Jump to content

dawid_bydgoszcz

Users
 • Content Count

  251
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Neutralna

About dawid_bydgoszcz

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

445 profile views
 1. Wypowiedzenie zawsze można cofnąć, składając stosowne oświadczenie nawet w ostatnim dniu trwającego okresu wypowiedzenia. Umowa po zakończeniu okresu zobowiązania przechodzi wówczas na czas nieokreślony. Warunki umowy mogą się jednak zmienić. Warto więc sprawdzić, czy posiadana umowa nie przewiduje innych stawek za usługi po zakończeniu okresu zobowiązania.
 2. Vectra udostępniła swoim abonentom dostęp do prasy online. Obecni i nowi abonenci mogą skorzystać z usługi, bez ponoszenia dodatkowych kosztów, przez 14 dni od momentu aktywacji. Po 14-dniowym okresie testowym dostęp do usługi wygaśnie automatycznie. Później z usługi można korzystać w formie miesięcznej subskrypcji w cenie 19,99 zł, bez okresu zobowiązania. Usługa zapewnia dostęp do gazet poprzez serwis www jak i aplikację mobilną (Android, iOS). Korzystając z jednego konta, można czytać swoje wydania na dwóch urządzeniach jednocześnie. Szczegóły pod adresem: https://www.vectra.pl/prasa-online
 3. Moim zdaniem dobra oferta. Nie wiem czy obecnie ugrasz coś więcej.
 4. Jakie nowe kanały Vectra mogłaby potencjalnie uzyskać w wyniku fuzji z MM?
 5. UOKiK warunkowo zgodził się na przejęcie Multimedia Polska przez Vectrę. https://www.money.pl/gospodarka/uokik-warunkowo-zgodzil-sie-na-przejecie-multimedia-polska-przez-vectre-6468717587920513a.html
 6. Problem tylko w tym, że z automatu wiąże się to z koniecznością przedłużenia umowy na nie zawsze korzystnych warunkach warunkach.
 7. Tak, udostępnia. Pakiet różni się nieco od cyfrowego i może być inny w różnych lokalizacjach.
 8. Moim zdaniem uwzględniając stosunek ceny do jakości HBO, Canal+ (cena podstawa za pakiet mogłaby być niższa, ale można go dostać w promocji za 35 zł) , Cinemax i na końcu Filmbox (który w ogóle nie powinien być opcją premium z uwagi na zawartość; mamy jednak dzięki niemu dostęp do FilmboxLive, gdzie możemy oglądać np. dosyć ciekawy kanał dokumentalny DocuBox).
 9. Ja mam podobna ofertę, tylko dodatkowo dekoder 4K, pakiet Filmbox i Cinemax. Płacę za całość 181.09.
 10. @regedit32 Ostatecznie jakie warunki umowy udało się Tobie wynegocjować?
 11. Czy w aplikacji Polsat GO utraciliście dostęp do Canal+3 i Canal+4?
×
×
 • Create New...