Jump to content

vectriusz

Users
 • Content Count

  126
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About vectriusz

 • Rank
  Amator

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. vectriusz

  Vectra

  Dycha więcej i platyna PVR +SNO + 150 Mbit.
 2. vectriusz

  Vectra

  Czy wypowiedzenie można składać logując przez Strefę Klienta? Czy może wystarczy przesłać PDF z poczty która jest zapisana w systemie?
 3. Wróćmy do głównego tematu Vectry założonego przez Cyfromaniaka, zaraz będziemy rozmawiać o pakietach + 4K i zrobi się bałagan.
 4. vectriusz

  Vectra

  Robi się ciekawie. Oby sprzęt działał szybko i można było ustawić własną listę kanałów. Tylko jaka cena?
 5. vectriusz

  Vectra

  Uciągnie
 6. vectriusz

  Vectra

  Witam. Powoli muszę szykować się do aneksu umowy. Obecnie posiadam net 150 Mbit/s, prawdopodobnie dostanę ofertę 300 Mbit/s. Jest tylko problem tego rodzaju, że raczej chciałbym pozostać przy zestawie modem Vectry, router swój. Od operatora posiadam modem Thompson TCM471. Czy ww. urządzenie będzie poprawnie pracowało przy 300 Mbit? I drugie pytanie, mniej ważne: czy można samemu aktualizować sterowniki modemu od Vectry i jak ewentualnie można to zrobić?
 7. vectriusz

  Vectra

  Złóż wypowiedzenie.
 8. vectriusz

  Vectra

  W tej cenie powinna być Platyna, Net 150, SNO i PVR, może i Eleven.
 9. vectriusz

  Vectra

  100 za platynę i internet to sporo, zważywszy, że te 300mb nie jest Ci pewnie potrzebne.
 10. vectriusz

  Vectra

  @Winback: czy oprogramowanie Graphyne ma być dostępne we wszystkich dekoderach Vectry?
 11. vectriusz

  Vectra

  Czy byłaby możliwość uruchomienia np. YouTube na dekoderach Vectry, oczywiście po odpowiedniej aktualizacji? Czy ich parametry wykluczają taką zmianę?
 12. vectriusz

  Vectra

  Dzień dobry w nowej odsłonie Mam pytanko. Gdzie na stronie Vectry można znaleźć informacje o zmianach w ofercie kanałowej? Ostatnio była przy zakładce Telewizja, ale została zastąpiona programem telewizyjnym.
 13. vectriusz

  Vectra

  OK, ale nie było mowy o tym w poście. Dla mnie jeśli coś działa, to działa. Nie ma kanały zwrotnego - nie działa.
 14. vectriusz

  Vectra

  Na początek to nie wiem czy zamawianie usług ze strony www to dobry pomysł. Złóż wypowiedzenie na TV /oczywiście jeśli już możesz/ i negocjuj telefonicznie z DUK. Co do modemu od Vectry, powinien dać radę, ale pod warunkiem, że będzie stał możliwie centralnie w mieszkaniu, a nie pod ścianą za fotelem. Najpierw odbierz sprzęt od Vectry i sprawdź jak działa. Swój router możesz zawsze kupić po sprawdzeniu. Inna sprawa to instalacja. To, że monter powiedział, dziwne że działa o niczym nie świadczy. Jak działa, to działa. Mój przewód z klatki poprowadzony do pokoju ma 21 lat, czyli teoretycznie może mieć tyle lat co monter Edit: sprzęt od Vectry do modem i router w jednym.
 15. Czy po przełączeniu na inny kanał, też macie zjawisko zmniejszenia siły głosu, który powraca do normy automatycznie po kilkunastu sekundach? Mam dekoder ADB 3831 CDX. Nie wiem ,czy to wina dekodera, czy telewizora.
×