Jump to content

dawid_bydgoszcz

Users
 • Content Count

  221
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Neutralna

About dawid_bydgoszcz

Recent Profile Visitors

222 profile views
 1. dawid_bydgoszcz

  UPC

  Ciekaw jestem jakie rzeczywiste koszty ponosi operator, że żąda opłaty aktywacyjnej... Typowe naciągane klientów, nie tylko zresztą przez kablówki...
 2. dawid_bydgoszcz

  Vectra

  Od 15 maja w ofercie Vectry dostępny będzie kanał Active Family (poz. 715, od Pakietu Platynowego). Dodatkowo nastąpi zmiana standardu nadawania z SD na HD kanału Red Carpet TV a kanał TV Okazje dostępny będzie od Pakietu Stalowego.
 3. dawid_bydgoszcz

  Vectra

  Ile kosztuje dobranie 3 dekodera do trwającej umowy w ramach usługi multiroom? Oczywiście mam świadomość, że umowa ulegnie przedłużeniu na kolejne 24 m-ce.
 4. @regedit32 Dekoder brałem przy przedłużeniu umowy. Nie wiem jak wygląda kwestia dobrania dekodera w trakcie trwania umowy. Najlepiej zapytać u źródła.
 5. @regedit32 Też miałem wcześniej "cykającego" Arrisa, więc znam ten ból. Jest to szczególnie irytujące, gdy dekoder jest w sypialni. Na szczęście nowe dekodery 4K są cichutkie, nawet w czasie nagrywania.
 6. dawid_bydgoszcz

  IPLA - wszystko o usłudze, aplikacji, opłatach itp.

  Faktycznie... Też mam ten problem. Wcześniej miałem dostęp do pakietu News i Rozrywka w ramach pakietu elastycznego (1 z 3 pakietów Ipli do wyboru, oprócz wspomnianego można było wybrać również Filmy i Seriale oraz Dzieci). Być może coś pokręcili przy okazji aktywacji promocji dla wszystkich abonentów Plusa o której pisał @kingofsouth?
 7. dawid_bydgoszcz

  Vectra

  W czasie przedłużania umowy od konsultanta usłyszałem, że trzeci dekoder multiroom można zawsze dobrać w czasie trwającej umowy w cenie 10 zł {zobowiązane 24 m-ce na całą umowę). Czy ktoś może to potwierdzić?
 8. Rzeczywiście jakość nadawania poszczególnych kanałów W Vectrze pozostawia trochę do życzenia. Nie tylko 4K ale i HD nie wygląda jak powinno. Rodzice korzystają z usług lokalnej kablówki i tam obraz jest żyleta.
 9. dawid_bydgoszcz

  Vectra

  Vectra to wirtualny operator. Działa na infrastrukturze Playa. Więc jeżeli w Twojej lokalizacji nie ma problemu z zasięgiem tego operatora, to pewnie I Vectra będzie dobrze działać
 10. dawid_bydgoszcz

  Vectra

  Nowe dekodery Vectry (w tym ten 4K) też są produkcji ADB.
 11. dawid_bydgoszcz

  Vectra

  @Internauta Nie zgodzę się. Dekoder działa bardzo stabilnie, ma dwa razy większy dysk, dobrze sparowane podzespoły a i estetycznie też niczego sobie. Oprogramowanie Graphyne nie każdemu może się podobać, zwłaszcza, jeżeli był przyzwyczajony do wcześniejszego wyglądu menu ale osobiście uważam, że zmiana jest na plus. W sieci można znaleźć filmiki prezentujące wygląd nowego oprogramowania, więc każdy może sam ocenić, czy mu pasuje.
 12. Zgadzam się. Obecnie więcej treści 4K jest w sieci niż w kablu i na satelicie.
 13. dawid_bydgoszcz

  Vectra Online - Telewizja poza domem

  @regedit32 Myślę, że na apkę na SmartTV nie ma co liczyć. Za bardzo operatorzy cenią sobie oferowaną przez siebie usługę multiroom.
 14. W każdym razie i tak obecnie jest to najlepszy dekoder Vectry. Dla nagrywających istotne jest też to, że ma dwa razy większy dysk niż dotychczasowe PVR.
 15. Hmmm... Mnie instalator też poinformował, że jeżeli mój obecny kabel hdmi nie będzie współpracować z dekoderem, to mam wymienić go na ten od Vectry. To w końcu jest jakiś magiczny czy nie?
×