Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth
2 minuty temu, Arkon napisał:

Ty farciarzu. :) Co mnie podkusiło, żeby zrezygnować z nc+!?

Być może wątpliwej jakości 4K jakie jest na Eleven Sports 1 4K :P

Dalej nie wiem , czy mamy Natywne 4K podczas F1. Mógłby w końcu nadawca(Eleven) się określić.

Jest , czy też nie jest. O to jest pytanie  ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
4 minuty temu, Arkon napisał:

Jest jeden gość na tym forum, niby dobrze poinformowany, który twierdził, że LM na 100% nie będzie w nc+.

A gdybyś został, to nadal byś miał odkodowany PSP w NC+GO , bez wykupienia tych kanałów. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki - czy jesli mam umowe do czerwca 2021 roku to czy moge teraz zlozyc wypowiedzenie i negocjowac juz teraz nowe warunki? Chce dobrac pare pakietow premium i multiroom, ale zeby byla nowa 24 miesieczna umowa (obowiazujaca np od pazdziernika tego roku) i potargowac sie o jakas rozsadna cene

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowałem, że rezygnuję z tradycyjnej kablówki. Umawiałem się dwukrotnie na montaż, potem wytargowałem dobre warunki na które się zgodziłem ale nie oddzwonili. Nikt nie przyjechał, więc wypowiedziałem dodatkowe pakiety a do końca roku pozostałe usługi. 

 

Zestaw player+ unlimited (z Canal+ HBO) plus orange światłowód 300 wyjdzie mnie 80+50=130 czyli lepsze usługi za kilkadziesiąt złotych miesięcznie mniej. Do tego kompletne vod i brak reklam. Chyba skuszę się na Nvidia Shield TV, żeby nie musieć korzystać z web os które działa tak sobie to mógłbym mieć playera, netflixa i tidala w jednym pilocie. Pełna niezależność i dostęp do wszystkich treści bez oglądania się na to, czy Vectra coś wprowadzi czy nie.

Edytowane przez regedit32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleveny polecam w WP Pilot. Jakość jest nie gorsza niż z satelity, a w cenie 14,90 oprócz 4 Elevenów jest jeszcze 30 innych kanałów w tym podstawowe naziemne FTA, Stars TV, MusicBox, 4Funy, TraelXP, Fashion itd (są one też w pakiecie "darmowym" ale w gorszej jakości i z reklamami, a przy wykupieniu Eleven tego nie ma).

A jak chcesz mieć te wszystkie bzdety tematyczne to pakiet rozszerzony za dodatkowe 34,90 ma wszystkie AXNy, Foxy, Nat Geo, Filmboxy, BBC, Epic Drama, Comedy Central, Paramount, Sportklub, Fightklub, Motowizję, Fightbox, kilka kanałów od MTV itp.

Jest apka na Android TV, działa też via Kodi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Arkon napisał:

Masz w pakiecie Eleven i Polsat Sport Premium oraz pozostałe sportowe kanały?

 

W tych 80zł mam wszystkie Canal+ także z c+ now, sport 3 i sport 4, wszystkie 4 eleveny i pełną bibliotekę C+ i HBO. Do tego ok 50 tematycznych kanałów HD wraz z bogatą biblioteką programów i filmów. Do tego cofanie o 24h i catch up 7 dni.

 

w Vectrze proponowali w podobnej cenie (135zł) więcej kanałów linearnych, ale nieporównywalnie uboższą bibliotekę vod i brak elevenów i HBO plus umowa na 2 lata. Tyle, że na propozycjach się skończyło, bo pomimo mojej akceptacji warunków nikt nie oddzwonił z terminem montażu.

 

PSP nie ma ani w Vectrze ani w Playerze, natomiast jest w ipli. Jednakże akurat LM nie jest dla mnie kluczowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko dość uboga, dla mnie, oferta. Poza tym teraz jest promocja 80 zł, ale normalnie ten pakiet kosztuje 100 zł. Dziwne też, że nie zaproponowali Ci za 135 zł HBO w Vectrze. Nie rozważałeś Orange światłowód?

Tak poza tym dziś też rozmawiałem z DUK i okazało się, że oferty za 140 zł nie ma, konsultant się pomylił przy obliczeniach. :) Jest oferta za 11 zł droższa. Jako że dla mnie ważne są kanały PSP wcale nie skreślam Orange czy nawet nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o orange, ale brak programów na żądanie z playera (tvn, planete, travel czy ngc) skutecznie mnie zniechęca.

