Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie nie jest źle.

Na UPC tez narzekają.

Doskonała jakość HD w Vectrze była ale kilka lat temu.

Przejście na QAM 256 miało umożliwić zachowanie jakości przy jednoczesnej większej ilości kanałów.

Ale jak zaczęli upychać nowo dodawane kanały to jakość się pogorszyła.

Zresztą chyba dotyczy to wszystkich kablówek. Jak się chce zmieścić jak najwięcej kanałów to zawsze traci się na jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości zapytam, na ilu kanałach (częstotliwościach) odbieracie telewizję cyfrową w Vectrze i czy wszystkie paczki są w QAM256? U mnie dla porównania (lokalny operator) mam 37 kanałów zajętych przez DVB-C i wszystkie w QAM256 a programy, które są pobierane po światłowodzie mają duży bitrate. Nic nie jest nadmiernie upchane kosztem mocnego ograniczenia bitrate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Enox napisał:

Czy Vectra aktualizuje moduły CI+, tak jak dekodery?

Są aktualizacje modułów CI+, tylko bardzo rzadko, bo co w zasadzie w nich aktualizować?
Co do częstotliwości, z tego co się orientuję, są one lokalne i w każdym miesicie będzie to wyglądać inaczej. Mogę robić screen z programu do edycji listy kanałów na E2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wypowiedzenie mam do końca lutego. Dzwonił jeden gość, ale jego oferta była identyczna, co na stronie internetowej, a w dodatku coś rozłączyło i już nie oddzwonił. Jest tu mnóstwo osób, które wypowiadały umowy. W jakich terminach dzwonili z DUK-u? Czy było to już np. pod koniec wypowiedzenia? Dzwonili kilka razy, czy tylko raz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra prześcignęła UPC również pod względem uploadu, dają obecnie więcej, niż UPC w swoim najwyższym pakiecie: https://media2.pl/telekomunikacja/159655-Dwa-razy-szybciej.-Vectra-podkreca-predkosc-wysylania-danych.html

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku.
  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Internet od Vectra mogę szczerze polecić (przynajmniej w Gdańsku). U znajomego kilka razy były problemy z internetem od UPC, u mnie i innych znajomych z Vectra problemów nie było - ani z prędkością, ani z dostępnością usługi, ani ze sprzętem.

 

W dniu 25.01.2020 o 13:47, Szefu89 napisał:

Witam, wypowiedzenie mam do końca lutego. Dzwonił jeden gość, ale jego oferta była identyczna, co na stronie internetowej, a w dodatku coś rozłączyło i już nie oddzwonił. Jest tu mnóstwo osób, które wypowiadały umowy. W jakich terminach dzwonili z DUK-u? Czy było to już np. pod koniec wypowiedzenia? Dzwonili kilka razy, czy tylko raz?


Do mnie dzwonili kilka razy. Kilka razy też nie mogłem odebrać, wtedy sam do nich zadzwoniłem i też załatwiłem sprawę. Ogólnie jest tak jak ktoś pisał wcześniej - dużo zależy na jakiego konsultanta trafisz. Ponawiaj próby kontaktu i negocjuj. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.01.2020 o 13:21, hubearth napisał:

Czy Vectra dostanie w końcu kanały Polsat Sport Premium? Coś wiadomo w tym temacie?

 

Przecież Vectra nie udostępni tego za darmo.

Tam gdzie są te kanały ludzie płaca po ok. 30 zł miesięcznie dodatkowo.

Po za meczami na żywo w ciągu kilku dni reszta to same powtórki.

Ilu z Was będzie chciało tyle płacić dodatkowo ?

Na tym polega problem i nic dziwnego że mało kto udostępnia te kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mieszkam w Radomsku. Mam internet Vectra. Od ponad dwóch tygodni kłopoty z Wi-Fi. Zgłaszam, coś tam robią i za jakiś czas to samo. Pojawia się i znika.

Edytowane przez Barti
Post napisany niechlujnie, jednym ciągiem. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W marcu kończy mi się umowa z Vectrą. Mam pakiet Złoty, Eleven Sports na ostro, internet 50 Mb/s, płacę za wszystko 75 złotych. Chciałbym dobrać platynę i internet 15 0Mb/s. Czy w tej cenie mogę coś ugrać z nimi?

Edytowane przez Barti
Post napisany niechlujnie, jednym ciągiem. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

rodzice maja od x lat internet i telewizję w Vectrze: platyna + sno + dekoder pvr + @ 50, za całość płacą ok 79 zł. Czy da się zejść z ceny zostawiając te warunki? 

 

Czy jeśli wykupimy multirooma, to muszę z drugiego dekodera korzystać w domu u rodziców, czy mogę podłączyć go u siebie w mieszkaniu - w bloku jest Vectra, ale ja nie mam z nią umowy. Chodzi o to czy ten dekoder odkoduje sygnał w innej lokalizacji.

 

W mojej lokalizacji - Siedlce - jest spora konkurencja dla Vectry - czy to pomoże w negocjacjach ceny usług?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...