Jump to content

lukasz1122a

Users
 • Content Count

  213
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Neutralna

About lukasz1122a

 • Rank
  Czasami wpadam
 • Birthday 02/12/1993

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 1. I właśnie dziś po godzinie 11:00 TVP Kultura z SD zmieniła się na HD. Bardziej obawiam się o Polsaty. Chyba każdy słyszał że słoneczny nadawca chce od kablówek podwyżkę za swoje kanały. Boje się że gdy Vectra nie zgodzi się na nowe stawki będzie musiała je usunąć i dlatego dodali te kanały do nie gwarantowanych.
 2. Ja i tak wolę kobiece trio w Polsacie co do pogody: Galant, Sykut-Jeżynę i Wąsiewska.
 3. No tu się z tobą zgodzę ale bo co 3 razy powtarzać TVN 24 HD ?
 4. Dziś w nocy Vectra wcześniej niż to było zapowiadane usunęła TVP 1,2 i Info w jakości SD. W to miejsce dodali wersje HD tych kanałów - dzięki czemu mamy: - TVP 1 HD na 101 i 111, TVP 2 HD na 102 i 112, TVP Info HD na 103 i 803 - po co te kanały jeszcze raz dublować ??? Podobnie wygląda to z grupą TVN, gdzie np. TVN 24 HD jest 3 razy. TVP Kultura dalej została w jakości SD
 5. @PowerTV A macie może jakieś dane u jakich operatorów pojawi się NTL w HD ?
 6. @PowerTV czy już wiadomo w jakich sieciach zadebiutuje NTL w jakości HD ? Mam jeszcze pytanie co do nazwy - jaka będzie prawidłowa NTL czy NTL Radomsko ?
 7. Ja mieszkam w starym bloku a i tak ostatnio u mnie w piwnicy Vectra kładła kabel światłowodowy
 8. Tyłka nie urywają te otwarte okna - a co odkodują dla abonentów z pakietem platynowym ?
 9. Nowości tyłka nie urywają niestety
 10. 4 czerwca 2019r. nastąpią zmiany (wyłączenie kanałów/zmiana częstotliwości) dla kanałów nadawanych drogą analogową dla poszczególnych miast - więcej info tutaj https://n-8-2.dcs.redcdn.pl/file/o2/Vectra/www/Vectra/www/uploads/20190430122021/plansze-www.pdf
 11. Polsat Sport News patrząc po innych sieciach kablowych jest w tańszych pakietach
 12. Polsat Sport News nawet jakbym miał wejść to nie do pakietu Sport na Ostro tylko do Złota
 13. Mam pytanie do osób z aktywowanym prezentem dla abonentów: Czy aktywowane darmowe kanały zostały u Was już zakodowane ? Podobno miały być na miesiąc, potem okazało się że do końca marca a u mnie cały czas te kanały odbierają. Napiszecie że powinienem się cieszyć z tego darmowego prezentu że jeszcze u mnie odbieram - tak cieszę się, tylko boje się żeby potem mnie za ten pakiet dodatkowy nie policzyli razem z comiesięcznym abonentem.
 14. Ja też otrzymałem wiadomość że ten pakiet (prezent) zostanie sam zakodowany.
 15. Mnie inna rzecz ciekawi: jeżeli TVN 24 i Eurosport należą do jednej rodziny Discovery to dlaczego wczoraj podczas serwisu w TVN 24 nie były pokazane video relacja ze skoków narciarskich tylko relacja foto ?
×
×
 • Create New...