Jump to content

PWojciechowska

Users
 • Content Count

  423
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutralna

About PWojciechowska

 • Rank
  Rozpisany
 • Birthday 10/20/1976

Informacje o profilu

 • Gender
  Kobieta

Metody kontaktu

 • GG
  6344015

Equipment

 • Receiver
  WifiPremiumbox, HD6000
 • Pay TV Operator
  NC+, CP
 • Package
  NC+Premium, CP - Familijny Max HD

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. PWojciechowska

  Usługa nc+ GO na komputerach i urządzeniach mobilnych

  Wczoraj moj tablet Huawei Media Tab M5 LTE dostał aktualizację do Androida 9. Niestety, od tego czasu nie działa aplikacja NC + GO. Dzwoniłam na infolinię. Problem jest im znany. Postarają się godzinie usunąć w miarę szybkim terminie. Tak więc uważajcie. Bo możecie się zdziwić, po aktualizacji systemu, że coś nie działa. Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
 2. PWojciechowska

  STARS.TV

  Tak. Popieram. Bo czytałam. Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
 3. PWojciechowska

  Układ kanałów nc+ – dyskusja ogólna

  Na WifiPremiumbox tego nie było. O zmianach dowiedziałam się z forum. Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
 4. Oni chyba mają jakiś cykl filmów z Arniem. W zeszłym tygodniu pojawiły się "Prawdziwe kłamstwa" [emoji6]
 5. PWojciechowska

  PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)

  Nie.
 6. PWojciechowska

  HBO, HBO 2 i HBO 3

  Ja zbieram razem z mężem książki i płyty DVD, choć już teraz coraz częściej BR. Wkurza mnie, że pomimo dobrych chęci nasz rynek wydawniczy jest traktowany po macoszemu. Zagraniczne wydania filmów mają o wiele opcji niz polskie, już nie wspomnę o dobrych filmach, które u nas w ogóle się nie ukazują, lub tylko na DVD. Lub gdy DivX ma lektora, napisy i dubbing a płyta nie.... A na serwisy VOD nie mam tyle czasu. Mam HBO GO, NC+ GO, i to starczy. Miałam Showmax i Netflix, ale brakło czasu by to wszystko ogarnąć. A co film w domu, to w domu. W chwili obecnej mam chyba ok. 1000. Dawno straciłam rachubę. [emoji6]
 7. PWojciechowska

  HBO, HBO 2 i HBO 3

  Wiem, że to może to trochę nie na temat, ale wcześniej było o BR i ich jakości w porównaniu do HBO GO. Wczoraj byłam w najbliższym Empiku.- Gniezno. Niestety chcąc kupić film na BR, choćby "Kler" i "Bohemian Rapsody", zawiodłam się totalnie. Ani jednej płyty na tym nośniku, tylko DVD. I to też pojedyncze tytuły. No żal.... Pisałam na stronie FB Empiku. Dostałam standardowa formułkę, o uwzgleniu opinii klientów i skorzystaniu ze strony internetowej. I jak tu wymagać aby ludzie nie piracili, i oczekiwali wyższej jakości HBO GO, NC+GO, jak nawet taki potentat jak Empik olewa klientów?!
 8. PWojciechowska

  HBO, HBO 2 i HBO 3

  Wybacz, ale dużo filmów bym kupiła na BR, ale w naszym szacownym kraju wydanie filmu w wyższej rozdzielczości to ewenement. Przykład np. 72 godziny z K. Costnerem. Do kupienia tylko i wyłącznie na DVD.
 9. Mam w pakiecie Superpremium w NC+. Wolę to niż np w Plus lub w CP za 20 zł.
 10. Ja płacę za HBO GO 5 zł na miesiąc.
 11. PWojciechowska

  Ci, którzy odeszli...

  Smutno...[emoji24]
 12. PWojciechowska

  Promocja +miesiąca - dyskusja

  Witam. W piątek uruchomiłam plus miesiąca, pakiet Eleven. Niestety po fakcie zorientowałam się, że wiąże się to że zobowiązaniem calorocznym. Napisałam w ICOK na czasie. Poradzono by napisać zgłoszenie. Otrzymałam odpowiedz, że jest możliwa rezygnacja do 14 dni, po przesłaniu w załączniku pisma w formacie Pdf, lub tekstowym z własnoręcznym podpisem abonenta. Tak więc jak ktoś nieopatrznie włączył promocje, i chce ją wyłączyć, to jest taka możliwość.
 13. PWojciechowska

  WiFi Premiumbox+ (ADB NCP-4740SF)

  Dekoder dziś pobrał aktualizacje oprogramowania. Doszły nowe funkcjonalności w dziale TV Rachunek.
 14. PWojciechowska

  Gadu-Gadu

  Ja też pamiętam swój nr GG. Próbuje się na niego zalogować, ale hasło nie pasuje. Wpisuje adres mail w opcję przypomnienia hasła, i nic nie przychodzi, nawet do folderu SPAM. Tak wie,c, nawet gdybym chciała z ciekawości sprawdzić wiadomości na koncie, to nie mogę się zalogować, a nowego konta nie chce mi się tworzyć. Poprzednie miało 13 lat.
 15. Witam. Pozwolę sobie na małe pytanie. Mam podobny problem, też z tv Samsunga. Tylko odbiornik sam się włącza, wyłącza i zmienia wejścia. Dzieje się tak przez parę minut, dopóki się nie nagrzeje. Potem wiele godzin działa bez zarzutu. Telewizor ma już chyba z 10 lat. Do tej pory myślałam, że to wina programatora, ale po Twojej wypowiedzi, zaczynam myśleć, że to tu tkwi problem. A jak Ty myślisz?
×