Jump to content

PWojciechowska

Users
 • Content Count

  469
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Neutralna

About PWojciechowska

 • Rank
  Rozpisany
 • Birthday 10/20/1976

Informacje o profilu

 • Gender
  Kobieta

Metody kontaktu

 • GG
  6344015

Equipment

 • Receiver
  WifiPremiumbox, HD6000
 • Pay TV Operator
  NC+, CP
 • Package
  NC+Premium, CP - Familijny Max HD

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Koledzy mam pytanie: czy nadal tak jest, że korzystając z nc+ go na komputerze/tablecie z Windows, każde logowanie do nc+ Go traktowane jest jako aktywacja nowego urządzenia? Chodzi mi o korzystanie na komputerze, ale żeby za każdym razem system nie traktował to jako zamiana urządzenia, no jak wiadomo w miesiącu jest tylko jedna zamiana. Czy wystarczy tylko w przeglądarce zapisać hasło?
 2. Witam. Też mam ten dekoder, tyle że już ponad 2 lata. Też mam klopot z dyskiem. U mnie objawia się to głośna pracą. Dzieje się tak po jakimś czasie. Najczęściej po wyłączeniu zasilania. Niekiedy potrafi pracować przez jakiś czas poprawnie. Potem zaczyna się od nowa to samo. Powinnam podjechać do punktu by wymienić dysk i dekoder, ale na razie nie mam możliwość i czasu. Jak dysk zaczyna szwankowac, to i dekoder nie chce się włączyć. Pomaga tylko odlaczenie dysku od dekodera. Wtedy wszystko jest ok. Kiedyś przez włączony dysk dekoder pokazywał takie błędy, że szok. Np próbował pobrać jakąś aktualizację softu, loadera itp. Myślałam już że dekoder całkiem padł. Trwało to z chyba godzinę, ale na szczęście się uruchomił. Odlacz dysk i sprawdź czy się włączy dekoder. Co nie zmienia faktu że będziesz musiał wymienić cały zestaw.
 3. Ja i mąż jesteśmy przeciwni dubbingowi w filmach fabularnych. Owszem, w bajkach, lub animacjami to czemu nie, ale nie filmy normalne. Ostatnio smialismy się, że jak jeszcze wyjdzie nowy Terminator w dubbingu, to już będzie przysłowiowy "koniec świata ". I co - patrzymy a tu Terminator w dubbingu?! Nie dość, że film spaprany, to jeszcze ten nędzny i żałosny dubbing.... ręce odpadają.
 4. W wieku 69 lat zmarł Romuald Lipko. Muzyk związany z Budka Suflera.
 5. Dziękuję bardzo za informację i wyjaśnienie. No nie będę 3 - letniego telewizora zmieniać tylko dlatego że ma przestarzały system smart tv. Trudno. Może później pomysły nad przystawką do telewizora. Pozdrawiam.
 6. Szkoda. Mam podobną przystawkę do tv z Androidem, ale chodzi topornie. Nie będę zmieniała telewizora z powodu aplikacji internetowych. Aż tak bardzo mi nie zależy. Dziękuję bardzo za wyjaśnienie.
 7. Wybaczcie, ale mam telewizor LG, smart tv, z Web OS i nie mam tylu aplikacji.... Jest cały czas pod Internetem, wyszukane mam Rarkutem tv, ale Ipli czy HBO GO to tam nie ma, tym bardziej odłamków z Youtube.
 8. Europe i Abba to tradycja w Sylwestra i Nowy Rok w Stars TV.
 9. Oglądałam później TVN24 i były fragmenty z wypadku na skoczni i wywiady że książkami, więc nie jest tak źle.
 10. Ok. Ale rozumowalam przez analogię [emoji848]
 11. WifiPremiumbox ma HDMI CEC. Mam tv LG i działa z tym telewizorem. Podobnie HD6000 z CP działa funkcja CEC. Może trzeba poszukać w ustawieniach dekodera.
 12. Ja pakiet z Familijny Max mam od ok 2 lat. Zostało mi 9 miesięcy, z racji przedłużenia poprzedniej umowy. Czyli łapie się na to rozwiązanie? Nie ukrywam że już mi nie "po drodze" z CP i Plus, choć miałam SD i 5 umów. Ale jeżeli ktoś mnie olewa, a mam też PC+..... To siła rzeczy wezmę Multiroom i innego operatora.
 13. Ja z Pace przeszłam na WPB i nadal mam Cameleona.
×
×
 • Create New...