 

Jeśli chodzi o oferty Vectry to zauważyłem, że co i rusz podnoszą ceny o 5zł a potem o kolejne 5zł. Nawet w ulotkach. Ceny na www to już kompletna abstrakcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę w podpisie rzeczywiście płaciłeś w Vectrze bardzo dużo. Weź jeszcze jedno pod uwagę- jakość choćby Eleven czy HBO w kablu będziesz miał lepszą, bo biorą to światłowodem. Jeśli Ci na tym nie zależy, to masz C+ 4K w nc+, bogate nc+ go i mnóstwo materiałów 4K, jak napisał w innym temacie niezawodny

  @kingofsouth

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Chciałem prosić o pomoc podczas negocjacji z Vectra :)

 

Obecnie mam:

 

Pakiet Platynowy, Pakiet Sport Na Ostro, Pakiet Canal+ Select, Pakiet Eleven, DTV HD z PVR, Internet 150 Mb razem płacę 150 zł.

 

Rozmawiałem dzisiaj z panem z infolinii i zaproponowano mi zwiększenie prędkości internetu do 600 Mb w tej samej cenie.

 

Chciałbym zachować pakiet taki jaki mam jakoś specjalnie nie zależy mi na szybszym internecie, ani na dodatkowych pakietach.

 

Coś co ewentualnie mógłbym chcieć to Multiroom HD (Nie mam telewizorów 4K) oraz HBO GO.

 

Czy cena 100 zł za całość to czego posiadam + Multiroom jest realna? Ewentualnie 300 Mb lub 150 Mb + HBO GO + Multiroom za +/- 130 zł?

 

Umowa już wypowiedziana na infolinii (Wspomniałem o ciekawszej ofercie konkurencji) - kończy się w ostatnich dniach października ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pingwinmorderca napisał:

Witam,

 

Chciałem prosić o pomoc podczas negocjacji z Vectra :)

 

Obecnie mam:

 

Pakiet Platynowy, Pakiet Sport Na Ostro, Pakiet Canal+ Select, Pakiet Eleven, DTV HD z PVR, Internet 150 Mb razem płacę 150 zł.

 

Rozmawiałem dzisiaj z panem z infolinii i zaproponowano mi zwiększenie prędkości internetu do 600 Mb w tej samej cenie.

 

Chciałbym zachować pakiet taki jaki mam jakoś specjalnie nie zależy mi na szybszym internecie, ani na dodatkowych pakietach.

 

Coś co ewentualnie mógłbym chcieć to Multiroom HD (Nie mam telewizorów 4K) oraz HBO GO.

 

Czy cena 100 zł za całość to czego posiadam + Multiroom jest realna? Ewentualnie 300 Mb lub 150 Mb + HBO GO + Multiroom za +/- 130 zł?

 

Umowa już wypowiedziana na infolinii (Wspomniałem o ciekawszej ofercie konkurencji) - kończy się w ostatnich dniach października ;) 

Witam.Ja mam oprócz canal+select wszystko to co ty i internet zamiast 150 Mb. to 300Mb  i płacę 99 zł.Za 130 raczej nie wyciągniesz tego ale jak napisał poprzednik dzwoń do DUK i próbuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.09.2019 o 17:08, Arkon napisał:

Jak widzę w podpisie rzeczywiście płaciłeś w Vectrze bardzo dużo. Weź jeszcze jedno pod uwagę- jakość choćby Eleven czy HBO w kablu będziesz miał lepszą, bo biorą to światłowodem. Jeśli Ci na tym nie zależy, to masz C+ 4K w nc+, bogate nc+ go i mnóstwo materiałów 4K, jak napisał w innym temacie niezawodny

  @kingofsouth

Chętnie zamieniłbym Vectrę na nc+ ale mam zakaz instalacji anteny w akcie notarialnym (nowy budynek). Jest instalacja zbiorcza, ale nie unicable z jednym wątkiem per pokój czyli dwa. To oznacza kompromisy, na które nie chcę się zgodzić.

 

Obecnie interesuje mnie vod/ott w aplikacji, najchętniej bez umowy.

 

Co do jakości, Vectra wypada delikatnie lepiej w porównaniu do playera, ale player też ma coraz więcej materiałów 4k bez dodatkowych opłat. Dodatkowo netflix rekompensuje i uzupełnia całość oferty z której chcę korzystać. Raczej oglądam gotowe materiały, z biblioteki gdzie jakość w pełni mnie zadowala.

 

Vectra ze swoją usługą online, mimo, że obecnie mocno wzbogaconą, wiesza mi się i przełącza na różne jakości. Często buforuje pomimo super routera, na różnych urządzeniach, także na innych łączach. Doprowadza mnie to do pasji.

