Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.04.2024 o 05:39, kfm877 napisał(a):

Wszystko wraca do tzw normy. Trzeba załapać się na dobrą promocje lub wynegocjować dobre warunki na wypowiedzeniu i 2 lata spokój.
Nie opłaca się i to już od dawna pozostać na umowie na czas nieokreślony, bowiem już na starcie w umowie jest wpisana korekta ceny po okresie zobowiązania o 5 czy 10zł. I to nie jest tylko w Vectrze, wszyscy Operatorzy zaczęli to stosować. To taki straszak żeby wiązać się zawsze na jakiś okres. O ile zwykłemu abonentowi podpisanie umowy na 24m nie robi różnicy to dla kogoś kto wynajmuje mieszkanie i zależy mu na umowie bezterminowej - to problem. Ale z drugiej strony jeśli dostanie podwyżkę może w każdej chwili zrezygnować i podpisać nową umowę bezterminową i tak w kółko. Tyko ta aktywacja 99 średnio się opłaca...

Polecam letyshops, tam na umowy z vectrą są caschbacki 100 a czasem nawet 200zł. Ostatnio była promocja do 6 miesięcy internetu za free a z caschbackiem z lety wychodziło nawet 7 miesięcy za darmo przy umowie na 12. 

Edytowane przez Kiler
Popraw pisownię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko, po tych zmianach z klazulą, chciałbym przedłużyć umowę na czas określony, bo nie wiadomo co znowu wymyślą.

 

W tej chwili jestem na nieokreślonym, pisać wypowiedzenie i czekać na telefon, czy samemu dzwonić na DUK? Co będzie korzystniejsze?

 

Pakiet Platynowy + Dekoder 5830X + Internet 600 mb + Pakiet sport na ostro + Pakiet Eleven = 96,89 zł tyle teraz płacę

Edytowane przez pazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Proszę o potwierdzenie czy ktoś ma pakiet Canal+ Prestiż i odbiera kanał canal+ 4k UHD. Zarówno poprzez dekodert smart tv 4k jak i w aplikacji Canal+ online.  Czy ten kanał jest dostępny tu i tu. Bo mi każdy z konsultantów DUK mówi co innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Madekp napisał(a):

 Czy ten kanał jest dostępny tu i tu. Bo mi każdy z konsultantów DUK mówi co innego

Ja mam pakiet C+ i ten kanał 4K mam tylko w aplikacji Canal+ Online bo mój dekoder TV (PVR HD) nie obsługuje tego formatu kanałów.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym dekoderze na pewno brak tego kanału. Jest on tylko na Smarcie pomimo wykupionego kanału. Jedynie możesz go oglądać tylko na C+ online. Ciekawi mnie czy na module CI jest?  A jak wygląda canal+4K UHD na Online?  @Arkon

Edytowane przez Madekp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+4k nie jest dostępny na liście kanałów ani na dekoderze antenowym ani na Smart 4k. Trzeba zainstalować appkę CANAL+ i zarejestrować się przez Vectre i wtedy jest możliwość jego oglądania.
Taka była decyzja C+ że nie udostępni kanału w innej formie.

Pazik jak najbardziej zacząłbym od wypowiedzenia umowy. Bez niego żaden konsultant nie zjedzie z ceny, mało tego będą Ci wciskać dodatkowe usługi karty sim itp w podobnej cenie, ale żeby ogólnie podwyższyła się wartość umowy i po dwóch latach wskoczyła z automatu podwyżka i ewentualnie negocjacje z wyższego pułapu cenowego. Pewnym jest też skoro masz internet, że będą naciskać na wymianę na Smart 4k. To już zależy od ciebie, czy potrzebujesz taki dekoder czy masz funkcje Smart w swoim tv.
Generalnie 5830cdx to już pradziadek, jeśli potrzebujesz nagrywarki to dobrze byłoby wymienić na coś nowszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem ciekaw czy mogę przy dobrej promocji TV smart od vectry uruchomić po światłowodzie orange? jeden tv mam na systemie operacyjnym google tam by była aplikacja a przy drugim tv byłby dekoder. 
Czy Vectra pozwala na dwa streamy jednocześnie czy jeden mi zablokuje?
Jeśli coś bym od nich brał to najniższy pakiet z c+ prestige i eleven sports w jakiejś nie. głupiej promocji. 

Np to tylko z c+prestige i eleven sports na całą umowę 

https://www.vectra.pl/oferta/8152/?ao=6520|

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli vectra pozwala na 2 stramy jednocześnie i do tego dodaliby c+prestige i eleven sports to oferta byłaby tańsza nawet od tych satelitarnych i idealna dla mnie, bo zdecydowanie wolę podstawowy pakiet+ niezależne subskrypcje niż wysoki pakiet tv z kanałami których i tak nikt nie ogląda.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kfm877 napisał(a):

C+4k nie jest dostępny na liście kanałów ani na dekoderze antenowym ani na Smart 4k. Trzeba zainstalować appkę CANAL+ i zarejestrować się przez Vectre i wtedy jest możliwość jego oglądania.
Taka była decyzja C+ że nie udostępni kanału w innej formie.

