Jump to content

Recommended Posts

Za dużo było jęczenia na infolinii i przywrócili TVP1 i 2 w SD na 191 i 192. Dublowania ciąg dalszy...

Takie działania wg mnie są bez jakiegokolwiek sensu. Widać mają za dużo wolnego miejsca na duble. Poza tym będą im wkrótce robić SD z logiem HD jak TVP faktycznie zlikwiduje dosył SD dla operatorów?

mam obecnie Platyna- moduł CI+ - 50mb/s - Multiroom - Sport na ostro - 85 zł

chciałem podwyższyć internet do 150 mb/s - konsultant wycenił to na PONAD 120 zł

Konsultant NETII zaoferował  80 kanałów - modem  - multiroom - 150 mb/sec - 58 zł

Ciekawe

[mention=31460]galan12[/mention]

Nie zgadzaj się na więcej niż 90-100zl za te paczkę.

Nie porównuj też platyny z jakimiś 80 kanałami z Netii. Jeśli chcesz tak porównywać to wybierz srebrny + 150

37 minut temu, kfm877 napisał:

[mention=31460]galan12[/mention]

Nie zgadzaj się na więcej niż 90-100zl za te paczkę.

Nie porównuj też platyny z jakimiś 80 kanałami z Netii. Jeśli chcesz tak porównywać to wybierz srebrny + 150

Masz rację - ale jak dobiorę ze 3 zestawy dodatkowe w Netii za ok 25 zł - to mi wystarczy - w sumie 83 zł, ale 150 mb/s internetu. A tak przy okazji z platyny mam zakodowane tylko nieco ponad 40 kanałów - powiedzmy sobie szczerze , że to epatowanie 190 kanałami jest dziwne, nawet jakiś telemaniak nie wykorzystuje ich nawet w 50 % - pozdrawiam

2 godziny temu, galan12 napisał:

mam obecnie Platyna- moduł CI+ - 50mb/s - Multiroom - Sport na ostro - 85 zł

chciałem podwyższyć internet do 150 mb/s - konsultant wycenił to na PONAD 120 zł

Konsultant NETII zaoferował  80 kanałów - modem  - multiroom - 150 mb/sec - 58 zł

Ciekawe

Nie wiem, czy widzisz opis, ale ja w 85zł mam jeszcze Eleven, drugi moduł oraz 150mbps. Ta cena, co masz obecnie jest g.... warta za przeproszeniem.

Edited by szyzag123

Masz rację - ale jak dobiorę ze 3 zestawy dodatkowe w Netii za ok 25 zł - to mi wystarczy - w sumie 83 zł, ale 150 mb/s internetu. A tak przy okazji z platyny mam zakodowane tylko nieco ponad 40 kanałów - powiedzmy sobie szczerze , że to epatowanie 190 kanałami jest dziwne, nawet jakiś telemaniak nie wykorzystuje ich nawet w 50 % - pozdrawiam
No to masz temat rozwiązany. Bierz Netie...

2 godziny temu, szczepaniu napisał:

Czy jest możliwe zrobienie cesji z innego miasta do innego miasta ? 

podbijam ! przeniesienie z jednego adresu na drugi ? w tym samym mieście.?

Jeśli Vectra ma pod nowym adresem możliwość świadczenia usługi to koszt przeniesienia instalacji to 99zl, płatne przy najbliższym rachunku.

Olsztyn, Zatorze brak neta i kablówki. Jakaś większa awaria? W części miasta też jakieś awarie energii

Edit: net wrócił, a o 13 przyszedł SMS

Szanowni Panstwo. Informujemy, ze w Panstwa miejscowosci wystapila awaria. Nasze sluzby pracuja nad jej jak najszybszym usunieciem. Przepraszamy za utrudnienia.

Vectra przedłuża oferty promocyjne Black Friday dla nowych klientów do 17.01.2019 zmieniając jedynie nazwę promocji z ,,Black Friday,, na ,,Ofertę świąteczną,,.

Czy w Vectrze nadal dostępne są TVP 1 i TVP 2 w SD? W analogu UPC kanały te cały czas są obecne, a przecież TVP miało zakończyć ich nadawanie z dniem 30.11.19 r. :?

Edited by Tim

Siemka. Mam pytanie : który z aktualnych pakietów premium (poza Eleven, SnO i +18) jest godny polecenia w stosunku jakość - cena? 😀

Moim zdaniem uwzględniając stosunek ceny do jakości HBO, Canal+ (cena podstawa za pakiet mogłaby być niższa, ale można go dostać w promocji za 35 zł) , Cinemax i na końcu Filmbox (który w ogóle nie powinien być opcją premium z uwagi na zawartość; mamy jednak dzięki niemu dostęp do FilmboxLive, gdzie możemy oglądać np. dosyć ciekawy kanał dokumentalny DocuBox). 

• Upvote 1

Dla mnie Canal+ i HBO to pozycje obowiązkowe. C+ ze względu na piłkę(Ekstraklasa, Premier League, La Liga), NBA i filmy, a HBO to przede wszystkim rewelacyjne seriale, ale też dobre filmy. Cinemaxa nie ma sensu abonować, bo wszystkie pozycje masz w HBO GO. Filmbox to, moim zdaniem, dziadostwo nie zasługujące na miano premium.

• Like 1

Czy ma ktoś może aktualną zbiorówkę ofert z DUK? Może jest tu na forum ktoś z Vectry, który ma do tego wgląd ;). Chciałbym po prostu wiedzieć o co można powalczyć po złożeniu wypowiedzenia. Szczególnie interesuje mnie pakiet na 24 M -  TV (Złoto lub Platyna) + Internet (150Mb/s - bo tylko taki u mnie jest :( ) + ewentualnie jakieś dodatki SNO, Eleven, Canal+, itp. (jeżeli będą w dobrej cenie)

16 godzin temu, ttomasze napisał:

Czy ma ktoś może aktualną zbiorówkę ofert z DUK? Może jest tu na forum ktoś z Vectry, który ma do tego wgląd ;). Chciałbym po prostu wiedzieć o co można powalczyć po złożeniu wypowiedzenia. Szczególnie interesuje mnie pakiet na 24 M -  TV (Złoto lub Platyna) + Internet (150Mb/s - bo tylko taki u mnie jest :( ) + ewentualnie jakieś dodatki SNO, Eleven, Canal+, itp. (jeżeli będą w dobrej cenie)

Zerknij na mój podpis

Witam posiadam platynę z nagrywarką internet 50 mb płace 96 zł. Złożyłem wypowiedzenie co mogę ugrać? Nie chcę płacić więcej niż obecnie. pozdrawiam