Jump to content

vectriusz

Users
 • Content Count

  141
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by vectriusz

 1. Czwarty kanał 4K: https://www.telepolis.pl/wiadomosci/telewizja-i-vod/vectra-dolacza-czwarty-kanal-w-rozdzielczosci-4k-ultra-hd-i-zapowiada-nowy-stb-z-android-tv
 2. Według mnie Cinemaxy są bardziej wartościowe od HBO. Świetne filmy, seriali nie oglądam.
 3. Rzeczywiście u mnie też jest taka oferta. Za miesiąc spróbuję negocjować po 5 zł/mc za cały okres. Niektórzy z was pisali, że otrzymaliście zwrot pieniędzy za Cinemax? Jakie zasady są przyznawania zwrotu?
 4. Co do kanałów Cinemax trzeba przyznać, że mają świetne filmy. Jak wygląda sytuacja gdybym zdecydował się na zakup pakietu Cinemax? Negocjować magę całą umowy czy tylko chęć zakupu wspomnianego pakietu? Obecna umowa obowiązuje mnie jeszcze przez około 18 miesięcy.
 5. Wiecie coś czy Vectra włączy Biznes24?
 6. Myślę, że 80 zł za swój pakiet powinieneś dostać, może taniej.
 7. Jeśli kończy Ci się okres zobowiązania to złóż wypowiedzenie i z Tobą powinien skontaktować się DUK. W wypowiedzeniu zaznacz, że rozwiązujesz umowę z dniem zobowiązania. Było wiele razy na forum. Umowę zawrzyj telefonicznie, ponieważ masz 14 dni na jej rezygnację (chyba, że coś się zmieniło).
 8. Lipa. Chyba, że zależy Ci na 4K. Ja za platynę, sno, eleven, ero, 150 Mb z PVR płacę mniej. Z tym tylko, że mam zniżki z dawnych lat nieosiągalne dzisiaj. Za 80 zł to platyna minimum i chociaż sno.
 9. Witam. Posiadam dekoder ADB 3831 CDX. Od pewnego czasu mam jakiś problem z przełączaniem kanałów. W pilocie wymieniłem baterie. Nie wiem teraz, czy to wina pilota czy dekodera. Czy mieliście podobny problem?
×
×
 • Create New...