Jump to content

Recommended Posts

23 minuty temu, jose arcadio morales napisał:

to niemożliwe od strony technicznej bo moduły operatorów w telewizorach tylko rozkodowują sygnał i nie wpływu na jego parametry

Dokładnie, mam moduł i u mnie jest 1080p.

Na jakiej podstawie twierdzisz że na module jest 1080p ?

Po wciśnięciu przycisku INFO na swoim TV ukazuje się rozdzielczość : 1080i na kanałach HD oraz 2160p na kanałach 4K.

Mam Samsunga SUHD .

• Like 1

W dniu 14.11.2019 o 21:00, jose arcadio morales napisał:

jeżeli Twój telewizor nie wspiera p to co poradzisz

4K wspiera a 1080p już nie 🙈 A może mylisz p z i ? Porozmawiaj z technikami z Vectry 

2 godziny temu, jaceksobczak napisał:

Na jakiej podstawie twierdzisz że na module jest 1080p ?

Po wciśnięciu przycisku INFO na swoim TV ukazuje się rozdzielczość : 1080i na kanałach HD oraz 2160p na kanałach 4K.

Mam Samsunga SUHD .

Tak samo jest u mnie.

Jest oczywiste że każdy TV UHD wspiera również 1080p.

Swoją drogą jak to możliwe że moduł na kartę nie umożliwia oglądania w rozdzielczości 1080p skoro nowsze dekodery to umożliwiają od dawna. 

Przecież teoretycznie moduł na karte powinien uzyskiwać lepszy obraz i dźwięk w porównaniu z dekoderem bo nie ma kodowania i dekodowania przez urządzenia dekodera.

Edited by jaceksobczak

Ten telewizor to Samsung z wysokiej półki . Wszystkie aktualizacje na bieżąco. Zresztą jak widać powyżej nie tylko ja mam ten problem.

Na marginesie wątku dotyczącego modułu Vectry.

Czy nadal mając to urządzenie nie da się nagrywać programów? 

Podobno Vectra wprowadziła moduły, bo wielu klientów się o nie pytało (handlowcy tej firmy wysyłali komunikaty do centrali, że obecni oraz potencjalni klienci się o nie dopominają, więc "góra" w końcu łaskawie uległa). Może więc po kilku latach od ich wprowadzenie tym razem wielu klientów dopomina się o umożliwienie nagrywania programów przez tv na własny dysk twardy(?) i również tym razem ten anty klienci beton z zarządu spółki w końcu łaskawie zgodził się na techniczne odblokowanie nagrywania(?).

Posiadacze modułów, jak to u Was w tym momencie wygląda?

Wobec tego, że raczej spodziewam się odpowiedzi (informacji) negatywnej, czyli, że nadal się nie da, to mam drugie pytanie uzupełniające (bo tego akurat nigdy nie wiedziałem, jak to jest na pewno). Otóż, czy przy braku nagrywania nie ma również możliwości zatrzymywania programu i następnie oglądania z opóźnieniem, a więc bez nagrywania, ale chociaż z możliwością pauzowania programów na kanałach aktualnie włączonych (oczywiście z dołączonym do tv dyskiem twardym)?

Proszę o informację, bo jest to dla mnie ważnych szczegół.

Pytam się dlaczego TVP Sport w Vectrze nie jest fta? Ba, nie jest dostępny nawet od najniższego pakietu stalowego, tylko dopiero złoty! To skandal. Wszystkie kanały dostępne bezpłatnie w naziemnej tv cyfrowej są w Vectrze odkodowane, mało tego niektóre są w HD, ale brak tego jedynego kanału. Juz nie mówię o wersji HD, skoro nadają jeszcze TVP Sport w SD, to chodz jego odkodować. Dlaczego zbiorczy klienci biznesowi czyt. Spółdzielnie Mieszkaniowe, którym Vectra świadczy usługi dostępu do anteny azart nie interweniują w tej sprawie, jak kilka miesięcy temu gdy po naciskach odkodowano Stopklatke HD, SUPER POLSAT HD czy TV6 HD.
Najwyzsza pora przestać zarabiać na kanalach, które są dostępne bezpłatnie!

