Jump to content

Pawel6666

Users
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralna

About Pawel6666

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

215 profile views
 1. Masz problem to nie oglądaj. Kto ci karze? Jest odkodowany to niech będzie. Ludzie, dogodzić to zawsze wam nie pasuje. Masakra.
 2. Witam wziąłem HBO w standardzie za 35 zł w styczniu. Pisałem żeby wyłączyli mi na koniec stycznia bo pomyliłem się zamiast do końca lutego . Jaka opłatę mi policzą czy styczeń będzie nie liczone czy policzą?
 3. Biorę dzisiaj w standardzie HBO za 35 zł. Włącz wyłącz .to styczeń mam bez opłaty czy normalnie płacę 35 zł.
 4. Będzie plus miesiaca styczeń 2020 ?
 5. Ja też bym chciał i nigdy tej opcji nie dostaję. Jakie macie pakiety że dostajecie ?
 6. Ceny masakryczne za Netflix . Niech sobie wnosi wsadza te oferty
 7. Ja wziąłem HBO w listopadzie i składałem rezygnację na koniec grudnia. Potem 2grudnia pojawiła mi się oferta na HBO i zamówiłem , przysłali dokumenty ,że do końca stycznia jest za darmo. Dzisiaj wchodzę na konto i jest wszystko usunięte i zostawione HBO do końca roku. Więc nie cieszcie za szybko , że macie jeszcze styczeń za darmo bo widzę , że poprawiają swoje błędy.
 8. Ma rację ja bym wziął tylko sam canal + i to powinno kosztować właśnie 5 Zeta . Nie interesuje mnie sport ani seriale bo ciągle te same i Discovery. Te wszystkie kanały wciskają na siłę. Powinni to rozdzielić. Tak na marginesie jak widzę że ciągle leci kiler i pianista to ręce opadają. Te kanały to nic nie warte. Więc popieram kolegę że 5 zł to dla niego dużo . Ja tylko biorę jak jest +miesiąca bo te kanały na miesiąc to 10 zł miesięcznie mogę dać.
 9. I co myślicie będzie plus miesiaca.? Ja bardzo bym chciał canal +.
 10. Czy można wymienić dekoder boża na dekoder 4k. Ale nie za 15 zł da radę mniej i czy znowu trzeba płacić aktywację .
 11. Mam pytanie . Mam jeden kabel antenowy i czy jest możliwość wzięcia Multiroom i podłączyć dwa dekodery kablem ethernet. I jaka cena jest za aktywację i co miesiąc. Mam antenę na dachu na 6 piętrze a mieszkam na parterze. Więc koszty są spore bo wymiana konwertera i dodatkowy kabel. A potrzebuje w dwóch pokojach telewizję.
 12. Jest wrzesień , jest jesień a plusa brak. Chyba już koniec plusa w nc+ jutro już canal+ .
 13. I co kolejny miesiąc bez plusa? To chyba już standard
×
×
 • Create New...