Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Kontaktowałem się wczoraj z DUK, aktualnie posiadam od 4 lat tylko internet 150mb/s i płacę 44,99 zł. Wypowiedzenie złożone 2 tygodnie temu, umowa do końca roku.

Nie jestem zadowolony z rozmowy, bo tak naprawdę otrzymałem propozycję taką jaka jest na stronie w świątecznej wyprzedaży...

Zależy mi na Złotym + SnO + Eleven + Multiroom + Internet 150mb/s i to wszystko zaproponował za 89,99 zł, bez opłat aktywacyjnych. Chciałem 1x PVR to sztywno 15 zł i nie ma innej możliwości. Już nagrywarkę odpuściłem ale chciałbym chociaż USB PVR - wczoraj nawet chciał to za 2 zł a nie gratis ?

Obstawiam, że za 2 lata, mając już TV+Internet pewnie będę mógł wynegocjować coś lepszego, a teraz jak mam tylko internet to jestem trochę traktowany jak nowy klient.

Próbował ktoś fajniejsze warunki wynegocjować mając jedynie internet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się umowa z moim obecnym operatorem i zastanawiam się nad Vectrą. W BOK-u Vectry otrzymałem propozycję oferty świątecznej dla nowych klientów na tv i internet oraz 50% ceny na multiroom w pierwszych czterech miesiącach. Czyli: Platyna+SNO+11 sports+300MB/s + HBO z HBO GO +Multiroom  za 117,48 zł w pierwszych 4 miesiącach a później 124,98zł.Sprzęt: 2x moduł CI (główny+multiroom).

Aktywacja w salonie Vectry 59,99zł.

 

Ta sama oferta przez internet kosztuje tyle samo, tylko aktywacja wynosi 1 zł.Zależy mi na 2-ch modułach CI,które dają możliwość oglądania kanałów 4K bez konieczności dopłaty za dekoder 4K. W ofercie online nie ma możliwości zamiany dekodera HD na moduł Cam. Można to zrobić później w salonie za jedyne 149 zł za moduł .?

 

 

 

 

 

Edytowane przez Piotr-Piła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi by się umowa skończyła w październiku ale wziąłem eleven za 2.99  na 3 lata  ,zerwanie umowy 1800zł a sam eleven 200 .W moim mieście w 2020 r ma być UPC gdzie mają Polsat Sport Premium.

 

 

Pakiet złoty +eleven+sport na ostro+dekoder pvr+100 mb/s + telefon bez ograniczeń =92 zł 

Edytowane przez bartmeces
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem dekoder PVR na nowszy (soft Graphene, VEC-4730 CDX) i szukam możliwości ustawienia własnej listy kanałów. Według instrukcji powinienem wybrać MENU i następnie podpozycję "TELEWIZJA" ale software nie ma niestety takiej pozycji :( Mogę tylko wybrać "PROGRAM TV" ale po naciśnięciu OPT (sugerowane przez instrukcję przy pozycji TELEWIZJA) nic się nie dzieje. Obawiam się, że nie będzie się dało ustawić TVP1 pod numerem 1. Może ktoś ma podobny model i jest w stanie pomóc? Może jest jakiś trik, żeby to zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Ale tak jak napisałem, żadne nowe MENU nie zostaje wywołane po naciśnięciu OPT. No i instrukcja opisuje żeby operować w  rubryce TELEWIZJA, której nie mam. Mam za to tylko "PROGRAM TV.

 

OK - ROZWIĄZANE. Po aktualizacji oprogramowania, udało mi się dotrzeć do menu edycji listy programów.

 

Ulżyło mi :-)

Edytowane przez CYFROmaniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, w jakiej cenie można wyrwać pakiet złoty przy złożonym wypowiedzeniu i kończącej się umowie? A ile za najem dekodera HD Z VOD czyli ten bez pvr.

 

Obecnie pakiet srebrny 7.90 + najem dekodera bez nagrywarki 12 zł   + eleven 10 zł + cinemax 10 zł (cinemax i eleven na 100% rezygnuję jak tylko będę mógł).

W UPC to na forum rozpiskę prawie wszystkich promocji mają, a tutaj ciężko cokolwiek znaleźć ?

 

Da radę pakiet złoty wraz z dekoderem za ok 25 zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam telewizor lg49sm8600 PLA jak włożę moduł CI+ to nie mogę zdekodować kanałów i nawet z włożonym modułem niekodowane kanały się tną a gdy wyjmę CI+ kanały nie kodowane działają poprawnie. Oprogramowanie w TV aktualne. Moduł z roku 2015 pierwsza seria jak się tylko pojawiły pierwsze moduły. Czy ktoś ma podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak usunąć urządzenia z tv online? Coś zmienili i nie mogę się zalogować nawet na przeglądarce, której używałem do oglądania, bo pokazuje maksymalną liczbę urządzeń i nie wyskakuje żadna opcja do usunięcia jak kiedyś... Totalnie bez sensu. Zabezpieczenie pierwsza klasa. Wystarczy, że przeinstalujemy przeglądarkę z jakiegoś powodu i już jest problem, bo wchodzimy jako nowy użytkownik. Jak się okaże, że trzeba prosić Vectrę o usunięcie, no to brawo, brawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Venio napisał:

Jak usunąć urządzenia z tv online? Coś zmienili i nie mogę się zalogować nawet na przeglądarce, której używałem do oglądania, bo pokazuje maksymalną liczbę urządzeń i nie wyskakuje żadna opcja do usunięcia jak kiedyś... Totalnie bez sensu. Zabezpieczenie pierwsza klasa. Wystarczy, że przeinstalujemy przeglądarkę z jakiegoś powodu i już jest problem, bo wchodzimy jako nowy użytkownik. Jak się okaże, że trzeba prosić Vectrę o usunięcie, no to brawo, brawo.

ile razy przeinstalowujesz przeglądarkę w miesiącu? to jedno urządzenie a masz do wykorzystania cztery i jeszcze pięć zmian i tak co miesiąc. kasujesz ciasteczka? to sam jesteś sobie winny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, szyzag123 napisał:

@kingofsouth  Więc jest szansa, że w Vectrze będą. 

Sprawdzę , bo będę znów u rodziny.

Jednak oglądanie meczy PL na Canal+4K to jest to coś , czego może Vectra pozazdrościć.

Mimo tego, że jestem abo PC+ , to z miłą chęcią bym chciał obecności Canal+ w Vectra Online.   :mrgreen:

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...