Jump to content

dawid_bydgoszcz

Users
 • Content Count

  238
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by dawid_bydgoszcz

 1. @regedit32 Ostatecznie jakie warunki umowy udało się Tobie wynegocjować?
 2. Czy w aplikacji Polsat GO utraciliście dostęp do Canal+3 i Canal+4?
 3. Czy U Was też jest problem z EPG? Mi na dekoderze 4K pokazuje pozycje programowe sprzed kilku godzin.
 4. W aplikacji Polsat GO kanały są już dostępne.
 5. 30 zł za cały pakiet Canal+ to bardzo dobra cena. Vectra najtaniej jak do tej pory sprzedawała 8xC+ za 40 zł więc nie sądzę, żeby coś się zmieniło w tej kwestii. Ale wracając do pytania - za 30 zł bym się nie wahał. Swoją drogą, myślę, że jeżeli Canal+Sport 3 i Canal+Sport 4 dołączą do oferty Vectry to otrzymają do nich bezpłatny dostęp dotychczasowi abonenci paczki Canal+. Z uwagi na ofertę programową, która będzie dublowała zawartość dotychczasowych kanałów sportowych z logo plusa nie sądzę, żeby ktokolwiek z abonentów był zainteresowany dopłatą do tych dwóch kanałów.
 6. To były czasy... Aż się łezka w oku kręci...
 7. Spokojnie, myślę że prędzej czy później zorientują się, że kasa się nie zgadza i zaktualizują saldo.
 8. Rzeczywiście... Po przeinstalowaniu jest ok. Dzięki.
 9. Po aktualizacji telefonu do Androida 9 na większości kanałów w aplikacji pojawia się błąd odtwarzania 100020. Ktoś miał podobny problem?
 10. Miałem jeden i drugi. ADB1721C jest szybkim i stosunkowo małym dekoderem. Jeżeli ktoś nie potrzebuje funkcji PVR i nie goni za nowinkami (ADB3831CDX na nowe oprogramowanie Graphyne - ładniejsze ale też nieco spowalniające sprzęt) to ten pierwszy dekoder jest niezłą opcją.
 11. Pewnie za 20. Obniżka wynika z niższych cen za inne pakiety.
 12. W laptopie (używam go w tym samym pokoju w którym jest router) wyciągam po WiFi do 250 Mb/s przy wykupionej prędkości neta 300 Mb/s, więc źle nie jest.
 13. Ja mam Ubee Evw32c i sobie chwalę ten sprzęt. Działa stabilnie, choć mógłby mieć większy zasięg.
 14. Ja bym się raczej nie zastanawiał. 6 zł to niewiele a w tym przypadku zysk spory.
 15. Ciekaw jestem jakie rzeczywiste koszty ponosi operator, że żąda opłaty aktywacyjnej... Typowe naciągane klientów, nie tylko zresztą przez kablówki...
 16. Od 15 maja w ofercie Vectry dostępny będzie kanał Active Family (poz. 715, od Pakietu Platynowego). Dodatkowo nastąpi zmiana standardu nadawania z SD na HD kanału Red Carpet TV a kanał TV Okazje dostępny będzie od Pakietu Stalowego.
 17. Ile kosztuje dobranie 3 dekodera do trwającej umowy w ramach usługi multiroom? Oczywiście mam świadomość, że umowa ulegnie przedłużeniu na kolejne 24 m-ce.
 18. @regedit32 Dekoder brałem przy przedłużeniu umowy. Nie wiem jak wygląda kwestia dobrania dekodera w trakcie trwania umowy. Najlepiej zapytać u źródła.
 19. @regedit32 Też miałem wcześniej "cykającego" Arrisa, więc znam ten ból. Jest to szczególnie irytujące, gdy dekoder jest w sypialni. Na szczęście nowe dekodery 4K są cichutkie, nawet w czasie nagrywania.
 20. Faktycznie... Też mam ten problem. Wcześniej miałem dostęp do pakietu News i Rozrywka w ramach pakietu elastycznego (1 z 3 pakietów Ipli do wyboru, oprócz wspomnianego można było wybrać również Filmy i Seriale oraz Dzieci). Być może coś pokręcili przy okazji aktywacji promocji dla wszystkich abonentów Plusa o której pisał @kingofsouth?
 21. W czasie przedłużania umowy od konsultanta usłyszałem, że trzeci dekoder multiroom można zawsze dobrać w czasie trwającej umowy w cenie 10 zł {zobowiązane 24 m-ce na całą umowę). Czy ktoś może to potwierdzić?
 22. Rzeczywiście jakość nadawania poszczególnych kanałów W Vectrze pozostawia trochę do życzenia. Nie tylko 4K ale i HD nie wygląda jak powinno. Rodzice korzystają z usług lokalnej kablówki i tam obraz jest żyleta.
×
×
 • Create New...