Jump to content

Grobel

Users
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About Grobel

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

202 profile views
 1. Złóż wypowiedzenie umowy. W salonie i na infolinii będą dalej sypać takimi wspaniałymi ofertami Dla porównania - mam złoty i 300...za 49:)
 2. Pod warunkiem że by przyszedł A lubią umawiać się na terminy i wcale się nie pojawić. Czekam końca umowy i ewakuacja ostateczna. Jakość tragiczna, drogo i bajzel.
 3. Mi strona i ebok nie działa. W Olsztynie przełączyli sygnał jakiś czas temu. Z racji tego że to mieszkanie rodziców, dopiero w poprzedni weekend miałem okazję zobaczyć jak to wygląda na żywo. I o ile sceptycznie podchodziłem do narzekania na sygnał z vectry, tak niestety muszę się zgodzić. Telewizor JVC z niskiej półki cenowej, a nawet na nim widać znaczącą różnicę w jakości obrazu. Sam mam vectrę u siebie w domu, ale nie przykładałem do tego wagi - tv i tak nikt nie ogląda, jest dodatkiem do internetu Ale mniejsza z tym. Po zmianach pojawiły się problemy. O i
 4. W Olsztynie też od kilku dni problemy. Zrywało połączenie i część stron nie działała.
 5. Za tyle dostałem 300+pakiet złoty.
 6. To że wersje hd są zakodowane to wiadomo. Natomiast mi tych kanałów w SD telewizor w ogóle nie znajduje, bo chyba je w końcu wywalili (?).
 7. Jeszcze kwestia tego co będzie w tych odkodowanych programach cyfrowych. U mnie nie ma polsatu i tvnu w hd (były kiedyś w sd, ale teraz ich chyba już nie nadają). Ja nie dostałem żadnego potwierdzenia wpłynięcia rezygnacji. Dopiero po telefonie na infolinię dowiedziałem się że jestem już na okresie wypowiedzenia Standardowo, na infolinii dostałem ofertę gorszą niż dla nowego klienta. Po samodzielnym telefonie do DUK dostałem 3x szybszy internet w tej samej cenie. Ogólnie jestem bardzo zadowolony, oferta utrzymaniowa znacznie lepsza niż w MM.
 8. Ja złożyłem wypowiedzenie jeszcze w kwietniu. Na wysłanego maila automatyczną zwrotkę dostałem po kilku dniach, ale nadal cisza z ich strony. Patrząc po ofertach wrzucanych do skrzynki, to ceny dla nowych klientów wyglądają bardzo słabo i sam nie wiem czego się spodziewać z ich strony.
 9. W panelu ebok jest chyba taka opcja? Ktoś się orientuje jak wygląda sprawa "przyspieszania" internetu przy kolejnej umowie? Swego czasu przy kolejnej umowie za darmo można było przeskoczyć na wyższy pakiet - podpisywało się umowę na 50 i od razu darmowy upgrade na 100 itd. Dalej takie triki proponują? Bo te 100Mb które aktualnie mam jest wąskim gardłem domu
 10. Ale co ma drożej? Może z dodatkowymi pakietami hbo/canal+. "Goła" oferta jest bardzo podobna, a i niekiedy vectra jednak tańsza. Bo z tego żyją. Kilkaset osób/kilka tysięcy ugra coś wypowiedzeniami, reszta jest golona. Sam się spotkałem z takim naganianiem i jest to dla mnie poniżej jakiegokolwiek poziomu. A
 11. Co w tym mało realnego skoro ta paczka dla nowych kosztuje ~56zł? Za 100zł to jest 1,2 Gb/s + MaxBox, no ale to trzeba się wysilić i przed zadaniem pytania chociaż sięgnąć po jakąś ulotkę ze skrzynki albo wejść na stronę www.
 12. Ja właśnie postanowiłem pożegnać się MM. Trochę to smutne, bo jednak ponad 15 lat razem - ale cóż, stary klient zawsze będzie gorszy od nowego. Oferty lepszej niż na poprzedniej stronie rzekomo nie byli w stanie zaproponować. I pewnie bym ją klepnął, ale...na drugim mieszkaniu korzystam z vectry i płacę podobnie, a mam internet 4x szybszy. Plus w vectrze wieczorami jednak jako tako to działa, a w MM od jakiegoś czasu mam wrażenie że siedzę na modemiku i łączę się przez 0202122. I w tv nie przeważają kanały w SD... Wiem po znajomych, że bez większych przebojów negocjowali maxboxy i
 13. Przeczytaj ze zrozumieniem co napisałem. Podpowiem, pierwsze zdanie wcześniejszego posta. To jest oferta z DUK. Pierwsza oferta. A jak wiadomo, na pierwszą ofertę się nigdy nie przystaję.
 14. Oczywiście, bez wypowiedzenia pierwsza oferta 59zł przy umowie na rok albo 49zł przy umowie na dwa lata. Obecnie płacę od roku 40zł za pierwszą opcję, więc po prostu zostałbym przy starej cenie. Ale przywykłem, że przy przedłużaniu umowy dostawałem zawsze coś więcej. Ale ciężko już negocjować, bo ciągle słyszę że i tak mam tanio Kwestia tego na ile mogę sobie pozwolić wybrzydzając, żeby nie przesadzić. Na czym mi zależy? Chyba na cenie najbardziej. Ten maxbox nie robi mi różnicy, bo doszłyby mi kanały dla kaszojadów i sportowe.
 15. Superbox + Pakiet hd + Pakiet Filmy i seriale + 30Mb za 40zł miesięcznie Superbox + Pakiet hd + Pakiet Filmy i seriale + 60Mb za 45zł miesięcznie Superbox + Pakiet hd + Pakiet Filmy i seriale + 120Mb za 50 miesięcznie. Myślicie że da się ugrać coś więcej? Gratisu do umowy nie chcą żadnego dać
×
×
 • Create New...