Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Możesz zrobić test. Jeśli masz tv z dvbc to wyszukaj wszystkie kanały cyfrowe kablowe. Jak masz sygnał to powinno znaleźć kanały od 100 do 907 tylko że zakodowane. Żeby być jeszcze pewnym to weź deko od rodziców i podłącz u siebie.

 

No i czy masz kabel z Vectry doprowadzony do mieszkania?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !

Od kilku miesięcy skończyła mi się umowa i tak sobie myślę o skorzystaniu jakieś fajnej promocji od Vectry.

Obecnie mam dwa dekodery (HD PVR + HD + 2x pakiet platynowy + 20 Internet za 134 zł miesięcznie - umowa była podpisana bardzo dawno temu.

 

Jak myślicie czy w tej cenie (do 140 zł) dostałbym taki mix:

- dekoder 4K+ dekoder HD + 2x pakiet platynowy + na jednym dekoderze 4k pakiet Canal + bez kanałów sportowych + 50 lub 100 internet

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Arkon napisał:

Bez problemu. Ja płacę 139 zł za dekoder 4k+ dekoder z nagrywarką jako multiroom, Platynę, SnO, Eleven, Canal+ Select i HBO z GO. Do tego internet 150 MB.

 

I nie jesteś nowym abonentem tylko długoletnim

 

Edytowane przez lukasz1122a
Błąd w tekście
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie przymierzam się do przedłużenia umowy z Vectrą. W związku z tym chciałbym się was zapytać ile tak około mogę zapłacić ta takie dwie paczki (albo ta albo ta) ? Na stronie internetowej Vectry widziałem że jest dużo ofert (wszystkie z pakietem sport na ostro). Ciekawy jestem czy można je układać po swojemu, czy sport na ostro musi być obecny w każdej paczce.

 

1) dekoder PVR 4K + Multiroom dekoder HD + pakiet platynowy + pakiet Sport na Ostro + pakiet Canal + Prestige + internet 150 mb,
2) dekoder PVR 4K + Multiroom dekoder HD + pakiet platynowy + Canal + Prestige + internet 150 mb,

 

Dla przykładu:

Mój wujek kilka miesięcy temu przedłużył swoją umowę z Vectrą i teraz ma za 110 zł platynę + sport na ostro + 300 internet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.02.2020 o 08:13, lukasz1122a napisał:

Obecnie przymierzam się do przedłużenia umowy z Vectrą. W związku z tym chciałbym się was zapytać ile tak około mogę zapłacić ta takie dwie paczki (albo ta albo ta) ? Na stronie internetowej Vectry widziałem że jest dużo ofert (wszystkie z pakietem sport na ostro). Ciekawy jestem czy można je układać po swojemu, czy sport na ostro musi być obecny w każdej paczce.

 

1) dekoder PVR 4K + Multiroom dekoder HD + pakiet platynowy + pakiet Sport na Ostro + pakiet Canal + Prestige + internet 150 mb,
2) dekoder PVR 4K + Multiroom dekoder HD + pakiet platynowy + Canal + Prestige + internet 150 mb,

 

Dla przykładu:

Mój wujek kilka miesięcy temu przedłużył swoją umowę z Vectrą i teraz ma za 110 zł platynę + sport na ostro + 300 internet

Kilka postów wyżej napisałem ile płacę za swój zestaw. Po drugie- jeśli dekoder 4K to jednak konieczny, moim zdaniem, jest kanał Eleven 4K, w którym rzadko, bo rzadko, ale trafiają się takie transmisje. Inne kanały w tej technologii dostępne w Vectrze są nic niewarte i nawet nie mam ich na liście.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Arkon napisał:

jeśli dekoder 4K to jednak konieczny, moim zdaniem, jest kanał Eleven 4K, w którym rzadko, bo rzadko, ale trafiają się takie transmisje. Inne kanały w tej technologii dostępne w Vectrze są nic niewarte..