Edytowane przez regedit32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎11‎.‎09‎.‎2019 o 18:50, pingwinmorderca napisał:

Witam,

 

Chciałem prosić o pomoc podczas negocjacji z Vectra :)

 

Obecnie mam:

 

Pakiet Platynowy, Pakiet Sport Na Ostro, Pakiet Canal+ Select, Pakiet Eleven, DTV HD z PVR, Internet 150 Mb razem płacę 150 zł.

 

Rozmawiałem dzisiaj z panem z infolinii i zaproponowano mi zwiększenie prędkości internetu do 600 Mb w tej samej cenie.

 

Chciałbym zachować pakiet taki jaki mam jakoś specjalnie nie zależy mi na szybszym internecie, ani na dodatkowych pakietach.

 

Coś co ewentualnie mógłbym chcieć to Multiroom HD (Nie mam telewizorów 4K) oraz HBO GO.

 

Czy cena 100 zł za całość to czego posiadam + Multiroom jest realna? Ewentualnie 300 Mb lub 150 Mb + HBO GO + Multiroom za +/- 130 zł?

 

Umowa już wypowiedziana na infolinii (Wspomniałem o ciekawszej ofercie konkurencji) - kończy się w ostatnich dniach października ;) 

Mam podobny pakiet z tym, że Internet 300mb Multiroom  DTV HD z PVR  + MODUŁ do TV Cena 105zł   Aha jeszcze mam w dalszym ciągu HBO GO miało być na 4 miesiące jest już 5 miesiąc i dale odkodowane. Nie zgłaszam, bo i po co skoro działa. W umowie mam wyraźnie  zaznaczone 120dni później sami wyłączą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Posiadam pakiet Złoty (modul CI) + Net 50mb, płacę 49,90. Umowa do 31.01.2020. Wypowiedzenie wysłane poprzez @.  Dziś pierwszy telefon.

Propozycja konsultanta:

Złoty + Net 100mb - 49,90,  ewentualnie: Platyna + 100mb - 65zł, do tego Eleven + sport na ostro za 15zł, C+ Select za 35zł. 

Ewentualnie tylko Internet 100Mb za 19zł.

 

Propozycja wydaje mi się, że całkiem przyjemna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, regedit32 napisał:

Chętnie zamieniłbym Vectrę na nc+ ale mam zakaz instalacji anteny w akcie notarialnym (nowy budynek). Jest instalacja zbiorcza, ale nie unicable z jednym wątkiem per pokój czyli dwa. To oznacza kompromisy, na które nie chcę się zgodzić.

 

Obecnie interesuje mnie vod/ott w aplikacji, najchętniej bez umowy.

 

Co do jakości, Vectra wypada delikatnie lepiej w porównaniu do playera, ale player też ma coraz więcej materiałów 4k bez dodatkowych opłat. Dodatkowo netflix rekompensuje i uzupełnia całość oferty z której chcę korzystać. Raczej oglądam gotowe materiały, z biblioteki gdzie jakość w pełni mnie zadowala.

 

Vectra ze swoją usługą online, mimo, że obecnie mocno wzbogaconą, wiesza mi się i przełącza na różne jakości. Często buforuje pomimo super routera, na różnych urządzeniach, także na innych łączach. Doprowadza mnie to do pasji.

Tylko nie dziw się później, że będziesz psioczył na jakość Elevenów czy HBO.

Tak przy okazji pytanie do osób, które mają dostęp do oferty 4K- czy rzeczywiście Eleven często zamiast takich materiałów emituje tylko HD? Bo dostałem super ofertę, nawet tańszą niż obecnie płacę, ale bez dekodera 4K. Dlatego zastanawiam się czy warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj ze z czasem pojawia się kanały 4K w a Ty ich miał nie będziesz bez względy na to co pokazuje dziś Eleven nie powinno to być jakimkolwiek kryterium zwłaszcza ze oni jak działają każdy widzi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
W dniu 12.09.2019 o 23:04, regedit32 napisał:

Co do jakości, Vectra wypada delikatnie lepiej w porównaniu do playera, ale player też ma coraz więcej materiałów 4k bez dodatkowych opłat. 

Jakie produkcje Premium w 4K posiada Player?

Wymień jakiś tytuł godny uwagi. :)

Jak chcesz filmy w 4K to jedynie kolego Canal+4K mowa o telewizji linearnej,  nie streaming.

Vectra wypada również bladziutko w tym temacie , bo tam nie ma darmowej kolekcji VOD 4K .

W NC+ prócz sportu dostajesz takie rarytasy ;) w 4K  :

  1. 20190914-114401.jpg
  2. 20190914-114417.jpg
  3. 20190914-114430.jpg
  4. 20190914-114444.jpg

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...