
 12. To dlatego WTVK wśród Poznaniaków jest tak pozytywnie oceniany. A ogólnie net WTVK i TV jak działa? (przepraszam, że to nie ten dział).
 13. Możesz, aczkolwiek ja jak wchodziłem do Vectry to dostałem ofertę po byłych abonentach lokalnej kablówki, którą Vectra przejęła (60zł 6 lat temu za Platynę, SnO i 30 mbps net).
×
×
 • Create New...