Jump to content

jaceksobczak

Users
 • Content Count

  202
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralna

About jaceksobczak

 • Rank
  Czasami wpadam

Informacje o profilu

 • Location
  Olsztyn

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam dekoder 3831CDX , który obsługuje rozdzielczość 1080 i . Natomiast aktualnie oferowane dekodery obsługują już 1080 p. Czy jak wymienię dekoder na nowszy to będę widział różnicę w jakości obrazu ?
 2. Liczyłem na to , że może dzisiejszy wyścig F1 będzie jednak w 4K . Nic z tego. Na Eleven 1 4K nic nie leci w 4K.
 3. Musimy chyba pisać maile do Elevensports o tym ,że przynajmniej w Vectrze na ich kanale 4K tak naprawdę nic nie leci w 4K. Nawet F1 jest tylko w HD . Więc nadawca Eleven okłamuje nas chwaląc się że F1 jest w 4K. Na ich stronie brak informacji o nr telefonu do obsługi klienta. Jest tylko adres mailowy : [email protected]
 4. Mamy 2019 r. a dopiero co wprowadzony przez Vectrę dekoder 4K nie ma HDR . Można by powiedzieć że jaka jakość 4K taki dekoder …..
 5. Czyli potwierdza się to co pisałem wcześniej. Nie widziałem kompletnie nic w 4K na Eleven . Również pozostałe 2 kanały 4K są przeciętnej jakości. Swoja drogą nadawca czyli Eleven Sports nas okłamuje pisząc że F1 będzie puszczał w 4K. No chyba że Vectra coś przy tym majstruje .
 6. Ciekaw jestem Waszych opinii co do jakości na tych 3 kanałach 4K. Moim zdaniem jest łagodnie mówiąc bardzo przeciętnie. Nie widzę większych różnic pomiędzy kanałami HD i 4K. Dodatkowo płatny Eleven Sports 1 4K to w ogóle jakaś kpina . A przecież nadwca tego kanału premium powinien szczególnie dbać o jakość 4K.
 7. Oglądałem kwalifikacje F1 w 4K na Eleven1 . Nie widzę większej różnicy pomiędzy wersją HD i 4K . A zmieniałem kanały wielokrotnie aby to zobaczyć. Przecież powinna być różnica naprawdę duża. Tak ma wyglądać jakość 4K ? Na pozostałych 2 kanałach 4K jest podobnie.
 8. Zapomnijcie o DD5.1 na kanałach 4K. Na żadnym z nich nie ma możliwości wyboru ścieżki dźwiękowej DD5.1
 9. Pooglądałem te kanały 4K na module CI . Jestem mocno zaskoczony na minus. 1. Eleven Sports 1 4K - prawie wszystko jest tylko w HD. Co ciekawe nie widzę żadnej różnicy pomiędzy Eleven 1 i Eleven 4K / chodzi mi o mecze które są tylko w HD / . A powinna być różnica bo przecież na kanale 4K powinien być co najmniej 3-krotnie wyższy bitrate. 2. kanały Fun Box 4K i Ultra TV 4K nie są warte w ogóle oglądania. Brak polskiej wersji językowej , non stop powtórki i co najgorsze bardzo przeciętna jak na 4K jakość powoduje , że aż nie chce się tych kanałów oglądać. Zdecydowana większość programów na tych kanałach to po prostu niezłe HD. Niewiele to ma wspólnego z jakością 4K. Oferta programowa bardzo mało interesująca. 3. Czekam na Canal+ 4 K . Prośba do Ch4rvel - Twoje uwagi co do dekodera 4K są ciekawe i warto by było abyś to wstawił na fanpage Vectry na Facebooku . Oni to czytają i jak będziemy o tym pisać to muszą zmienić oprogramowanie dekodera 4K . Jeżeli jest tak jak piszesz to rzeczywiście są to duże minusy !
 10. Dzisiaj nie mogłem się zalogować . Ukazywał się komunikat : " brak komunikacji z serwerem" .Zgłosiłem to na infolinii technicznej i właśnie poinformowali mnie żeby dopisać te 2 zera na początku. Zadziałało .
 11. Mam odpowiedź dla tych co nie mogą się zalogować . Numer abonenta należy wpisać w loginie z dwoma zerami na początku. U mnie to zadziałało. Wcześniej zawsze wpisywałem bez zer ale chyba dzisiaj cos pozmieniali w ustawieniach.
 12. Mecze Bundesligi czy La Ligi tylko teoretycznie na ES1 4K powinny być w 4K. To co oglądałem leciało wyłącznie w HD. Napisałem maila do Eleven . Nikt nie raczył mi nawet odpowiedzieć.
 13. ES1 4K taka jest nazwa kanału . O ten kanał mi chodzi. Mam go w Vectrze .
 14. Gdzie można sprawdzić co będzie leciało na Eleven Sports 1 w prawdziwym 4K ? Według mnie 95 % to niestety zwykłe HD . A kanał szumnie nazywa się 4K .
 15. Gdzie można zobaczyć co leci w 4K na Eleven Sports 1 4 K ? Nawet na stronie Eleven nie ma takich informacji.
×
×
 • Create New...