Jump to content

vectriusz

Users
 • Content Count

  136
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About vectriusz

 • Rank
  Amator

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Myślę, że 80 zł za swój pakiet powinieneś dostać, może taniej.
 2. Jeśli kończy Ci się okres zobowiązania to złóż wypowiedzenie i z Tobą powinien skontaktować się DUK. W wypowiedzeniu zaznacz, że rozwiązujesz umowę z dniem zobowiązania. Było wiele razy na forum. Umowę zawrzyj telefonicznie, ponieważ masz 14 dni na jej rezygnację (chyba, że coś się zmieniło).
 3. Lipa. Chyba, że zależy Ci na 4K. Ja za platynę, sno, eleven, ero, 150 Mb z PVR płacę mniej. Z tym tylko, że mam zniżki z dawnych lat nieosiągalne dzisiaj. Za 80 zł to platyna minimum i chociaż sno.
 4. Dekoder ADB 3831 CDX: zauważyłem, że 24 lipca była aktualizacja. Wiecie co się zmieniło?
 5. Fajnie, ale co z taką prędkością robić? Oj starzeje się. Jeszcze jakbym wczoraj słuchał "muzykę" łączenia się przez modem do tepsy 😉
 6. Wcześniej na ADB 3138CDX miałem informację o możliwości kupna dostępu do KSW. Czyli to tylko reklamy.
 7. @5QR nie powinno być, ale mogą być błędy tzn. rozbieżności względem tego co uzgodniłeś. Mnie kiedyś taka przygoda się zdarzyła. Wtedy korzystamy z 14 dni na odstąpienie od umowy i zaczynamy kolejne negocjacje.
 8. @5QR Szczerze mówiąc nie pamiętam już skąd te zniżki. Mam je od bardzo dawna, pewnie po przejęciu przez Vectrę lokalnej kablówki. Muszę tylko pilnować aby zawsze aneksować umowę przed końcem zobowiązania. Inaczej zniżki przepadną.
 9. Moja umowa: Platyna, SNO, Eleven, Erotic, PVR, 150Mbit = 81zł Ale mam trochę zniżek
 10. @lon_ger za 80 zł powinni dorzucić SNO, Eleveny. Próbuj. Przy okazji mam pytanie. Czy wypowiedzenie umowy w postaci pliku pdf można teraz wysyłać e-mailem? (taki sam jaki zapisany w systemie Vecrty)
 11. Dycha więcej i platyna PVR +SNO + 150 Mbit.
 12. Czy wypowiedzenie można składać logując przez Strefę Klienta? Czy może wystarczy przesłać PDF z poczty która jest zapisana w systemie?
 13. Wróćmy do głównego tematu Vectry założonego przez Cyfromaniaka, zaraz będziemy rozmawiać o pakietach + 4K i zrobi się bałagan.
 14. Robi się ciekawie. Oby sprzęt działał szybko i można było ustawić własną listę kanałów. Tylko jaka cena?
×
×
 • Create New...