Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś orientuje się, ile teraz w Vectrze kosztuje moduł CI z kartą do TV? Nie mogę znaleźć info na nowej stronie. Mam dekoder z PVR a CI chciałem do drugiego TV.
 

Edytowane przez Kiler
Proszę wyłączyć w Tapatalk opcję wyświetlenia modelu telefonu, z którego została wysłana wiadomość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kfm877 napisał(a):
MR na CI+ 20zl/m, 3m za 0zł.

Dzięki! 3m za 0 zł to znaczy pierwsze 3 miesiące za 0 zł? Umowa na 2 lata do tego jest?
 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba dobry moment na wysłanie rezygnacji, renegocjacji oraz podpisanie długiej umowy :) (dla tych co są na czas nieokreślony)

 

https://ccnews.pl/2024/04/22/vectra-rezygnuje-z-klauzul-waloryzacyjnych-po-interwencji-uokik/

 

Podobno nawet zmieniają umowy tym co mają klauzule inflacyjne - usuwają te zapisy, ale nie wiem ile w tym prawdy.

Edytowane przez lapin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lapin napisał(a):

To chyba dobry moment na wysłanie rezygnacji, renegocjacji oraz podpisanie długiej umowy :) (dla tych co są na czas nieokreślony)

 

https://ccnews.pl/2024/04/22/vectra-rezygnuje-z-klauzul-waloryzacyjnych-po-interwencji-uokik/

 

Podobno nawet zmieniają umowy tym co mają klauzule inflacyjne - usuwają te zapisy, ale nie wiem ile w tym prawdy.

Aż trudno w to uwierzyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

"W celu urealnienia wartości Opłat Abonamentowych, Opłat Powiązanych i Opłat Za Usługi Serwisowe (zwanych dalej „Opłatami”), zmieniającej się na skutek inflacji i deflacji, oraz pokrycia normalnych na rynku zmian kosztów działalności dostawcy usług telekomunikacyjnych, Dostawca Usług będzie dokonywał waloryzacji Opłat przypadających po Okresie Zobowiązania i określonych w Umowie Abonenckiej bez Okresu Zobowiązania. W związku z tym po Okresie Zobowiązania lub w razie zawarcia Umowy Abonenckiej bez Okresu Zobowiązania Opłaty zmieniają się raz na 12 miesięcy w zakresie odpowiadającym zmianom średniorocznego wskaźnika cen towarów i usług konsumpcyjnych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wraca do tzw normy. Trzeba załapać się na dobrą promocje lub wynegocjować dobre warunki na wypowiedzeniu i 2 lata spokój.
Nie opłaca się i to już od dawna pozostać na umowie na czas nieokreślony, bowiem już na starcie w umowie jest wpisana korekta ceny po okresie zobowiązania o 5 czy 10zł. I to nie jest tylko w Vectrze, wszyscy Operatorzy zaczęli to stosować. To taki straszak żeby wiązać się zawsze na jakiś okres. O ile zwykłemu abonentowi podpisanie umowy na 24m nie robi różnicy to dla kogoś kto wynajmuje mieszkanie i zależy mu na umowie bezterminowej - to problem. Ale z drugiej strony jeśli dostanie podwyżkę może w każdej chwili zrezygnować i podpisać nową umowę bezterminową i tak w kółko. Tyko ta aktywacja 99 średnio się opłaca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




Nie opłaca się i to już od dawna pozostać na umowie na czas nieokreślony, bowiem już na starcie w umowie jest wpisana korekta ceny po okresie zobowiązania o 5 czy 10zł.

Śmiem się nie zgodzić. Jeśli ktoś przeszedł na umowę na czas nieokreślony rok lub dwa lata temu, to nie ma zapisów o korekcie ceny z automatu.
Umowy na czas określony dziś nie są tak korzystne jak kiedyś, dziś nie ma opcji by za internet 300Mbit płacić 35zł a tyle płacę w umowie na czas nieokreślony.
Druga sprawa to ciekaw jestem czy jeśli jakimś cudem w Polsce nastąpi deflacja, to Vectra zgodnie ze swoimi zapisami zacznie ceny obniżać po okresie zobowiązania?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kfm877 napisał(a):

Nie opłaca się i to już od dawna pozostać na umowie na czas nieokreślony, bowiem już na starcie w umowie jest wpisana korekta ceny po okresie zobowiązania o 5 czy 10zł.

To zależy, kto co miał zapisane w umowie terminowej. Ja np. miałem w niej zapis o utrzymaniu cen po jej wygaśnięciu i obecnie jestem na bezterminowej z cenami sprzed 3,5 roku. Czyli mi się jednak opłaca i pewnie nie jestem jedynym takim przypadkiem.

Edytowane przez CureMar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Maross napisał(a):

Druga sprawa to ciekaw jestem czy jeśli jakimś cudem w Polsce nastąpi deflacja, to Vectra zgodnie ze swoimi zapisami zacznie ceny obniżać po okresie zobowiązania?

Mogą pójść śladem banków i wpiszą nowy wskaźnik, np. inflacja + 1%. Są banki, które miały rachunki lokacyjne z oprocentowaniem zmiennym uzależnionym od wskaźnika WIBOR. Gdy WIBOR był nisko w okolicach 1-2%, to im pasowało. Gdy WIBOR wystrzelił prawie do 10%, to zaczęli zmieniać regulaminy, że jednak oprocentowanie będzie WIBOR-5%.

 

Firma dyktuje warunki, a nie klient. Klient może najwyżej zrezygnować z umowy z nowymi cenami.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...