Jump to content

Grobel

Users
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Grobel

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

93 profile views
 1. Opierałem się przed tym, ale rzeczywiście...."Nie widzę rezygnacji w systemie." Co za cyrk.
 2. U mnie rachunek ok, ale mam inny "problem". Wypowiedzenie złożone na początku miesiąca i cisza. Zero kontaktu ze strony DUK. Nie dostałem też smsa z potwierdzeniem złożenia wypowiedzenia, a zawsze dostawałem parę minut po wizycie w salonie. Nie wiem teraz co robić, przecież nie będę do nich dzwonił i pytał czy wypowiedzenie na pewno wpłynęło
 3. Odbiegając od tematu wesołka... Chyba dział sprzedaży ma ostre parcie na podbicie wyników. Rok temu przy kończącej się umowie miałem dwa-trzy telefony z działu sprzedaży informujące o kończącej się umowie i z jakimiś słabymi propozycjami. W tym roku dzwonią od stycznia i robią to co najmniej raz w tygodniu. U kumpla to samo, telefonów było już kilka, a rok temu jeden.
 4. Ciekawe jak szybko aktualne wiadomości wpłyną na ceny, zwłaszcza przy osobach przedłużających umowy. Nie omieszkam poinformować co zaoferują mi. Pakiet biedacki (superbox i 30mega za 40zł) właśnie się kończy. W ubiegłym miesiącu miałem już chyba 7 telefonów ze sprzedażowego, że umowa się kończy i koniecznie muszę podpisać nową umowę. Oczywiście klasyczna gadka, że tak tanio już nie będzie ale mogą mi to samo zaoferować za jedyne 59zł Ogólnie to strasznie słaby ten dział sprzedażowy, pewnie studenci na zleceniach, bo o sprzedaży żadnego pojęcia. Tylko wyklepać ofertę i elo. Jedna pani wręcz podniosła na mnie głos, bo jak to śmiem twierdzić że to drogo W poniedziałek wypowiedzonko i zobaczymy co się ugra.
 5. Podaję co udało mi się osiągnąć, coby ktoś w przyszłości miał pogląd. A więc z 55zł zrobiło się 40zł z umową na 24miechy. Miałem dostać głośnik/rejestrator/dysk zewnętrzny do tego. Podziękowałem pani i powiedziałem że się zastanowię, bo cyrograf na dwa lata jest słaby Stanęło na 30mega plus superbox z gratisowymi pakietami seriale i hd (które testowo użytkuje już 3-4 lata ) za 40zł na 12 miesięcy. Pewnie ugrałbym jeszcze kilka zł, ale nie chciało mi się już tracić czasu na telefony w ciągu dnia. Zatem zaczynam już 18 rok korzystania z mm
 6. Umowa do końca maja, zatem zbliżam się do wypowiedzenia Aktualnie mam 30mega plus superboxa z pakietem seriale i hd(odpalone gratisowo). Płacę za to 55zł i jest to wina złej decyzji przy ostatnim przedłużaniu umowy. Dzwonili do mnie już dwa razy z ofertą. Za pierwszym razem standardowa gadka że promocja się kończy i będzie już drożej (65zł za to samo). Za drugim razem łaskawie stwierdzili, że jednak da się zrobić to po 55zł. Jednak wydaj mi się, że obecnie to drogo jak za taką paczkę. Nowi klienci mają maxboxa i 120 w tej samej cenie, więc zamierzam celować w taką paczkę albo znaczące obniżenie ceny. I tutaj dwa pytania. Czy za wymianę dekodera na moduł przy przedłużaniu nadal doliczają jakieś opłaty, czy idzie coś ugrać? I czy nadal dorzucają w fajnej cenie kartę sim, bo chyba przeniósłbym numer jak się będzie dobrze kalkulować.
×
×
 • Create New...