Skocz do zawartości

dawid_bydgoszcz

Użytkownicy
 • Zawartość

  203
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

3 Neutralna

O dawid_bydgoszcz

 • Tytuł
  Czasami wpadam

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Dekoder daje dodatkowe możliwości - nagrywanie, biblioteka VOD. Spokojnie obsłuży go pilot od tv. Ja mam telewizor Samsunga i nie ma z tym żadnego problemu.
 2. Dokładnie! Dekoder nc+ przetestowali dosyć szybko z tego co pamiętam...
 3. dawid_bydgoszcz

  Vectra

  Spróbujcie przywrócić ustawienia fabryczne, oczywiście bez opcji kasowania nagrań z dysku. Dekoder powinien pobrać aktualne logotypy.
 4. dawid_bydgoszcz

  Vectra

  @jose arcadio morales Pisałem do nich wczoraj przez FB. "Dawidzie, zgłoszenie zostało przekazane do dedykowanej jednostki. Prosimy o cierpliwość, logotyp pojawi się najszybciej jak to możliwe." Zadziałali szybko jak widać.
 5. dawid_bydgoszcz

  Vectra

  W nawiązaniu do wcześniejszych postów dotyczących symboli graficznych kanałów na dekoderach z Graphyne... Po przywróceniu ustawień fabrycznych pojawiły się wszystkie logotypy za wyjątkiem logotypu na kanale 612 (4Fun Dance). Problem nadal dotyczy obu dekoderów: 4K i 4730CDX.
 6. Niestety nie mam dostępu do Canal+4K. Mogę jedynie porównać do treści 4K dostępnych przez sieć w Ipli i Playerze. Jak dla mnie jest ok.
 7. Jakość jest w mojej ocenie zadowalająca. Widać różnicę między klasyczną wersją HD i 4K.
 8. dawid_bydgoszcz

  Vectra

  Posiadam dwa nowe dekodery (od około tygodnia). 4K i HD 4730CDX. Oba są podłączone do sieci, mają dostęp do VOD i portalu. Na obu urządzeniach od początku brakowało i nadal brakuje tych samych, kilkunastu symboli graficznych kanałów np. część kanałów grupy TVN, HBO, HBO 2, Polsat News itp. Wcześniej miałem Arrisa i HD 4730CD i loga się ładowały.
 9. dawid_bydgoszcz

  Vectra

  Mam pytanie do użytkowników dekoderów z oprogramowaniem graphyne. Czy macie załadowanie loga wszystkich stacji? Mi sporo brakuje. Problem dotyczy konkretnych kanałów (tych samych) na dwóch różnych urządzeniach.
 10. dawid_bydgoszcz

  Vectra

  Ja też dostałem wiadomość a mam dostęp do VOD. Wysłali pewnie wszystkim...
 11. @xut2zs https://panwybierak.pl/blog/nowy-dekoder-4k-vectry-to-pozytywna-prostota/
 12. dawid_bydgoszcz

  Vectra

  Zawsze można samemu zadzwonić...
 13. dawid_bydgoszcz

  Vectra

  Być może nie masz zrównanych terminów internetu i tv lub innych usług? W każdym razie z aneksu wynika, że okres minimalny pakietu platynowego to 4 miesiące. Więc nie ma żadnego przedłużenia umowy w tym przypadku.
 14. dawid_bydgoszcz

  Vectra

  Jest ok. Umowa nie uległa przedłużeniu i obowiązuje jeszcze 4 m-ce (baranek22 sprawdź w dokumentach kiedy kończy się Tobie okres minimalny zobowiązania - powinien być tożsamy z okresem wskazanym w aneksie). Pakiet HBO jest na 1 miesiąc i po tym okresie będzie wyłączony.
 15. dawid_bydgoszcz

  Vectra

  Jak dla mnie oferta bardzo dobra.
×