Jump to content

Pawel6666

Users
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutralna

About Pawel6666

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

271 profile views
 1. Witam Gdzie wy te promocje macie ? Ja mam co piszecie ale po 2 miesiącach płatne do końca trwania umowy. Może też tak macie tylko nie doczytaliśmy.
 2. Mam internet 30MB i chcę dobrać tv jak z najniższym abonentem - za ile mogę mieć.?
 3. Czy Multiroom można połączyć tylko kablem. Czy trzeba mieć osobny kabel z anteny. Nie mogę mieć kolejnego kabla z dachu.
 4. I znowu lipa. Plusa brak jak to już często bywa?.
 5. Idzie luty i Walentynki to będzie super plusik miesiąca. HBO z Go luty gratis, marzec płatny. Pozdrawiam.
 6. Masz problem to nie oglądaj. Kto ci karze? Jest odkodowany to niech będzie. Ludzie, dogodzić to zawsze wam nie pasuje. Masakra.
 7. Witam wziąłem HBO w standardzie za 35 zł w styczniu. Pisałem żeby wyłączyli mi na koniec stycznia bo pomyliłem się zamiast do końca lutego . Jaka opłatę mi policzą czy styczeń będzie nie liczone czy policzą?
 8. Biorę dzisiaj w standardzie HBO za 35 zł. Włącz wyłącz .to styczeń mam bez opłaty czy normalnie płacę 35 zł.
 9. Będzie plus miesiaca styczeń 2020 ?
 10. Ja też bym chciał i nigdy tej opcji nie dostaję. Jakie macie pakiety że dostajecie ?
 11. Ceny masakryczne za Netflix . Niech sobie wnosi wsadza te oferty
 12. Ja wziąłem HBO w listopadzie i składałem rezygnację na koniec grudnia. Potem 2grudnia pojawiła mi się oferta na HBO i zamówiłem , przysłali dokumenty ,że do końca stycznia jest za darmo. Dzisiaj wchodzę na konto i jest wszystko usunięte i zostawione HBO do końca roku. Więc nie cieszcie za szybko , że macie jeszcze styczeń za darmo bo widzę , że poprawiają swoje błędy.
 13. Ma rację ja bym wziął tylko sam canal + i to powinno kosztować właśnie 5 Zeta . Nie interesuje mnie sport ani seriale bo ciągle te same i Discovery. Te wszystkie kanały wciskają na siłę. Powinni to rozdzielić. Tak na marginesie jak widzę że ciągle leci kiler i pianista to ręce opadają. Te kanały to nic nie warte. Więc popieram kolegę że 5 zł to dla niego dużo . Ja tylko biorę jak jest +miesiąca bo te kanały na miesiąc to 10 zł miesięcznie mogę dać.
×
×
 • Create New...