Jump to content

Pawel6666

Users
 • Content Count

  66
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutralna

About Pawel6666

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

405 profile views
 1. Nie pobierają mi się oferty programowe na dekoder. Występuje nieoczekiwany błąd systemu 2100. Macie coś takiego?
 2. Nie mogę zalogować się na telewizorze Philipsa. Tam, gdzie wpisuje się adres e-mail to od razu wyrzuca mnie do hasła. Co robić?
 3. A ja od ponad 2 tygodni nie mogę założyć nowego konta. Zakładając konto pomyliłem się i wpisałem zły adres mailowy i cały czas czekam na potwierdzenie aktywacji. Jak mam to zrobić jak nie mam zły adres. Kazali czekać i już. To dziadostwo i czekam na koniec umowy i się żegnamy prawie po 20 latach.
 4. Pytanie Mam ten dekoder od 2 miesięcy. Cały czas na dekoderze jak chcę wejść w aplikację np canal+ to wyskakuje komunikat wystąpił nieoczekiwany błąd 2100 wyjdź z aplikacji i spróbuj później lub zadzwoń. Na starym dekoderze mogłem zobaczyć jaką promocja na pakiet np. canal + a w tym celu cały czas mam taki komunikat. Co zrobić by oferty się pojawiły.
 5. Co robić już pisałem wcześniej że przy zakładaniu konta canal+ internet podałem zły adres mailowy. Chciałem oglądać programy jakie mam w pakiecie wykupione. Dzwoniłem na infolinię czatowalem i nic.problem był i jest. Czekać kazali 48 godz mija parę dni i nic. Co radzicie.
 6. Mija już 3 dni i nadal czeka na potwierdzenie meila.
 7. Zalogowałem się na ICA i wszedłem by założyć konto canal+ internet. Pomyliłem się i zły meil wpisałem. Teraz oczekuje na potwierdzenie i nic nie mogę więcej zrobić by poprawić meila . Co zrobić by założyć od nowa.
 8. Nie aktywowałem sterowanie telewizora na dekoderze. Zrobiłem i wszystko gra. Dzięki
 9. Mam problem ze sterowaniem kabla HDMI . Chodzi mi , że mam podłączone kino domowe z tv . Dekoder 4k z tv. I chciałbym sterować by pilotem od tv wyłączać razem z kinem . Tak miałem jak miałem inny dekoder. Teraz mam problem bo nie wyłącza mi się kino tylko tv. Czy to ma jakiś związek z nowym dekoderem . Podpowiedzcie co mam zrobić by wszystko działało ok.
 10. Takiej rozdzielczości nie mam. TV na 1080 odbierało i podłączałem kino i od tego czasu już nie mam. Miałem kiedyś Play 4k i wszystko odbierało. Jedno tylko bardzo żałuję że to wziąłem i podpisałem umowę. Same kłopoty z tym sprzętem. Na nagraniu obraz się zatrzymuje a głos idzie dalej. Jednym słowem, szmelc.
 11. Kolekcji BBC też nie odbiera. Ten sam komunikat. Jak podłączyłem za pierwszym razem to odbierało.
 12. Rozdzielczość 1080p. Działało kilka minut i przestało. Dlatego proszę o poradę.
 13. "Materiał, który chcesz obejrzeć, został udostępniony w jakości 4K. Dalej, żeby oglądać, podłącz dekoder do odpowiedniego wejścia". Tak wszystko zrobiłem i nic.
×
×
 • Create New...