Jump to content

Recommended Posts

Witam,

Posiadam pakiet Złoty (modul CI) + Net 50mb, płacę 49,90. Umowa do 31.01.2020. Wypowiedzenie wysłane poprzez @.  Dziś pierwszy telefon.

Propozycja konsultanta:

Złoty + Net 100mb - 49,90,  ewentualnie: Platyna + 100mb - 65zł, do tego Eleven + sport na ostro za 15zł, C+ Select za 35zł. 

Ewentualnie tylko Internet 100Mb za 19zł.

Propozycja wydaje mi się, że całkiem przyjemna :)

16 godzin temu, regedit32 napisał:

Chętnie zamieniłbym Vectrę na nc+ ale mam zakaz instalacji anteny w akcie notarialnym (nowy budynek). Jest instalacja zbiorcza, ale nie unicable z jednym wątkiem per pokój czyli dwa. To oznacza kompromisy, na które nie chcę się zgodzić.

Obecnie interesuje mnie vod/ott w aplikacji, najchętniej bez umowy.

Co do jakości, Vectra wypada delikatnie lepiej w porównaniu do playera, ale player też ma coraz więcej materiałów 4k bez dodatkowych opłat. Dodatkowo netflix rekompensuje i uzupełnia całość oferty z której chcę korzystać. Raczej oglądam gotowe materiały, z biblioteki gdzie jakość w pełni mnie zadowala.

Vectra ze swoją usługą online, mimo, że obecnie mocno wzbogaconą, wiesza mi się i przełącza na różne jakości. Często buforuje pomimo super routera, na różnych urządzeniach, także na innych łączach. Doprowadza mnie to do pasji.

Tylko nie dziw się później, że będziesz psioczył na jakość Elevenów czy HBO.

Tak przy okazji pytanie do osób, które mają dostęp do oferty 4K- czy rzeczywiście Eleven często zamiast takich materiałów emituje tylko HD? Bo dostałem super ofertę, nawet tańszą niż obecnie płacę, ale bez dekodera 4K. Dlatego zastanawiam się czy warto.

Pamiętaj ze z czasem pojawia się kanały 4K w a Ty ich miał nie będziesz bez względy na to co pokazuje dziś Eleven nie powinno to być jakimkolwiek kryterium zwłaszcza ze oni jak działają każdy widzi..

• Thanks 1
  • Upvote 1

Guest lukimann

Czy Vectra wycofała się już z zamiaru przejęcia Multimediów?

Guest kingofsouth
W dniu 12.09.2019 o 23:04, regedit32 napisał:

Co do jakości, Vectra wypada delikatnie lepiej w porównaniu do playera, ale player też ma coraz więcej materiałów 4k bez dodatkowych opłat. 

Jakie produkcje Premium w 4K posiada Player?

Wymień jakiś tytuł godny uwagi. :)

Jak chcesz filmy w 4K to jedynie kolego Canal+4K mowa o telewizji linearnej,  nie streaming.

Vectra wypada również bladziutko w tym temacie , bo tam nie ma darmowej kolekcji VOD 4K .

W NC+ prócz sportu dostajesz takie rarytasy ;) w 4K  :

1. 20190914-114401.jpg
  2. 20190914-114417.jpg
  3. 20190914-114430.jpg
  4. 20190914-114444.jpg

Edited by kingofsouth

Guest kingofsouth

To ja wiem, ale porównywać  produkcje made in TVN do Hollywoodu , nie przystoi  :P 

Oczywiście są wyjątki , ale one są akurat w kolekcji Canal+4K :mrgreen:

Jak ktoś już obejrzał te 5 filmów "made in Hollywood" w 4K to zawsze może obejrzeć Voltę ;).

Guest kingofsouth

Samych filmów w kolekcji Canal+ 4K VOD  jest 21 nie wszystkie są na moim screenie. 

Edited by kingofsouth

To było ironicznie :). To bardzo mała ilość przy Netflixie zarówno w Playerze jak i NC+ GO. Ale idzie do przodu ;).

Edited by bugmenot

Dzisiaj miałem pierwszy telefon z DUK -

Przy zachowaniu obecnej oferty (Pakiet Platynowy, Pakiet Sport Na Ostro, Pakiet Canal+ Select, Pakiet Eleven, DTV HD z PVR, Internet 150 Mb ) - Propozycja 134 zł miesięcznie - przyznam szczerze ze spodziewałem się lepszej oferty (Co też przekazałem panu z DUK:D) Podobno od 1 września zmieniły się ceny i to obecnie najniższa oferta - no zobaczymy :D 

Przy dodaniu HBO GO za 19,99 zł + Mutiroom za 10 zł czyli razem - 164 zł miesięcznie.

Trochę drogo? Hmmm nawet bardzo. Moim zdaniem i tak wszystko zależy od wcześniejszych umów i na jakie kwoty one opiewały. Stąd też różne kwoty za podobne warunki.

Podwyżek ciąg dalszy. Vectra po cichu zmieniła nową ofertę komórkową, z informacji zamieszczonych na stronie internetowej wynika że wprowadzono droższe pakiety z większą ilością internetu w wyższej cenie (zamiast 2GB jest 3GB i wyższa cena o 3 zł) zlikwidowano chyba też zniżkę 5 zł na drugi i kolejny numer. 😕

Czy może ktoś potwierdzić? 

