Jump to content

jaceksobczak

Users
 • Content Count

  233
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralna

About jaceksobczak

 • Rank
  Czasami wpadam

Informacje o profilu

 • Location
  Olsztyn

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Formuła 1 ma być w 4K. Jak miałem Eleven 4K to mimo zapowiedzi nigdy nie było transmisji w 4K. Nie było żadnej różnicy pomiędzy Eleven 1 i Eleven 4K. Dajcie znać jak będzie tym razem.
 2. Rzeczywiście Vectra nadaje w tak dużym bitracie ? To jest chyba porównywalny wynik do Canal+ 4K. Poprawcie mnie jeśli się mylę.
 3. Kilka miesięcy temu przez ponad 3 miesiące miałem pakiet Eleven. Nie widziałem żadnej różnicy pomiędzy kanałem Eleven 1 a Eleven 4K . A jeżeli już to była różnica minimalna. Oglądałem na module CI. Nigdy nie widziałem na Eleven 4K meczu w jakości Super HD. Coś się w tej chwili zmieniło ?
 4. Czy wszystkie mecze na Eleven 4K są w jakości Super HD czy tylko te wybrane jak ten ostatni mecz Bayernu , który był reklamowany przez Eleven że będzie w 4K ?
 5. Czy była jednak zauważalna duża różnica w jakości obrazu w porównaniu do meczów które Eleven puszcza na co dzień w HD ?
 6. Czy był ostatni mecz Bayernu w 4K tak jak zapowiadał Eleven ?
 7. W sobotę o 18,30 na Eleven Sports 4K ma lecieć mecz Bayernu rzekomo w jakości 4K. Tak chwali się Eleven. Tylko że już wiele razy reklamowali pojedyncze mecze w 4K a ja nigdy tych meczów w tej jakości nie widziałem . Zawsze było zwykłe HD. Aktualnie nie mam już Elevenów. Czy możecie sprawdzić w jakiej jakości będzie ten mecz ?
 8. Nie mogę usunąć nagrań które zaprogramowałem wcześniej. Jestem proszony o wpisanie PIN. Wpisuje ten nr PIN który mam do dekodera. Ukazuje się napis : "Błąd . Wystąpił błąd podczas wykonywania operacji. "
 9. Czy jest jakiś sposób żeby zlikwidować różnicę w opóźnieniu dźwięku ? Jeżeli się ogląda to samo na dwóch różnych TV . W moim przypadku na TV z dekoderem HD model ADB3831CDX jest nieznaczne ale jednak opóźnienie dźwięku w porównaniu do drugiego TV z modułem CI .
 10. Ja mam Cinemax w abonamencie. To co to dla mnie za rekompensata ?
 11. Myślę , że każdy TV co ma funkcje nagrywania czyli na pilocie posiada przycisk nagrywania "REC" . Od wielu lat chyba nie ma już innych TV. Ja mam Samsunga UE48JS9000 .
 12. Co do nagrywania przez moduł CI. Nagrywa się również jeżeli TV jest wyłączony /standby/ . Nie można odtworzyć nagranego materiału na innym TV. Ukazuje się napis: " treść chroniona przez DRM " .
 13. Potwierdzam. Można nagrywać również kanały kodowane / np. HBO - jeżeli oczywiście się ma w abonamencie / . Tylko nie wiem czy tak nagrany materiał można odtworzyć tylko na tym TV na którym dokonano nagrania czy na dowolnym innym TV lub komputerze.
×
×
 • Create New...