Jump to content

kojkojo78

Users
 • Content Count

  70
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About kojkojo78

 • Rank
  Niedoświadczony
 • Birthday 08/19/1978

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

244 profile views
 1. Wczoraj też przez długi czas po informacji z forum nie widziałem tej oferty. W końcu jednak w dniu wczorajszym się pojawiła i dziś też jest widoczna.
 2. Kiedyś też snułem takie rozważania, że dodatkowe kanały History i Soundance są płatne. Ostatecznie po 2 latach w Polsacie naprawdę nie znalazłem tam ani razu nic co bym chciał obejrzeć. Ale oczywiście rzecz gustu. Zapłacić na pewno bym nie zapłacił za te kanały nawet 2 złotych.
 3. No i wtopiłem biorąc extra 3x0 zł. 😉W dodatku więcej za dekoder i zakupiona w salonie wiec bez odstąpienia. Obstawiacie, że to już jest swiateczna propozycja?
 4. @iricios . Kolega powyżej dopytywał więc odpowiedziałem podając przykład jak wygląda to u mnie gdyż niedawno zawałem umowę. A że coś jest w linku? Cała oferta dla nowych też jest w linku na stronie Canal plus.pl. Zwróciłem uwagę np. na kod z ulotki, który pominąłem mimo zagladania do watku przez co płacę niepotrzebnie za dekoder 4k. W każdym razie jest to wypowiedź w temacie. Po to jest forum. Ty rozpisałeś się niemniej nie wnosząc do tematu wątku kompletnie nic poza skarceniem(słusznym)udostępniających w wątku kody. Też tego nie pochwalam. Ale reprymenda była już za to udzielona tym osobom wcześniej .
 5. Ja skorzystałem z promocji CA. Łącznie otrzymam 510 zł. Bo jak widać wyżej Koledzy posiadają jeszcze dodatkowe kody na 50 zł. Darmowy dekoder z kodu z ulotki ja niestety gdzieś przegapiłem więc za dekodery płacę normalnie. Trzeba pamiętać, że w CA należy zapewnić wpływ na poziomie 1 tys. (nie przelew ze swojego konta ani z takiego którego jest się współposiadaczem/pełnomocnikiem). Aby konto było darmowe trzeba wykonać jakąś transakcję np. zapłacić blikiem za zakupy itp. Nie zamawiałem karty do tego konta więc nie wiem jakie są warunki dotyczące kart. Z pomocą tabliczki mnożenia wyliczyłem, że pakiet extra (bez CP i HBO i innych premium) z dekoderem 4k oraz multiroomem (1x) (koszt dekoderów 25 PLN) będzie mnie kosztował średniomiesięcznie 56,25 zł i uważam, że to jest maksymalna cena jaką dałbym za tą ofertę. Podpuszczacie mnie trochę, że za chwilę będzie taniej na święta ale cóż tak można czekać w nieskończoność. Pozdr.
 6. Myślę że mając umowę na czas nieokreślony raczej nie. Bo będziesz miał dwie. Raczej skontaktować się i porozmawiać o zmianie warunków.
 7. A orientujecie się jaka jest oferta na infolinii w stosunku do strony? Brał ktoś ostatnio ?W punkcie dziś zweryfikowałem że 5 zł taniej niby liczą za dekoder niż przez stronę
 8. Dzięki. Ale dalej jak klikam w link to jest tak ... https://sklep.pl.canalplus.com/landing-page/archiwalne-lp/ca?categories=12909
 9. W punkcie powiedziano że jest jeszcze możliwość uzyskania promocji z credit agricole że zwrotem. Prawda to? Boo na stronie nie znajduję.
 10. Dzwoniłem do duk z zapytaniem o informację na wypowiedzeniu że należności wynoszą do dnia 10.10 - 55 zł. Okazało się że to za październik płatne do końca mca. Muszę przyznać że DUK vectry nie jest zbyt nachalny . Zapytał Pan co prawda czy chcę zrezygnować czy chce ofertę. Powiedziałem że raczej zrezygnować więc nie nalegał. 😉No i ok. Ja na razie nie widzę to dla siebie oferty. <EDIT> Godzinę później jednak ktoś zadzwonił. Zaproponowali za zł platynę +600 MB + SNO za 115 zł z multiroomem. To co na stronie , chyba tylko MR taniej bo za 10 zł. Za to bez okresu za 50% ceny. Powiedziałem że ma dzwonić w poniedziałek ale generalnie jestem zniesmaczony a jeszcze screeny Kolegi wyżej przypominają mi dekoder polsat Evobox PVR, którego nie cierpię. Chyba będę czekał na coś ciekawego z Canal plus(moje ulubione menu dekodera) a w vectrze zostanie internet.
 11. Dzięki. Arkon i taka opcję bym przytulił. Też potrzebuje MR. Tylko net bym wolał 300 z uwagi na grające dziecko. I w cenie, którą powyżej podałem też był MR. Ale Twój przykład wskazuje że powinni ode mnie wołać ok. 140 zł.
 12. Witam. PoSiadam w vectra Internet 300 mb za 55 zł. Umowa była na rok po to aby kończyła się mniej więcej równo z Polsatem. No i nadeszła ta piękna chwila.😉 polsat kosztował mnie ok. 75 m-cznie średnio bo było to 6 m-cy za 0 i dalej 105 zł. W tym był full eleveny i hbo. Przeglądam pakiety vectry i jeśli chciałbym nagrywanie , płatne , hbo i c plus select to wychodzi jakieś160 złotych( liczyłem już sredniomiesiecznie z uwzględnieniem rabatu 50 %). Czy myślicie że najpierw powinienem złożyć wypowiedzenie posiadanego Internetu? Czy można jakaś lepsza cenę uzyskać z tym. Czy dobierając do Internetu telewizje wyjdzie podobnie? Przez telefon dostałem info że przy przedłużeniu mogę c+ dostać za 35 zł i to trochę kusi. Ewentualnie zastanawiam się nad rezygnacją z Premium bo dziś w każdej chwili można zakupić c+ np. Przez Playera np. Na sezon żużlowy czy hbo go bez łaski operatorów i kupować je gdy jest potrzebne.
×
×
 • Create New...