Jump to content

jaceksobczak

Users
 • Content Count

  209
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralna

About jaceksobczak

 • Rank
  Czasami wpadam

Informacje o profilu

 • Location
  Olsztyn

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na jakiej podstawie twierdzisz że na module jest 1080p ? Po wciśnięciu przycisku INFO na swoim TV ukazuje się rozdzielczość : 1080i na kanałach HD oraz 2160p na kanałach 4K. Mam Samsunga SUHD .
 2. Na kanałach HD na module nie ma 1080p . Jest tylko 1080i .
 3. Czy HBO i Cinemaxy można oglądać tylko na łączu Vectry czy również za pośrednictwem internetu innych firm ?
 4. Myślałem że Vectra już nadaje w 1080p. Ale jak ktoś ma moduł CI to jest informacja że kanały HD są puszczane tylko w 1080i .
 5. Ultra HD odbieram przez moduł CI . Zauważyłem że na kanale Ultra TV oraz Fun Box na ekranie nie mieszczą się w całości loga tych kanałów. Tez tak macie ? Logo na Eleven 4K jest O.K.
 6. Mecz Schalke - Bayern miał być w 4K. Czy tak było rzeczywiście ?
 7. Czy na Eleven 4K leci już coś w 4K czy w dalszym ciągu nic. Formuła 1 chyba w dalszym ciągu w zwykłym HD ? A jak Bundesliga ?
 8. Mam dekoder 3831CDX , który obsługuje rozdzielczość 1080 i . Natomiast aktualnie oferowane dekodery obsługują już 1080 p. Czy jak wymienię dekoder na nowszy to będę widział różnicę w jakości obrazu ?
 9. Liczyłem na to , że może dzisiejszy wyścig F1 będzie jednak w 4K . Nic z tego. Na Eleven 1 4K nic nie leci w 4K.
 10. Musimy chyba pisać maile do Elevensports o tym ,że przynajmniej w Vectrze na ich kanale 4K tak naprawdę nic nie leci w 4K. Nawet F1 jest tylko w HD . Więc nadawca Eleven okłamuje nas chwaląc się że F1 jest w 4K. Na ich stronie brak informacji o nr telefonu do obsługi klienta. Jest tylko adres mailowy : [email protected]
 11. Mamy 2019 r. a dopiero co wprowadzony przez Vectrę dekoder 4K nie ma HDR . Można by powiedzieć że jaka jakość 4K taki dekoder …..
 12. Czyli potwierdza się to co pisałem wcześniej. Nie widziałem kompletnie nic w 4K na Eleven . Również pozostałe 2 kanały 4K są przeciętnej jakości. Swoja drogą nadawca czyli Eleven Sports nas okłamuje pisząc że F1 będzie puszczał w 4K. No chyba że Vectra coś przy tym majstruje .
 13. Ciekaw jestem Waszych opinii co do jakości na tych 3 kanałach 4K. Moim zdaniem jest łagodnie mówiąc bardzo przeciętnie. Nie widzę większych różnic pomiędzy kanałami HD i 4K. Dodatkowo płatny Eleven Sports 1 4K to w ogóle jakaś kpina . A przecież nadwca tego kanału premium powinien szczególnie dbać o jakość 4K.
 14. Oglądałem kwalifikacje F1 w 4K na Eleven1 . Nie widzę większej różnicy pomiędzy wersją HD i 4K . A zmieniałem kanały wielokrotnie aby to zobaczyć. Przecież powinna być różnica naprawdę duża. Tak ma wyglądać jakość 4K ? Na pozostałych 2 kanałach 4K jest podobnie.
 15. Zapomnijcie o DD5.1 na kanałach 4K. Na żadnym z nich nie ma możliwości wyboru ścieżki dźwiękowej DD5.1
×
×
 • Create New...