Skocz do zawartości

Rezygnacja z platformy CANAL+


silver
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Witajcie. 

Po kilkunastu latach nastąpił rozwód z NC+. Muszę zwrócić sprzęt, ale wygodniej było by mi to zrobić wysyłając go kurierem.

Jest taka możliwość, czy czeka mnie wycieczka?

Edytowane przez Barti
Połączono ze sobą dwa wątki. Wątek o tej tematyce już istnieje w niniejszym dziale forum. Nie dublujemy wątków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem, kto Wam powiedział, że nie można odesłać sprzętu do operatora zgodnie z regulaminem a dokładniej ze szczegółowymi warunkami korzystania ze sprzętu:

cyt.

"W przypadku rozwiązania/wygaśnięcia/odstąpienia od Umowy Abonent ma obowiązek niezwłocznego
zwrotu (z zastrzeżeniem, iż nie może nastąpić to później niż w terminie 14 dni od daty rozwiązania/wygaśnięcia/
odstąpienia od Umowy) udostępnionego Sprzętu – (...). Abonent może dokonać zwrotu
u Autoryzowanych Przedstawicieli, których lista znajduje się na stronie internetowej Dostawcy usług
lub odesłać Sprzęt do Dostawcy usług. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Sprzętu przed jego
upływem."

Odsyłamy sprzęt na adres do korespondencji nc+ czyli skrytkę pocztową - tam siedzi człowiek, który odpowiedzialny jest za korespondencję - w związku że to skrytka pocztowa w grę wchodzi tylko poczta - a nie kurier 

nc+
skrytka pocztowa 8
02-100 Warszawa
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na siedzibę bym nie radził - bo co biedna Pani na recepcji w nc+ ma począć z takim sprzętem ? ;) tylko adres do korespondencji - tam są ludzi od tego :) a co do wysyłki do APS to ja definitywnie odmawiam przyjcie paczek z dekoderami i robię zwrot do nadawcy i z tego co wiem nie jestem odosobniony - więc nie radzę, bo mogą dojść jeszcze koszty zwrotu przesyłki a a sprawa będzie nadal nie załatwiona. W APS potrzebujemy podpis na formularzu zwrotu i nie mamy pewności w jakim stanie przyjdzie sprzęt więc nikt o zdrowych zmysłach nie przyjmie paczki, żeby, ktoś potem nie zarzucił nam, że sprzęt dotarł.

Edytowane przez profik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam.

Podpisałem nową umowę 12 września i jednak chcę zrezygnować. Jak to zrobić i czy poniosę jakieś koszty? Dostałem na 3 miesiące Canal+ i już mi go włączyli za darmo. Czy będę proporcjonalnie za te parę dni płacił, czy nie? Proszę o pomoc.

 

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupu dokonałem, jak wcześniej złożyłem reklamację i z nimi rozmawiałem i podpisałem.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. 

Po zakończeniu umowy jako, że mieszkam w uk wysłałem dekodery kurierem na adres, który podał mi koleś na czacie nc+. Okazało się niestety dla mnie, że paczka zaginęła. Oprócz kary, którą zapłaciłem za spóźnienie się ze zwrotem sprzętu dostałem list, że muszę zapłacić także karę za dekodery - 1620zł. Paczka była ubezpieczona na ok 500zł. Wysłałem do nich rachunek i potwierdzenie wysłania do nich tej paczki wraz z całą korespondencją z kurierem. Odpisali ogólnie, że nie bardzo ich to obchodzi. Czy miał ktoś podobny problem i czy wchodzi w grę np.zakup tychże dekoderów na alledrogo i zwrot ich bez kart ( kara za brak kart to chyba 100zł)? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...