Jump to content

boski

Users
 • Content Count

  43
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About boski

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam! Ile wynosi teraz opłata za sam internet 150 MBs? po wypowiedzeniu. Bo mi nagle z 40 zł. zrobili 45 zyla, bez jakiś informacji. Wypowiadać, czy czekać?
 2. NIe rozumiem twego posta. Widziałem. Twoje to mistrzostwo świata. Ja bym przy mistrozstwach kraju chociaż chciał pozostać i co stargować aby się w wypowiedzenia nie bawić itp.
 3. Witam was panowie i panie! Przez 2 lata człowiek się nie udzielał, bo miał umowę na taki okres i nadchodzi to co u każdego z was. Umowa kończy mi się w październiku, a już teraz od sierpnia dostaję telefony z ofertą. Umowy nie wypowiadałem jeszcze, sami tarabanią. Przez jakiś czas wylatywali mi z takimi ofertami, że po kilkudziesięciu sekundach nastawał koniec. Aż jakaś miła pani zaproponowała coś ciekawego. Obecnie mam: Pakiet Extra z canal + = 79,99 HBO = 0 HBO GO = 5 VOD = 0 najem dekodera = 5 Eleven sport włącz = 15,90 Eleveny sobie wyłaczyłem po roku jak miałem za 11,90 i mam od czerwca je za 15,90 Razem wychodzi 105,89 zł. Do tego jakiś FOX VOD, i inne Obecnie jeden z ciekawszych telefonów to: - to co mam i dodatkowo: - Polsat sport (nie wiem jaki doskładanie, czy to mistrzowska piłka czy Polsat sport z żużlem a to mnie ciekawi) - jakie net geo vod i cis jeszcze vod Proponują dekoder 4K ale to dodatkowo 5 więcej, więc dekoder wyjdzie za 10 zł. Eleveny mają być wyłącz i włącz. Cena to 103,49 zł Ewentualnie 108,49 z dekoderem 4K. I teraz: 1) czekać na obniżkę - do ile stargować 2) brać i się cieszyć 3) Jakieś dodatki na kilka miesięcy można dostać (man pack lub ciś podobnego) Z góry dzięki za odpowiedzi!!
 4. Pytanie. Ile teraz kosztuje sam internet? 150 mb Dalej 40 zł. czy coś niżej da się ugrać?
×
×
 • Create New...