Dokładnie , ten post proszę wziąść sobie do serca jeśli ktoś z was w przyszłości myśli o dekoderze 4K. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wyciągasz zbyt pochopne wnioski. Ja pisałem nie o dekoderze, tylko o kanałach Eleven. Nikt nie wie co będzie w przyszłości. Może się zdziwisz, ale ja na dziś, lepiej oceniam starego Arrisa. Wcale nie jest wolniejszy,  z dyskiem Toshiby jest cichutki i na dziś lepiej dopracowany. To oczywiście tylko moja opinia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.02.2020 o 11:11, Arkon napisał:

Kilka postów wyżej napisałem ile płacę za swój zestaw. Po drugie- jeśli dekoder 4K to jednak konieczny, moim zdaniem, jest kanał Eleven 4K, w którym rzadko, bo rzadko, ale trafiają się takie transmisje. Inne kanały w tej technologii dostępne w Vectrze są nic niewarte i nawet nie mam ich na liście.

 

No właśnie się ta zastanawiam czy warto przejść z HD na dekoder 4K wiedząc że będę miał tylko dwa kanały odbierające tą jakość. Co do sportu to Eurosport, Polsat Sport i TVP Sport mi wystarczą - więc pakiet Eleven z 4K odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lukasz1122a napisał:

 

No właśnie się ta zastanawiam czy warto przejść z HD na dekoder 4K wiedząc że będę miał tylko dwa kanały odbierające tą jakość

Te dwa kanały nie są warte uwagi. To kanały Demo co sobie na YouTube więcej znajdziesz materiałów w 4K a nie jakieś teledyski (Ultra TV 4K) i programy z Funbox UHD. 

Na chwilę obecną tylko Eleven Sports 1 4K. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, kingofsouth napisał:

Te dwa kanały nie są warte uwagi. To kanały Demo co sobie na YouTube więcej znajdziesz materiałów w 4K a nie jakieś teledyski (Ultra TV 4K) i programy z Funbox UHD. 

Na chwilę obecną tylko Eleven Sports 1 4K. 

 

Masz rację więcej produkcji w 4K jest na Youtube niż na tych dwóch kanałach. Tak jak pisałem na razie zostaje przy dekoderze HD. Jakby ruszył u nas w Vectrze na przykład: Discovery 4K, Eurosport 4K czy TVP 4K to wtedy bym bardziej rozważył przejście z HD na 4K a tak obecnie to klops.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:

Krótkie pytanie: za niedługo kończy mi się umowa (była kolejny raz przedłużona na takich warunkach): internet 150Mb/s,  40zł, zobowiązanie na 12 m-cy. Czy jest szansa w tej cenie/czasie zobowiązania ugrać coś więcej, np. 300Mb/s?

 

Podkreślam, to jest sam internet, telewizja mnie nie interesuje. Również nie bardzo mnie interesuje dłuższy czas zobowiązania. Większa prędkość downloadu też w sumie nie jest mi potrzebna. Jednak przy 300 miałbym chociaż większy upload, bodaj 20Mb/s (teraz 15).

 

P.S. Uprzedzając: możliwości techniczne są, bo już mnie kiedyś nagabywali na 300, oczywiście za wyższą cenę niż mam obecnie i cyrograf 24m-ce. 

Edytowane przez Stanley99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam wszystkich. Jestem na etapie przedłużania umowy z Vectrą, ale proponują mi nic więcej niż standardowa oferta i zastanawiam się ile teoretycznie wg was powinienem płacić za pakiet Platyna + multiroom+internet 150. Proponują jeszcze do tego sport na ostro +2 mies HBO, ale to jest chyba standard teraz.

Wkurzyłem się i wypowiedziałem umowę bo zaproponowali mi praktycznie tyle samo co płacę teraz (104zł) i miałbym tylko szybszy internet. Utrzymanie klienta dzwoniło ale nic nowego nie powiedzieli. Zastanawiam się też czy targować się z nimi i iść w zaparte do końca czy szukać sobie nowego dostawcy.

Z tego co czytałem to niektórzy płacą za podobne pakiety około 80 zł, z tym że umowy podpisywane już chwilę temu i nie wiem  czy polityka vectry się nie zmieniła od tego czasu w stosunku do wypowiadających umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś używa karty od Vectry bezpośrednio w czytniku na tunerze z E2 i może potwierdzić/nie potwierdzić jej działanie z oscamem? Z tego co wiem Vectra daje CI+ ale interesuje mnie czy karty parują z modułami, czy jednak komuś udało się odpalić ją bezpośrednio w czytniku. Każde info na wagę złota :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...