Jump to content

lukasz1122a

Users
 • Content Count

  230
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Neutralna

About lukasz1122a

 • Rank
  Czasami wpadam
 • Birthday 02/12/1993

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. TVP Polonia HD pewnie i tak wejdzie z automatu bo usunął wersje SD i będą musieli podmienić. Ciekawie czy także dodadzą jak rozpocznie nadawanie TVP Dokument HD ?
 2. Vectra, Inea, Toya, Asta-Net te największe kablówki w Polsce jakoś też nie potrafią dogadać się z Polsatem.
 3. Dziś Vectra podmieniła TVR z SD na HD. @PowerTV szkoda tylko że wraz z tą zmianą nie udało się dodać do Vectry dwóch waszych kanałów: Biznes 24 i Super.TV
 4. Dziś do oferty zostały TV zostały dodane: - Insight tv 4K (150), - podmienili TVR z SD na HD (711), Szkoda że wraz z podmianą TVR nie dodali Biznes 24 i Super TV (ten sam nadawca). Brakuje także podmiany z SD na HD dla TVP Polonia.
 5. No właśnie wiedziałem że już gdzieś widziałem tego pana.
 6. Znając życie to te kanały będą w ofercie MM do tego dnia kiedy skończą się umowy na je dystrybucje - jeżeli mieliby teraz je wyłączyć i złamać umowę wiązałoby się to z karą dla Vectry.
 7. Czy u kogoś z tego forum od dziś lekko przycina się obraz podczas oglądania obojętnie jakiego kanału TV ?
 8. Ja też chciałem przejść z HD na 4K ale na tą chwilę postanowiłem pozostać przy swoim dekoderze HD - mając telewizor już w 4K (ale i tak więcej pozycji 4K znajdę na Youtube).
 9. Ale w czy ty masz problem przecież jest taki cud techniki w dekoderach jak ustawienie własnej listy kanałów
 10. Masz rację więcej produkcji w 4K jest na Youtube niż na tych dwóch kanałach. Tak jak pisałem na razie zostaje przy dekoderze HD. Jakby ruszył u nas w Vectrze na przykład: Discovery 4K, Eurosport 4K czy TVP 4K to wtedy bym bardziej rozważył przejście z HD na 4K a tak obecnie to klops.
 11. No właśnie się ta zastanawiam czy warto przejść z HD na dekoder 4K wiedząc że będę miał tylko dwa kanały odbierające tą jakość. Co do sportu to Eurosport, Polsat Sport i TVP Sport mi wystarczą - więc pakiet Eleven z 4K odpada.
 12. Sugerujesz że fani muzyki disco polo (do których ja też należę) jak i dużą ilość osób jest nienormalnych ? Ja nie rozumiem w czym tkwi problem. Czy główna antena Polsatu zmienia wszystkie swoje programy na disco polo - NIE. Czy Polsat nie może wrócić do programu z jego historii - MOŻE. Normalna sprawa że nadawca tworzy programy pod to co teraz jest modne. Uwierz mi Polsat na pewno by nie nadawał kolejnej edycji TzG jakby ten program miał niską oglądalność i by mu się to nie opłacało. Przecież mamy tyle polskich i zagranicznych kanałów że nikt ci na siłę nie każe oglądać tego programu z disco p
 13. Obecnie przymierzam się do przedłużenia umowy z Vectrą. W związku z tym chciałbym się was zapytać ile tak około mogę zapłacić ta takie dwie paczki (albo ta albo ta) ? Na stronie internetowej Vectry widziałem że jest dużo ofert (wszystkie z pakietem sport na ostro). Ciekawy jestem czy można je układać po swojemu, czy sport na ostro musi być obecny w każdej paczce. 1) dekoder PVR 4K + Multiroom dekoder HD + pakiet platynowy + pakiet Sport na Ostro + pakiet Canal + Prestige + internet 150 mb, 2) dekoder PVR 4K + Multiroom dekoder HD + pakiet platynowy + Canal + Prestige + internet 1
 14. I nie jesteś nowym abonentem tylko długoletnim
 15. Witajcie ! Od kilku miesięcy skończyła mi się umowa i tak sobie myślę o skorzystaniu jakieś fajnej promocji od Vectry. Obecnie mam dwa dekodery (HD PVR + HD + 2x pakiet platynowy + 20 Internet za 134 zł miesięcznie - umowa była podpisana bardzo dawno temu. Jak myślicie czy w tej cenie (do 140 zł) dostałbym taki mix: - dekoder 4K+ dekoder HD + 2x pakiet platynowy + na jednym dekoderze 4k pakiet Canal + bez kanałów sportowych + 50 lub 100 internet
×
×
 • Create New...