Jump to content

lukasz1122a

Users
 • Content Count

  202
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutralna

About lukasz1122a

 • Rank
  Czasami wpadam
 • Birthday 02/12/1993

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 1. lukasz1122a

  Vectra

  Polsat Sport News patrząc po innych sieciach kablowych jest w tańszych pakietach
 2. lukasz1122a

  Vectra

  Polsat Sport News nawet jakbym miał wejść to nie do pakietu Sport na Ostro tylko do Złota
 3. lukasz1122a

  Vectra

  Mam pytanie do osób z aktywowanym prezentem dla abonentów: Czy aktywowane darmowe kanały zostały u Was już zakodowane ? Podobno miały być na miesiąc, potem okazało się że do końca marca a u mnie cały czas te kanały odbierają. Napiszecie że powinienem się cieszyć z tego darmowego prezentu że jeszcze u mnie odbieram - tak cieszę się, tylko boje się żeby potem mnie za ten pakiet dodatkowy nie policzyli razem z comiesięcznym abonentem.
 4. lukasz1122a

  Vectra

  Ja też otrzymałem wiadomość że ten pakiet (prezent) zostanie sam zakodowany.
 5. lukasz1122a

  TVN 24

  Mnie inna rzecz ciekawi: jeżeli TVN 24 i Eurosport należą do jednej rodziny Discovery to dlaczego wczoraj podczas serwisu w TVN 24 nie były pokazane video relacja ze skoków narciarskich tylko relacja foto ?
 6. Ciekawie czy obecne dekodery HD i PVR też dostaną nowe oprogramowanie takie jakie jest w deko 4K
 7. lukasz1122a

  Vectra

  Może spróbuj automatycznie ściągnąć - wyłącz z prądu - włącz i zostaw na około 3 godziny na kanale 101
 8. lukasz1122a

  Vectra

  Ja z innej beczki Nie wiem czy wszyscy wiedzą ale mamy kolejne otwarte okno: Od 10 do 18 marca (czyli na tydzień) mamy odkodowaną dla wszystkich paczkę kanałów Eleven Sport (bez tego 4k).
 9. Chyba zbliża nam się kolejny kanał 4K w ofercie - wpolsce.pl 4K https://satkurier.pl/news/178765/wpolscepl-w-jakosci-4k-w-orange-tv.html
 10. lukasz1122a

  Vectra

  Ja z tego darmowego prezentu od Vectry aktywowałem sobie pakiet Ostry (po za nim do wyboru miałem HBO i paczkę Eleven-ów). Z kanałów sportowych w tym pakiecie według mnie wartymi uwagi są tylko stacje: Polsat Sport Extra HD, Eurosport 2 HD i Eleven Sport 2 HD. Przejąłem sobie także tak na szybko dostępne stacje erotyczne i muszę stwierdzić że nie ma co za nie płacić jakbym miał je wykupić na stałe: Dorcel HD - może być, 2x Hustler-y - nie ma co, Adult Channel - same reklamy, Brazzers - pikselowa i Private HD - może być.
 11. lukasz1122a

  Vectra

  Zadzwoń to się przekonasz - ale jak znam życie to pewnie jakaś super giga ofertę chcieli ci wcisnąć
 12. lukasz1122a

  Vectra

  Mi powiedział konsultant że ten prezent darmowy jest w 100% darmowy i nie powoduje przedłużenia umowy
 13. lukasz1122a

  Vectra

  Dzwonisz na infolinie - wybierasz 1 aktualne promocje - mówisz że chcesz darmowy pakiet na miesiąc w prezencie - wybierasz jaki (ja wybrałem Ostry) - podajesz pesel i numer dowodu głównego abonenta - konsultant zatwierdza u siebie na komputerze - i masz pakiet za darmo na miesiąc (mi się odblokował zaraz po zakończeniu rozmowy telefonicznej z konsultantem) - po miesiącu ma się on automatycznie zakodować. Niestety TV Online ta promocja nie obowiązuje. Nawet fajna ta promocja dla obecnych abonentów - szkoda tylko że zamiast HBO mogliby dać paczkę Canal+.
 14. lukasz1122a

  Vectra

  Wczoraj wieczorem oglądam sobie telewizje i na dekoder otrzymałem SMS o tereści: promocja dla abonentów Vectry. Wybierz pakiet na miesiąc za darmo. Po tym czasie zostanie on automatycznie wyłączony. Do wyboru są pakiety kanałów (jak dla mnie - mam platynę): HBO, Eleveny i pakiet ostry sport i erotyka. Kto coś takiego otrzymał ?
 15. lukasz1122a

  TVP INFO

  Też się z tobą zgodzę że to jest wydarzenie skandaliczne i godne potępienia.
×