Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Dziś pierwszy kontakt z DUK po złożeniu wypowiedzenia. Rozmowa była wyjątkowo krótka i powiedziałbym sucha. Ja powiedziałem, że zależy mi na dekoderze 4K, Eleven i Cinemax. Pan wystrzelił z ceną z kosmosu 170 zł(skąd on wziął taką ofertę!?) i się rozłączył na moją odpowiedź, że strasznie drogo. Śmiesznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ponowny kontakt z DUK i już dużo lepsza oferta- Platyna, SnO, Canal+ Select, HBO z GO zostają, prędkość internetu podwyższona do 150, wymiana routera na dwuzakresowy, dekoder 4K, multiroom z nagrywarką, dodaję Eleven i Cinemax i jeszcze trzy numery komórkowe. Całość wyszła niewiele ponad 190 zł. Bardzo sympatyczny konsultant. Gdyby nie nieszczęsna LM, to już dziś przedłużyłbym umowę, bo cena wydaje się naprawdę atrakcyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając Eleven 4K i Funbox co jest niezaprzeczalnym atutem Vectry to Multimedia ma trochę plusów w ofercie kanałowej względem Vectry - Sundance, Polsat Sport News/Fight, tematyczne MTV, VH1 Classics, SciFi Universal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry. Miało iść do wątku o MM.

A odnosząc się do meritum. Czy oferta jest żałosna? Zależy od oczekiwań. Ja podniosłem temat cen bo z TV interesuje mnie C+, HBO i w sumie kilka programów z głównego nurtu. Net jak net. Działa choć MM dopiero teraz na szarym końcu podnosi prędkości. Za to co mam w podpisie płacę jak dla mnie ekstremalnie tanio i moim zdaniem żadna inna kablówka nie dałaby mi tego w takiej cenie. W UPC ceny x2. W Orange FTTH pewnie x3. W Vectrze jak widać jeszcze drożej a do tego krążą opinie, że obraz TV w Vectrze jest widocznie gorszy niż w MM i UPC. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, bugmenot napisał:

Pomijając Eleven 4K i Funbox co jest niezaprzeczalnym atutem Vectry to Multimedia ma trochę plusów w ofercie kanałowej względem Vectry - Sundance, Polsat Sport News/Fight, tematyczne MTV, VH1 Classics, SciFi Universal...

Pomijając brak Foxa, Fox Comedy, BBC First, National Geographic i wielu innych i mnóstwo programów w SD. Dla mnie bez dwóch zdań najgorsza kablówka. Ja cały czas rozważam ofertę Orange(LM i wiele innych programów) i żałuję odejścia z nc+.

@mixiorek

Pochwal się ile płacisz. Nie jest tak źle z obrazem w Vectrze. Gdyby mieli Polsat Sport Premium ofertę uznałbym za co najmniej dobrą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkon: prawda, tych kanałów brakuje, ale w drugą stronę względem MM też są wielkie braki. Zważając na to co oglądam, dla mnie bardziej "bolesne" byłyby te w Vectrze.

Obie kablówki do Orange, UPC czy Netii nie mają podejścia ofertowo. Z tym, że MM jest chociaż tania, a Vectra to już średnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra z Orange mają dekoder z 4K a inni duzi nie bardzo. Inną sprawą jest to co można zobaczyć obecnie w tym 4K. Jeżeli komuś zależy na Polsatach Premium to wiadomo, że nie wybierze MM.

Odnośnie obrazu w Vectrze to krążą opinie o większej kompresji itp. ale osobiście ani razu nie miałem możliwości porównania 1:1 na tym samym TV. Natomiast IPTV Orange i Netii jest dla mnie jakościowo słabe. Obraz w UPC jest bardzo ok.

Płacę średnio wyraźnie poniżej 80zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bugmenot

Na UPC też mnóstwo osób narzeka(choćby na dekoder i brak 4K), ale zgodzę się że ofertę mają lepszą niż Vectra(niestety u mnie są niedostępni), choć cenowo chyba na poziomie Orange, które ma bez wątpienia najwięcej do zaoferowania. Netii nie znam zupełnie. Platforma Canal+(nieźle zmienili nazwę) ma znowu Canal+ 4K, czyli dla mnie najlepszy kanał w wysokiej rozdzielczości dostępny w Polsce, ale jakoś mi się nie uśmiecha dla jednego kanału montować anteny, choć nie wykluczam tej ewentualności(Legia w 4K to byłoby piękne).

@mixiorek

Cenę rzeczywiście miałeś rewelacyjną. Jeśli możesz to przejdź na umowę bez zobowiązania. Wtedy chyba nawet przejęcie przez Vectrę Ci nie zaszkodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Orange to nie mają Polsatów Premium no i to IPTV... na plus można uzyskać fajną cenę pakietową dla 4 usług. Dobra promocja dla Warszawy. Choć negocjując mocno z UPC też można dosyć nisko zejść.

Odnośnie UPC. Naprawdę tak wiele osób czeka na dekoder 4K? Ile jest obecnie tych kanałów dla kablówek? C+ ale chyba tylko na platformie, no i Eleven. Jak ktoś chce 4K to bierze w tej jakości Netflix i tam jest więcej materiałów.

 

Niestety to z MM nie przejdzie. Po cyrografie wchodzą kwoty z cennika, które są kosmiczne. Jeżeli zdążę przed końcem umowy to rozpocznę twarde negocjacje warunków i będę chciał kolejną umowę na 24 miesiące.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
2 minuty temu, mixiorek napisał:

Jak ktoś chce 4K to bierze w tej jakości Netflix i tam jest więcej materiałów.

 

 

Panie Netflix i Amazon to już za mało. Nie samymi filmami/ serialami człowiek żyję.

PL, Bundesliga, La Liga i Ekstraklasa w 4K, to miód na moje oczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orange światłowód ma PSP w cenie jak masz Canal+ Prestige. Jestem na bieżąco, bo negocjuję z nimi ofertę od miesiąca. Niestety są drodzy i nie do końca jestem przekonany do ich dekoderów. Jeśli Vectra to wysokie ceny dla Ciebie, to Orange to prawie kosmos, chyba tylko Jambox jest droższy, choć ponoć jakość mają najlepszą.

@kingofsouth

Ty farciarzu. :) Co mnie podkusiło, żeby zrezygnować z nc+!?

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...