Jump to content

jaceksobczak

Users
 • Content Count

  241
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutralna

About jaceksobczak

 • Rank
  Czasami wpadam

Informacje o profilu

 • Location
  Olsztyn

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Skoro C+Seriale jest już w Online to chyba można się go szybko spodziewać w normalnych abonamentach ? Oczywiście dla tych abonentów co mają Canal+ .
 2. Mam ten sam problem z jakością obrazu w Vectrze. Chyba praktycznie na wszystkich kanałach co kilka minut zatrzymanie obrazu na ułamek sekundy.
 3. Od 2 tygodni mam problem z dźwiękiem. Na wielu kanałach dźwięk jest wyraźnie ciszej niż na pozostałych. Wcześniej wszystkie kanały były ze zbliżoną głośnością dźwięku. Kanały na których dźwięk jest zdecydowanie ciszej to np. : Ale Kino, AXN HD, cały pakiet Canal+, BBC Earth, Planete+, Kino Polska. Powoduje to że zmieniając kanały cały czas muszę podgłaśniać lub przyciszać dany kanał. Odbieram przez dekoder z nagrywarką ADB 3831 CDX. Zresetowałem ustawienia dźwiękowe w telewizorze oraz przywróciłem ustawienia domyślne dekodera. Nic nie pomogło . Czy Wy macie taki proble
 4. Potwierdzam w 100 % to co napisał Rafiusz. Po przejściu Vectry na QAM 256 jakość kanałów HD zdecydowanie się pogorszyła. Vectra twierdziła że po tej zmianie jakość będzie taka sama. To nieprawda. Niestety różnica jest wyraźna na niekorzyść. Ta zmiana nastąpiła jakieś 4-5 lat temu. Jakość tak się wyraźnie pogorszyła , że forum Vectry na Facebooku było wręcz zasypywane skargami abonentów. Niestety nic to nie dało. Dla Vectry najważniejsze jest to aby upchać jak najwięcej kanałów.
 5. Nie opuściłem Vectry. Skąd to Ci przyszło do głowy 🙂 Pytam o 4K bo cały czas zastanawiam się nad dekoderem 4K. Ale nie wiem czy jest sens dopłacać skoro jakość kanałów 4K w Vectrze jest niewiele lepsza od pozostałych które są w HD. Widzę że w temacie jakości kanałów 4K nic się nie zmieniło. A jak miałem przez 4 miesiące Eleven 4K / przez moduł CI / to nie widziałem żadnej transmisji w 4K.
 6. Czy możecie dać znać jak prezentuje się jakościowo kanał Insight ? Miałem możliwość kiedyś oglądania kanałów 4K w Vectrze i szału nie było.
 7. Stingray IConcerts HD. Kanał z bardzo dobrymi koncertami. Prawdziwa perełka wśród kanałów muzycznych. Niektóre kablówki już go maja. Przydałby się w Vectrze.
 8. Ja mam od 2 lat Technicolora . Chodzi cichutko. Żadnych awarii i problemów.
 9. Formuła 1 ma być w 4K. Jak miałem Eleven 4K to mimo zapowiedzi nigdy nie było transmisji w 4K. Nie było żadnej różnicy pomiędzy Eleven 1 i Eleven 4K. Dajcie znać jak będzie tym razem.
 10. Rzeczywiście Vectra nadaje w tak dużym bitracie ? To jest chyba porównywalny wynik do Canal+ 4K. Poprawcie mnie jeśli się mylę.
 11. Kilka miesięcy temu przez ponad 3 miesiące miałem pakiet Eleven. Nie widziałem żadnej różnicy pomiędzy kanałem Eleven 1 a Eleven 4K . A jeżeli już to była różnica minimalna. Oglądałem na module CI. Nigdy nie widziałem na Eleven 4K meczu w jakości Super HD. Coś się w tej chwili zmieniło ?
 12. Czy wszystkie mecze na Eleven 4K są w jakości Super HD czy tylko te wybrane jak ten ostatni mecz Bayernu , który był reklamowany przez Eleven że będzie w 4K ?
 13. Czy była jednak zauważalna duża różnica w jakości obrazu w porównaniu do meczów które Eleven puszcza na co dzień w HD ?
 14. Czy był ostatni mecz Bayernu w 4K tak jak zapowiadał Eleven ?
 15. W sobotę o 18,30 na Eleven Sports 4K ma lecieć mecz Bayernu rzekomo w jakości 4K. Tak chwali się Eleven. Tylko że już wiele razy reklamowali pojedyncze mecze w 4K a ja nigdy tych meczów w tej jakości nie widziałem . Zawsze było zwykłe HD. Aktualnie nie mam już Elevenów. Czy możecie sprawdzić w jakiej jakości będzie ten mecz ?
×
×
 • Create New...