Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.08.2019 o 20:43, Arkon napisał:

Ktoś ma telefon komórkowy w Vectrze? Nie ma problemów z zasięgiem? Czy rzeczywiście bez limitu obejmuje wszystkie rozmowy, również na tel stacjonarne, SMS-y i MMS-y? Jak z internetem mobilnym, czy działa bezproblemowo? Cena 14,99 kusi. :)

 

Mam od niedawna, póki co wszystko działa ok ( nie licząc poziomu obsługi w BOKu którzy nie ogarniaja tematu komórek i przygód z dostawą karty SIM którą wysyłają kurierem z automatu na adres instalacji Vectry w godzinach kiedy ich Klienci są w pracy, a odbiór przesyłki tylko do rąk własnych z dowodem osobistym Klienta), no limit działa zgodnie z ofertą, nawet roaming w UE jest darmowy, cena  jest atrakcyjna więc można chyba polecić 

Edytowane przez zielo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do posiadaczy CAM-ów: w Vectrze uruchamia się je jak w UPC, że jest jakaś częstotliwość podstawowa i numer (NIT) dla regionu, który się wbija, żeby TV pobrał ładnie poukładaną gotową listę kanałów, czy tylko skan automatyczny całego pasma i ręczne przesuwanie? Instrukcji na stronie Vectry nie widzę...

 

PS: Gdyby miał ktoś możliwość nagrania całego strumienia TS z jakiegoś takiego multiplexu bazowego - nie pogardziłbym, tablice ze środka mię ciekawią ;)

 

EDIT: Już wiem, że jest bazowy: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie telefonii stacjonarnej (nie pytajcie po co telefon stacjonarny :)) w Vectrze.

Ktoś orientuje się, jaki aparat bezprzewodowy należy kupić aby nie było problemu w wyświetlaniem numer dzwoniącego. CLIP domyślnie jest uruchomiony ale wiem, że np w UPC nie każdy aparat jest kompatybilny aby wyświetlić numer.

Modem to Technicolor CGA2121.

Z góry dziękuję za odpowiedz.

Edytowane przez marketa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.08.2019 o 20:22, jose arcadio morales napisał:

a czego szukasz :)

 

Dla UPC zrobiłem tabelkę, np.: https://mr-orbita.pl/upc/?range=n43152 Mam też rozeznanie jak to jest realizowane u paru innych operatorów.

Teraz ciekawi mnie jak to jest rozwiązane w Vectrze? ;) Czy listy dla dekoderów są puszczane osobno w każdej lokalizacji, czy jeden wielki zbiorczy NIT? Albo BAT? Albo dedykowane rozwiązanie? Jak ze stacjami lokalnymi? Stąd fajnie byłoby popatrzeć w pełny TS ;)

Jeśli ktoś by miał możliwość zarzucenia do 5 minut Full TS, to dajcie znać ;)

  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie telefonii stacjonarnej (nie pytajcie po co telefon stacjonarny :)) w Vectrze.
Ktoś orientuje się, jaki aparat bezprzewodowy należy kupić aby nie było problemu w wyświetlaniem numer dzwoniącego. CLIP domyślnie jest uruchomiony ale wiem, że np w UPC nie każdy aparat jest kompatybilny aby wyświetlić numer.
Modem to Technicolor CGA2121.
Z góry dziękuję za odpowiedz.


Każdy, który jest przewidziany na PL i działa w Orange (TPSA), sam mam, korzystam, działa :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ile można mieć najtańszy pakiet telewizji typu srebrny, a nawet bardziej stalowy (nie wiem czy coś takiego jeszcze funkcjonuje) po złożonym wypowiedzeniu? 12/24 mscy


Do niedawna miałem stalowy + dekoder z nagrywarka + internet 50 mb za 49,99 zł


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

korzystam z Vectra Online. Wie ktoś kogo poprosić/jak wymusić na Vectrze, żeby nie blokowała przeglądarki Chromium dla tej usługi?

Korzystam z komputera HTPC na linuxie i tylko na tej przeglądarce mam w 100% płynny obraz przy streamingu wideo. Windows nie wchodzi w gre, a na innych przegladarkach obraz się tnie. Zgłosiłem problem Vectrze, ale odpisali, że nie wspierają Linuxa ani Chromium i na razie nie zamierzają. Wiem, że Chromium jest też dostepne na Windowsa, więc nie potrzeba wspierania Linuxa. 

 

Oczywiści usługa działa na linuxie w przegladarce np. Firefox, jednak obraz nie jest płynny - tnie się.

 

W Chromium ustawiałem też zgłaszanie się jako inna przeglądarka, ale to też nie pomogło.

 

Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Zba napisał:

Cześć,

 

korzystam z Vectra Online. Wie ktoś kogo poprosić/jak wymusić na Vectrze, żeby nie blokowała przeglądarki Chromium dla tej usługi?

Korzystam z komputera HTPC na linuxie i tylko na tej przeglądarce mam w 100% płynny obraz przy streamingu wideo. Windows nie wchodzi w gre, a na innych przegladarkach obraz się tnie. Zgłosiłem problem Vectrze, ale odpisali, że nie wspierają Linuxa ani Chromium i na razie nie zamierzają. Wiem, że Chromium jest też dostepne na Windowsa, więc nie potrzeba wspierania Linuxa. 

 

Oczywiści usługa działa na linuxie w przegladarce np. Firefox, jednak obraz nie jest płynny - tnie się.

 

W Chromium ustawiałem też zgłaszanie się jako inna przeglądarka, ale to też nie pomogło.

 

Dzięki za pomoc

spróbuj

a później może https://www.facebook.com/groups/tvonlinevectra/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy możecie mi potwierdzić, że w modemie epc3928s nie jest dostępny pełny zakres kanałów transmisji bezprzewodowej.

ja mam w ustawieniach dostępne tylko kanały od 1 do 9.

generalnie chciałbym się dowiedzieć co z tym można zrobić, czy można jakoś naciskać na vectrę w tej sprawie ?

w moim przypadku dużo korzystniej jest przejść na wyższe kanały, które są mniej oblegane.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...