Pazik jak najbardziej zacząłbym od wypowiedzenia umowy. Bez niego żaden konsultant nie zjedzie z ceny, mało tego będą Ci wciskać dodatkowe usługi karty sim itp w podobnej cenie, ale żeby ogólnie podwyższyła się wartość umowy i po dwóch latach wskoczyła z automatu podwyżka i ewentualnie negocjacje z wyższego pułapu cenowego. Pewnym jest też skoro masz internet, że będą naciskać na wymianę na Smart 4k. To już zależy od ciebie, czy potrzebujesz taki dekoder czy masz funkcje Smart w swoim tv.
Generalnie 5830cdx to już pradziadek, jeśli potrzebujesz nagrywarki to dobrze byłoby wymienić na coś nowszego.

Posiadam apkę canal + online jestem zarejestrowany w canal plusie przez Vectrę i nie posiadam tego kanału 4K ultra HD czy trzeba dodatkowo wykupić pakiet 4K?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Madekp napisał(a):

Posiadam apkę canal + online jestem zarejestrowany w canal plusie przez Vectrę i nie posiadam tego kanału 4K ultra HD czy trzeba dodatkowo wykupić pakiet 4K?

Napisz o jakie urządzenie chodzi, jeśli o ich boxa to podaj kod urządzenia i powinien być na nalepce pod spodem. DVxxxx, gdzie x to cyfry.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kfm877    Powinien być na pozycji 375.  Mam wykuoiny pakiet C+ Prestiż dekoder posiadam Dekoder HD PVR ARRIS HMC 4120 aplikacja zainstalowana na tv android wszystko śmiga tylko że bez KANAŁU C+ 4K UHD. Babeczka na infolinii powiedziała że trzeba wykupić pakiet C+ PRESTIŻ 4K. Ten pakiet kosztuje 52zł i wtedy będzie śmigał w 4k u mnie ale tylko na aplikacji bo wiadomo mój dekoder nie obsługuje tej jakości.  Ciekawe jak się sprawa ma z modułem, który posiadam i on obsługuje 4k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dziś posiadacze modemów Arris Tg6441b mogą korzystać z trybu open. Można go aktywować w strefie klienta, następnie zresetować router do ustawień fabrycznych (przycisk z tyłu modemu). Router z automatu pobierze konfigurację open. Obowiązują dane do wifi i admina z naklejki na modemie.

Ps
Jak na wszystkich modemach w trybie open obowiązuje "one wifi" czyli zintegrowana jedna sieć wifi.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.04.2024 o 10:17, Madekp napisał(a):

@kfm877    Powinien być na pozycji 375.  Mam wykuoiny pakiet C+ Prestiż dekoder posiadam Dekoder HD PVR ARRIS HMC 4120 aplikacja zainstalowana na tv android wszystko śmiga tylko że bez KANAŁU C+ 4K UHD. Babeczka na infolinii powiedziała że trzeba wykupić pakiet C+ PRESTIŻ 4K. Ten pakiet kosztuje 52zł i wtedy będzie śmigał w 4k u mnie ale tylko na aplikacji bo wiadomo mój dekoder nie obsługuje tej jakości.  Ciekawe jak się sprawa ma z modułem, który posiadam i on obsługuje 4k.

Ja mam ten pakiet i mam ten kanał w aplikacji Canal Plus online tylko niestety . Telewizję odbieram przez moduł i tam tego kanału nie ma . Rozmawiając kiedyś z konsultantką powiedziała mi że jest on dostępny tylko przez dekoder Smart ze względów technicznych ,a ja że się trochę jednak znam i powiedziałem Jej ,że to wyciąganie pieniędzy od klientów żeby brać specjalnie ten dekoder dla jednego kanału bo aplikacje wiekszosc ludzi ma poprzez Smart TV lub android tv o to nie prawda że chodzi o techniczne sprawy bo jak był uruchomiony TVP 4k lub Eurosport 4k to nie byli żadnego problemu i kanały te nadawane były poprzez moduł również i to z HDR również .Także tak jak pisałem wyżej - typowo chcą od swoich abonentów dodatkowej kasy za ten dekoder.Miejmy nadzieję że zmienią swoją politykę i mając Canal Plus prestige każdy będzie mógł mieć ten kanał a nie tylko Ci co mają ten do niczego potrzebny dekoder.Ja w obu pomieszczeniacham włożony do telewizora moduł bo po co mi dodatkowe kable i urządzenie co jakby nie patrzeć kolejne dodatkowo ,,bierze"prąd.

P.S.Za kilka tygodni będzie uruchomiony na czas igrzysk olimpijskich Europsport 4k z hdrem który na poprzednich igrzyskach też był i to był dostępny przez dekodery i moduł również i nie było kwestii technicznych.Czym się różni Canal Plus 4k od Eurosportu -na moje niczym .Tamten kanał można włączyć przez dekoder a Canal Plus 4k już tylko przez ,, specjalny "dekoder.Jedna wielka ściema pod tytułem ,,Zapłać nam dodatkowo za nasz [beep] dekoder"😎

Sorki -Mialo być -tamten kanał można włączyć przez moduł a nie dekoder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...