Edited by zielo

Dzisiaj kolejny kontakt z DUK. I taka sama oferta. Na moja opinię że to drogo i ludzie mają takie pakiety - za 110 zł łącznie z HBO i Multiroom, dostałem odpowiedź - "Jak mi pan podać imię i nazwisko kto tyle płaci to dostanie pan za tyle" - także nie wstydwstydźciezcie się koledzy czekam :D😎 Ogólnie wrażenia z DUK negatywne - dość aroganckie podejście. Cos czuje że skończyły się czasy niskich cen - a może to zależy od jakiej ceny się startowało...

To napisz ile dotychczas płaciłeś za swój pakiet. Ciekawe jest to, że mnie proponują nawet niższą cenę po dodaniu kanałów Eleven. Ja walczę o dekoder 4k bez dodatkowych opłat.

Mam pytanie jest ktoś z Gdyni? Jak działa internet i tv w vectrze, często są jakieś awarie, jak jest jakościowo z TV i internetem?

Chcę się przenieść z MM, tu wszystko działa spoko, w ciągu kilu lat miałem może ze dwie przerwy w dostawie usług.

Dzisiaj miałem pierwszy telefon z DUK -

Przy zachowaniu obecnej oferty (Pakiet Platynowy, Pakiet Sport Na Ostro, Pakiet Canal+ Select, Pakiet Eleven, DTV HD z PVR, Internet 150 Mb ) - Propozycja 134 zł miesięcznie - przyznam szczerze ze spodziewałem się lepszej oferty (Co też przekazałem panu z DUK) Podobno od 1 września zmieniły się ceny i to obecnie najniższa oferta - no zobaczymy  
Przy dodaniu HBO GO za 19,99 zł + Mutiroom za 10 zł czyli razem - 164 zł miesięcznie.
No slabo to wychodzi chyba trzeba jakiś Internet bez pakietu tanio i wrócić do canal+7a4466764607d80a48f9c98ae25451c1.jpg

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

W dniu 13.09.2019 o 15:51, Klausik napisał:

Witam,

Posiadam pakiet Złoty (modul CI) + Net 50mb, płacę 49,90. Umowa do 31.01.2020. Wypowiedzenie wysłane poprzez @.  Dziś pierwszy telefon.

Propozycja konsultanta:

Złoty + Net 100mb - 49,90,  ewentualnie: Platyna + 100mb - 65zł, do tego Eleven + sport na ostro za 15zł, C+ Select za 35zł. 

Odbierz prywatną wiadomość.

W dniu 13.09.2019 o 15:51, Klausik napisał:

Witam,

Propozycja konsultanta:

Jak nazywa się ww. promocja na pakiet złoty + internet 100 mb za 49,90 zł? kończy mi się umowa, a obecnie mam to za 69,90 zł.

Pytanie do osób, które mają najnowszy dekoder 4K: czy da się zauważyć poprawę jakości obrazu również na kanałach HD, czy to ściema konsultanta, że niby ma lepsze podzespoły?

Godzinę temu, karol. napisał:

Jak nazywa się ww. promocja na pakiet złoty + internet 100 mb za 49,90 zł? kończy mi się umowa, a obecnie mam to za 69,90 zł.

Hej,

Nie mam pojęcia jak ta promocja się nazywa, nigdzie w strefie klienta nie mam napisane. 

Tylko coś takiego na fakturze:

TELEWIZJA 30,90

Pakiet DTV Złoty - abonament 01.09-30.09 1 10,09 10,09 8% 0,81 10,90

Dostęp do DTV HD 01.09-30.09 1 18,52 18,52 8% 1,48 20,00

INTERNET 19,00

Internet 50 Mb - abonament 01.09-30.09 1 15,45 15,45 23% 3,55 19,00

Razem wg VAT 28,61 8% 2,29 30,90 15,45 23% 3,55 19,00 Razem 44,06 5,84 49,90

Mam tylko coś takiego. Chyba kwestia negocjacji.

22 godziny temu, Klausik napisał:

Hej,

Nie mam pojęcia jak ta promocja się nazywa, nigdzie w strefie klienta nie mam napisane. 

Tylko coś takiego na fakturze:

TELEWIZJA 30,90

Pakiet DTV Złoty - abonament 01.09-30.09 1 10,09 10,09 8% 0,81 10,90

Dostęp do DTV HD 01.09-30.09 1 18,52 18,52 8% 1,48 20,00

INTERNET 19,00

Internet 50 Mb - abonament 01.09-30.09 1 15,45 15,45 23% 3,55 19,00

Razem wg VAT 28,61 8% 2,29 30,90 15,45 23% 3,55 19,00 Razem 44,06 5,84 49,90

Mam tylko coś takiego. Chyba kwestia negocjacji.

Ponawiam prośbę abyś odebrał moja wiadomość prywatna do Ciebie.

Gdybam, jeszcze się z BOK nie kontaktowałem: mam Platynę + SnO z dekoderem PVR i net 50. Płacę 79,79. Jestem po okresie zobowiązania, więc mogę mieszać w umowie. Teraz zmiana tv, dekoder chętnie zamienię na CI+, net nieco szybszy, Platyna też nie jest niezbędna (Netflix i HBOGO na pokładzie).
Jak myślicie, czy da się w tej samej cenie:
- zmienić dekoder,
- zmniejszyć pakiet TV na srebrny czy złoty bez SnO,
- przyspieszyć internet,
a to wszystko w ramach tej samej umowy i najlepiej kwoty miesięcznej? Zwykle chcą, żeby coś dobrać, ja w pewnym sensie chciałbym mniej... Jeśli to pomocne - chodzi o Olsztyn.