Jump to content

Internauta

Users
 • Content Count

  67
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralna

About Internauta

 • Rank
  Niedoświadczony
 • Birthday 01/25/1982

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Bielsko-Biała

Equipment

 • Pay TV Operator
  Vectra

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Internauta

  Vectra

  HBO miało być do 31 marca a tu patrzę że usługa przeszła na czas nieokreślony. Ciekawe
 2. Jak ogarnąć stream z andka pie Mi5 na Panasonic tv z Firefox os?
 3. Internauta

  Vectra

  Taki arris z dyskiem Toshiba 500GB w zupełności wystarczy. Zaletą jest właśnie jego szybkość działania i możliwość ułożenia swojej listy. No i dysk nie chrobocze.
 4. Internauta

  Vectra

  Zobacz jak działa ten deko 4k. Podobno syf jakich mało. Beznadziejne oprogramowanie.
 5. Internauta

  Vectra

  Hej. W ubee działało hasło kotekdomowy ale już chyba nie działa. Odkrecilem kabel i zrobiłem reset na małym przycisku z tyłu. Po włączeniu zapytał o nowe hasło i login. W polu DNS wpisałem te z Vectry i jako trzeci 1.1.1.1. Wkrecilem kabel dołączyłem zasilacz. Działa. Co do portów to były pozamykane. Dopiero 5 telefon na infolinię i trafiłem na kumatego. Powiedziałem że mam kamerki na parkingu i NAS. Zrobił że mam ok.
 6. Internauta

  Vectra

  Ja zgłosiłem epc 3010 że cos z nim nie tak. Resetuje się i traci połączenie. Technik przyniósł ubee czarny 2 zakresowy pracujacy jako modem. Aktywowałem za free WiFi i wsio śmiga. Nawet DNS dodałem jako trzeci 1.1.1.1 jakby padły te z Vectry.
 7. @kingofsouth wszystko byś chciał za darmo. Płacisz coś rodzinie za tv online? Nie pewnie Tu Vectra pewnie pójdzie do rozum do głowy o da 300 minut na konto. Zauważą pewnie problem z udostępnianiem komuś, no ale na razie dodają co popadnie i są happy.
 8. Internauta

  Vectra

  Jak biały to Ubee 2,4/5GHz . To dobry sprzęt. Ja mam czarny i 300 po kablu działa.
 9. Internauta

  Vectra

  Weż, jak mam 300 i leci 297 to nie będę spiny robił. Ale 600 a leci 470? Bez jaj. Jaki masz sprzęt od Vectry? Możesz wezwać technika co przyjdzie ze swoim laptopem i sprawdzi.. Jak u siebie masz wszystko OK to nie zapłacisz kary za przyjście gościa i będziesz miał podstawy do reklamacji. Na infolini pierwszego kontaktu robi Ukraina. Musisz zadać konkretne pytanie i poprosić o drugiego konsultanta.
 10. Internauta

  Vectra

  Trochę Ci brakuje do tych 600MB/s. Co do swojego routera nie ma patrzeć. Jeśli kablem podlaczysz modem z Vectry w bridge kablem do swojego kompa a ten ma kartę 1Gb to musi śmigać.
 11. Internauta

  Vectra

  Od jakiegoś czasu dekoder arris podłączony mam do gniazda abonenta bez kanału zwrotnego. Na vod mi nie zależy a dziś zalogowałem się na swoje konto ebok a tam wiadomość: Przerwa w świadczeniu usług Szanowni Państwo, zaobserwowaliśmy, że mogą mieć Państwo ograniczony dostęp do usługi Vectra VOD. Przepraszamy za te utrudnienia. Dokładamy starań, aby usunąć ograniczenia jak najszybciej. Będziemy Państwa informować o kolejnych krokach. Pozdrawiamy Zespół Vectra Vectra szpieguje na każdym kroku.
 12. Internauta

  Vectra

  Hehe. No to lipa.
 13. Jeszcze brakuje jak dzwonisz na info a tu miła pani wita Cię akcentem Ukrainy jak w Makdonaldzie.
 14. Internauta

  Vectra

  Jak masz tv z netem rozwalone to nic nie ugrasz. Najwyżej se możesz dołożyć coś do tv. A cena? Wiadomo jak to w Vectrze. Nigdy taniej.
×