Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Za niecałe pół roku (30. czerwca) kończy mi się dwuletnia (pierwsza) umowa z Vectrą na paczką TV + Internet. Aktualnie mam TV Złoty + PVR + SNO + Internet 100 MB za 69,90 zł. Powoli zaczynam obserwować oferty i zastanawiam się co mogę ugrać za parę miesięcy na przedłużeniu. Nie ma u mnie światłowodu, ani VOD (pomimo, że to nowe osiedle), maksymalna dostępna prędkość internetu to 150 MB. Tak sobie patrzę na oferty na mój adres na stronie Vectry, to o mało nie spadłem z krzesła - sama TV w pakiecie Platynowym z PVR 84,99 zł... Vectra ma monopol w moim mieście, do bloku nie dociera nawet sygnał Orange, o światłowodzie można pomarzyć. Jeśli chodzi o TV to mam zbiorczą SAT, więc ewentualnie wchodzi w grę jakaś platforma cyfrowa, ale jeśli chodzi o internet "po kablu", Vectra jest jedynym dostawcą, więc nie mam wyboru. Myślicie, że powinienem pozostać przy obecnej mojej ofercie, czy może uda się ugrać coś więcej bez podnoszenia ceny? Chciałbym podbić do platyny i może zwiększyć net do 150 MB. Jak to ugrać? I kiedy zacząć?

Edytowane przez bLaYd
drobne poprawki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w listopadzie przedłużałem umowę i za Platynowy, dwa dodatkowe dekodery i 150 Mbps płacę koło 85 zł. Pewnie by jeszcze dało zbić, gdybym nie był za granicą poza UE, bo zysk na Vectrze zjadłby rachunek za roaming. Atakuj też wspólnotę mieszkaniową, bo u mnie wspólnota podpisała już umowę na Światłowód Orange.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, bLaYd napisał:
Za niecałe pół roku (30. czerwca) kończy mi się dwuletnia (pierwsza) umowa z Vectrą na paczką TV + Internet. Aktualnie mam TV Złoty + PVR + SNO + Internet 100 MB za 69,90 zł.

 

Taniej nic nie ugrasz, szczególnie w mieście gdzie nie ma oferty lokalnej, a i tak masz bdb cenę. Jeśli się nie zmieni po przejściu na czas nieokreślony to bym tak zostawił. 100, a 150Mb to żadna różnica, szczególnie jeśli masz za upgrade zapłacić 10zł.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Platynowy, SNO, Eleven, C+ select, HBO, Mooltiroom (2 dekodery z nagrywarką), internet 300mb - 165 zł. 

Umowa skończyła się we wrześniu, aktualnie na czas nieokreślony. Po kontakcie z BOK nie są w stanie mi nic zaproponować taniej.

Czy uzyskam coś więcej w Dziale Utrzymania Klienta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ofercie noworocznej podobna oferta kosztuje 164,97 zł dla nowych klientów. Jest Canal+ Prestige zamiast Select i Multiroom na dekoder HD, który jest za 50% przez pierwsze 4 miesiące, a reszta oferty taka sama, jak twoja. Więc na pewno da się uzyskać coś więcej.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś byłem w salonie Vectry bo kończy mi się umowa 31 marca. Za pakiet złoty(15zł) + C+ select(34,99) + eleven(10zł) + 150MB/s(59,99zł) + dekoder 4K PVR(45zł) + moduł CL+(7,5zł) + SNO(0zł) wycenili na 172zł w tym odjąć 15zł za zgody marketingowe itp. to zostało 157zł. Do tej pory płacę 92zł ale mam bez C+ select i bez dekodera 4K, tylko 2x CL+.  Czy da się zbić na mniejszą kwotę poprzez tel do BOK? Zastanawia mnie wysoka kwota za dekoder 4K bo to aż 45zeta... Internet tez drogi bo 60zeta w tym ze to połaczenie z pakietem złotym, razem 75zł więc chyba w okolicach normy średniej. Vectra tu nie ma żadnej konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Czy ktoś z Was ma ofertę na sam internet? Obecnie mam 150Mb/s , planuję przedłużyć umowę na 300 lub 600. W DUK twierdzą, że najniższe ceny, jakie mogą dać to te, które są na stronie, tj. 300 - 44,99zł, 600 - 54,99zł. Stąd moje pytanie do Was. Czy można coś ugrać niżej za sam net?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.01.2020 o 14:41, Szefu89 napisał:

Dobra oferta, jak to uczyniłes ??

Po jakim czasie od złożenia wypowiedzenia się kontaktują? 

Tego samego dnia zadzwonili. Wystarczyło, że wspomniałem o konkurencji (podobno ;) Netia oferuje większy pakiet za mniejszą kwotę). Pan z Vectry podzielił umowę na dwa kroki ... najpierw aktywował platynę i 150Mb/s, a później przerobił za 0zł 150Mb/s na 300Mb/s.

Zawsze możesz zadzwonić na infolinię Vectry, następnie poprosić o połączenie z DUK. Powodzenia. Napisz czy się udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, raffde napisał:

Cześć.

Czy ktoś z Was ma ofertę na sam internet? Obecnie mam 150Mb/s , planuję przedłużyć umowę na 300 lub 600. W DUK twierdzą, że najniższe ceny, jakie mogą dać to te, które są na stronie, tj. 300 - 44,99zł, 600 - 54,99zł. Stąd moje pytanie do Was. Czy można coś ugrać niżej za sam net?

Weź nic nie zmieniaj, bo masz 150Mb/s, a w stopce masz symetryczne łącze... 100Mb/s.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Paweleccc napisał:

Tego samego dnia zadzwonili. Wystarczyło, że wspomniałem o konkurencji (podobno ;) Netia oferuje większy pakiet za mniejszą kwotę). Pan z Vectry podzielił umowę na dwa kroki ... najpierw aktywował platynę i 150Mb/s, a później przerobił za 0zł 150Mb/s na 300Mb/s.

Zawsze możesz zadzwonić na infolinię Vectry, następnie poprosić o połączenie z DUK. Powodzenia. Napisz czy się udało.

Dzwonił wczoraj, ale proponował mi to, co jest w ofercie na stronie internetowej i w sumie w trakcie rozmowy nas rozłączyło i już nie oddzwonił. Także, czekam na następny telefon. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu. Brawo Vectra. Efekt wdrożenia Docsis 3.1?

 

"Vectra zwiększa prędkość wysyłania danych (upload) klientom korzystającym z usług internetowych 300 Mb/s lub 600 Mb/s. Z nawet dwukrotnie wyższych parametrów prędkości użytkownicy mogą korzystać od dzisiaj.

W pakiecie 300 Mb/s, dostępnym w Vectrze, upload zwiększony został z 20 Mb/s do 40 Mb/s, natomiast w pakiecie 600 Mb/s z 30 Mb/s do 60 Mb/s. Aby rozpocząć korzystanie z szybszego wysyłania plików, użytkownik korzystający z jednej z tych ofert musi jedynie wyłączyć modem i po 5 sekundach włączyć go ponownie."

 

https://www.telepolis.pl/wiadomosci/taryfy-promocje-uslugi/vectra-zwieksza-predkosc-wyslania-danych-do-60-mb-s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...