Jump to content

a.cisek1

Users
 • Content Count

  203
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About a.cisek1

 • Rank
  Czasami wpadam
 1. Kontaktowałem się wczoraj z DUK, aktualnie posiadam od 4 lat tylko internet 150mb/s i płacę 44,99 zł. Wypowiedzenie złożone 2 tygodnie temu, umowa do końca roku. Nie jestem zadowolony z rozmowy, bo tak naprawdę otrzymałem propozycję taką jaka jest na stronie w świątecznej wyprzedaży... Zależy mi na Złotym + SnO + Eleven + Multiroom + Internet 150mb/s i to wszystko zaproponował za 89,99 zł, bez opłat aktywacyjnych. Chciałem 1x PVR to sztywno 15 zł i nie ma innej możliwości. Już nagrywarkę odpuściłem ale chciałbym chociaż USB PVR - wczoraj nawet chciał to za 2 zł a nie gratis 🙄 Obstawiam, że za 2 lata, mając już TV+Internet pewnie będę mógł wynegocjować coś lepszego, a teraz jak mam tylko internet to jestem trochę traktowany jak nowy klient. Próbował ktoś fajniejsze warunki wynegocjować mając jedynie internet?
 2. Problem rozwiązany z pomocą kolegów na forum sat4all. Pomogło wgranie OPENPLI 8_6 BXZB BZZB BSKA BSLA.
 3. Jak włączę Telnet w DCC wyświetla się czarne okienko z napisami: clear ***Server has closed*** Login incorrect nbox login: Nie wiem co dalej.
 4. To moje pierwsze próby z dekoderem z Enigmą 2 (nBox), dlatego proszę o wyrozumiałość. Dla zresetowania hasła w nBox usunąłem "passwd": Dream Explorer - Internal Flash - kakalog/etc - passwd (nie było tam wcale "passwd-", o którym była mowa w instrukcji na ten temat, aby w nim usunąć ten minus i wtedy byłoby, login: root i hasło: pkteam). Po tym straciłem zarówno dostęp do FTP w DCC (wyświetla się napis: Cannot create profile path!) jak i możliwość połączenia z przeglądarką internetową (którego wcześniej też nie było, i co było powodem mojej próby j.w.) Sieć domowa istnieje (przy włączonym DHCP): System - Sieć - test sieci (brak tylko połączenia Nameserwer1) Proszę o pomoc jak rozwiązać problem
 5. Odbieram wiązkę europejską praktycznie bez problemów na antenie 90 cm z zeza (centralnie H-B), woj. Świętokrzyskie.
×
×
 • Create New...