• Like 1
  • Upvote 1

Muszę zainterweniować z SM Złote Łany. Pójdzie pismo na dziennik podawczy.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Wtedy podmienili 3 kanały to się zrobiła wojna.... A taki tvp sport..... :)

Obecnie mam pakiet TV Złoty, dekoder z nagrywarką PVR, internet 50 MBit i telefon stacjonarny bez limitów za 89 zł miesięcznie.

Czy ktoś z Was się orientuje, czy w promocji Black Friday mógłbym zwiększyć pakiet TV na Platynowy i z czym by się to wiązało (wydłuży okres lojalki?) i ile kosztowało?

Witam, mam pakiet Pakiet Super Film & Sport i tam c+, dziś zauważyłem (dopiero)? , że lata mi Cinemax 1 i 2, promocja jakaś?> okno otwarte?

Tylko się cieszyć. Usunąć posty bo szpiedzy z Vectry też to czytają.

4 minuty temu, szyzag123 napisał:

Ogólnie to w pakiecie Super Film & Sport Cinemax jest

Ogólnie to nie było nigdy, teraz  świeci, mam pakiet [email protected] 3 lata.....

Tylko się cieszyć. Usunąć posty bo szpiedzy z Vectry też to czytają.

A co Ty myślisz, że komuś w Vectrze zapomniało się włączyć koder na tych kanałach? No bez jaj...
  • Like 1

Dziś w nocy Vectra wcześniej niż to było zapowiadane usunęła TVP 1,2 i Info w jakości SD. W to miejsce dodali wersje HD tych kanałów - dzięki czemu mamy:

- TVP 1 HD na 101 i 111, TVP 2 HD na 102 i 112, TVP Info HD na 103 i 803 - po co te kanały jeszcze raz dublować ??? Podobnie wygląda to z grupą TVN, gdzie np. TVN 24 HD jest 3 razy. TVP Kultura dalej została w jakości SD :(

• Like 1

Dziś w nocy Vectra wcześniej niż to było zapowiadane usunęła TVP 1,2 i Info w jakości SD. W to miejsce dodali wersje HD tych kanałów - dzięki czemu mamy:
- TVP 1 HD na 101 i 111, TVP 2 HD na 102 i 112, TVP Info HD na 103 i 803 - po co te kanały jeszcze raz dublować ??? Podobnie wygląda to z grupą TVN, gdzie np. TVN 24 HD jest 3 razy. TVP Kultura dalej została w jakości SD
Napiszę Ci po co...
Otóż jest gro abonentów, którzy pomimo posiadania dekodera HD oglądali programy TVP na kanałach SD 101 i 102. Żeby uniknąć głupich telefonów na infolinię dlaczego nie działa "jedynka" i "dwójka" (czego i tak dziś nie udało się uniknąć), Operator zdecydował się dla tych właśnie osób zdublować te kanały. Co z resztą i tak nie udało się zrealizować bez komplikacji bo np. złomowate Motorole nie miały głosu na kanalach TVP. Dopiero powtórne wyszukanie listy kanałów załatwiły problem.

14 godzin temu, kfm877 napisał:

Napiszę Ci po co...
Otóż jest gro abonentów, którzy pomimo posiadania dekodera HD oglądali programy TVP na kanałach SD 101 i 102. Żeby uniknąć głupich telefonów na infolinię dlaczego nie działa "jedynka" i "dwójka" (czego i tak dziś nie udało się uniknąć), Operator zdecydował się dla tych właśnie osób zdublować te kanały. Co z resztą i tak nie udało się zrealizować bez komplikacji bo np. złomowate Motorole nie miały głosu na kanalach TVP. Dopiero powtórne wyszukanie listy kanałów załatwiły problem. 

No tu się z tobą zgodzę ale bo co 3 razy powtarzać TVN 24 HD ?

Edited by lukasz1122a
Błąd w nazwie

Witam

Czy taka propozycja jest korzystna: pakiet platynowy  + hbo + canal+prestige + internet 300mb + multiroom z nagrywarka + eleven za 185 zł? To samo bez canal+ za 150 zł.