Jump to content

dawid_bydgoszcz

Users
 • Content Count

  246
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Neutralna

About dawid_bydgoszcz

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

381 profile views
 1. Jakie nowe kanały Vectra mogłaby potencjalnie uzyskać w wyniku fuzji z MM?
 2. UOKiK warunkowo zgodził się na przejęcie Multimedia Polska przez Vectrę. https://www.money.pl/gospodarka/uokik-warunkowo-zgodzil-sie-na-przejecie-multimedia-polska-przez-vectre-6468717587920513a.html
 3. Problem tylko w tym, że z automatu wiąże się to z koniecznością przedłużenia umowy na nie zawsze korzystnych warunkach warunkach.
 4. Tak, udostępnia. Pakiet różni się nieco od cyfrowego i może być inny w różnych lokalizacjach.
 5. Moim zdaniem uwzględniając stosunek ceny do jakości HBO, Canal+ (cena podstawa za pakiet mogłaby być niższa, ale można go dostać w promocji za 35 zł) , Cinemax i na końcu Filmbox (który w ogóle nie powinien być opcją premium z uwagi na zawartość; mamy jednak dzięki niemu dostęp do FilmboxLive, gdzie możemy oglądać np. dosyć ciekawy kanał dokumentalny DocuBox).
 6. Ja mam podobna ofertę, tylko dodatkowo dekoder 4K, pakiet Filmbox i Cinemax. Płacę za całość 181.09.
 7. @regedit32 Ostatecznie jakie warunki umowy udało się Tobie wynegocjować?
 8. Czy w aplikacji Polsat GO utraciliście dostęp do Canal+3 i Canal+4?
 9. Czy U Was też jest problem z EPG? Mi na dekoderze 4K pokazuje pozycje programowe sprzed kilku godzin.
 10. 30 zł za cały pakiet Canal+ to bardzo dobra cena. Vectra najtaniej jak do tej pory sprzedawała 8xC+ za 40 zł więc nie sądzę, żeby coś się zmieniło w tej kwestii. Ale wracając do pytania - za 30 zł bym się nie wahał. Swoją drogą, myślę, że jeżeli Canal+Sport 3 i Canal+Sport 4 dołączą do oferty Vectry to otrzymają do nich bezpłatny dostęp dotychczasowi abonenci paczki Canal+. Z uwagi na ofertę programową, która będzie dublowała zawartość dotychczasowych kanałów sportowych z logo plusa nie sądzę, żeby ktokolwiek z abonentów był zainteresowany dopłatą do tych dwóch kanałów.
×
×
 • Create New...