Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

C+ 4K jest jako ostatni za 4 kanałami eventowymi. Widoczność tego kanału jest zależna od urządzenia na jakim ogląda się C+ online.

Kanały i treści w 4K są dostępne na telewizorach Sony (Android TV 2017 – 2023), Samsung (Tizen 2018 i nowsze), LG (2019 i nowsze), dekoderze CANAL+ BOX 4K, Amazon Fire TV Cube, Amazon Fire TV 4K Stick i NvidiaShield.

https://pl.canalplus.com/pomoc/wymagania-techniczne

U mnie na Chromecast 4K też jest ten kanał, a nie ma go na liście wsparcia.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Internauta napisał(a):

Macie problemy jak mrówka w ciąży. 4K taka czy taka. 

Sam jesteś mrówka 😎Ja nic nie musiałem robić bo mam modem ,a Ty się baw z wyjmowaniem tego i tamtego z dekodera ,a jak Ci się nie podoba to nie czytaj i nie komentuj jak ludzie chc6sie czegoś dowiedzieć,no chyba że pracujesz w Vectrze 🤔

4 godziny temu, Madekp napisał(a):

Jak ten kanał wygląda jakościowo w aplikacji? I w którym miejscu w aplikacji on powinien być? Muszę w takim razie reklamować tę usługę bo u mnie nie widzę tego kanału w aplikacji.

Wygląda ok ,jest z hdrem i jak masz dobry internet to spoko chodzi ,ale oglądanie tym bardziej sportu lepiej to robić przez tv lineralną niż przez internet ,zupełnie inna płynność i obraz tym bardziej z satelity

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja 

Vectra w swojej zakładce ZMIANY W OFERCIE KANAŁOWEJ właśnie poinformowała o zmianie nazwy kanału Polsat Sport News na Polsat Sport 3. Może ktoś wie od kiedy mamy PSN w ofercie ?

https://tvo-28-6.e.blueonline.tv/s/vectra-www/uploads/20240429084604662f422cd90b2/plansze-www-zmiany-w-ofercie-kanalowej.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam neta 450 mb + tv tą podstawową pakiet chyba stalowy, jestem na umowie na czas nieokreślony już ponad rok z racji tego że miałem się przeprowadzać ale jednak nie wypaliło i płace za to 70 zł.

Czy po wysłaniu wypowiedzenia jest szansa ugrać umowę na rok za to samo co mam w cenie 60 zł lub niżej?

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że zejdziesz z ceną niżej szczerze wątpię. Takie rzeczy to bardziej jak rozwiążesz umowę i weźmiesz na innego członka rodziny nową o ile istnieje jakaś interesujące Cię konfiguracja w niższej cenie. Na pewno możesz zwiększyć posiadane opcje pozostając w tej samej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...